לחצ\י כאן להדפסה

גירסה להדפסה | חזרה לפורום

RE: הרגשה כללית לא טובה

מחבר:גילדן
תאריך:10/11/2001
שעה:18:21
נטע יקרה,

יש לי ניסיון אומנם עם פרחים, אבל בלי הבאך. מצטער. כעיקרון הבנתי שיש תמציות (38) ולכל טיפוס יש את התמצית המתאימה לו...
http://www.medsite.co.il/alternative/treat/bach/bachflower.htm#1
ספרי באמת איך זה עובד ואם בכלל.

מוכרת מאד התופעה שאת מדברת עליה, אולי תנסי לבקש מהמדקר לעבוד על נקודות מסוימות חוץ מלעבוד רק על כאבי ראש?
יש נקודות ספציפיות שמחזקות את הצ'י תוך דקות ספורות, אני מספר מניסיון, ואת יוצאת אחרי דיקור במין הרגשת היי (ממש אקסטה טבעית, אבל בלי לקחת כלום) כזאת שתופסת אותך לאורך זמן... יחסית.
טיפול מוקסיביוטי, ניסית כבר? ממליץ בחום. מין מקל דמוי סיגר (כמדומני עשוי מצמח הלענה) שמדליקים בקצה ומקרבים לאיזורים בגוף בהם קיימות חסימות של אנרגיה. החום הנפלט עוזר לשחרר את הצ'י התקוע. וכמובן שאפשר להדליק ראשים קטנים כאלה מעל המחטים עצמן... משהו כבר למטפל מיומן.
חסרונות: זה די מחניק ועושה הרבה עשן, ולא פרקטי כשנמצאים בחוץ ונתקפים בחולשות מפילות כאלה.

נראה לי שזו עונה נהדרת בשנה בשביל לשתול פפאיה.
מיץ פפאיה מזריק אנרגיה שלא מצאתי תחליף טוב ממנה. אם יש לך היכן לשתול, אני מתנדב לשלוח לך זרעים אורגניים בלי שום ריסוסים וכאלה, יש לנו בגינה, כמה כיף... זה גם לא לוקח יחסית הרבה זמן בשביל לראות פירות ראשונים...
יש צמחים מסוימים (אם מעוניינת, אפשר לפרט יותר) שמטרתם העיקרית היא חיזוק הצ'י. את יכולה גם לבקש מהרופא (הסיני) ל"קפסל" בשבילך איזה קוקטייל חיזוק שיעזור במיוחד בשעות קשות.
אם יוצא לך להיות לחוצה או טרודה או סתם לשקוע במחשבות על דברים מסוימים במשך יותר מידי זמן, תשתדלי להפטר מזה. לחץ ועצבים מחסלים צ'י באופן בל יתואר...

אל תנסי לעשות הפרדה בין גוף לנפש. הייתי מנסה לשכנע אותך לזכור שבדיקות הן באמת רק בדיקות בסופו של דבר, ולא לחשוב יותר מידי אם ה"דלקת" פעילה או "ישנה"... אחרי הכול, המצחיקולים האלה לא יודעים עוד מה זה בכלל... התוצאות של הבדיקות שלי (בפעם האחרונה שעשיתי... לפני יותר מ-5 שנים.. ) היו די רעות. מאד. ונכון, לא הרגשתי אז טוב.
היום כשחושבים אחורה די קשה להבין מה זה נותן לדעת על איזה סנטימטר באילאום או הקולון יושב לו "אבצס" זה או אחר... זה יעזור לך יותר ד"ר בבחירה של הכדור\טיפול מתאים?

יש בדיקות מסוימות כ"כ טראומטיות שרק ההרגשה לפני ואחרי (וכמובן בעת) יכול למרוט עצבים גם בגוף של יוגיסט ממקדש בטיבט. למה צריך להתעקש על כולם? אלה צלקות נרכשות על ידנו וחבל.
ועובדה ברורה היא שאף אחד לא שוכח בדיקה כמו קולונוסקופיה (וזה רק הראש שלנו).... אלא אם כן עשו לו איזו הרדמה מלאה, או שיש לו נפש באמת חזקה.
יש לך נפש חזקה? שנבדוק את זה? למה שכחנו להאזין לגוף שלנו בכל המרוץ הזה של האבחנות ההזויות?
 

הודעה בנושא RE: הרגשה כללית לא טובה


מידע נוסף: בריאות   רופאים   פורומים
הודעה חשובה
גולשים יקרים: פורום זה מיועד לתמיכה לסובלים ממחלות מעיים, ומתנהל ללא רופא מומחה.