בודק הסימפטומים


RE: לחץ בחזה, קושי בנשימה בשכיבה - ריפלוקס?
מחבר:ליהיא
תאריך:23/7/2007
שעה:21:37
היי מירב,

על פי מה שאת מתארת סביר שמה שחברך מרגיש קשור מאד ללחץ הנפשי שהוא חווה. עם זאת, ליתר בטחון נראה לי ששווה לבקש מהרופא משפחה בדיקת נשיפה להליקובקטר פילורי. סביר גם שישלחו אותו לעשות גסטרוסקופיה. אני מצרפת לך בינתיים קישור לעצות תזונתיות לגבי רפלוקס, שמקווה שיקלו עליו.
http://www.gamnon.net/AG-NewHerbal/REMEDIEs/H-Remedies-Heartburn.html

הרבה בריאות - לשניכם.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
שלום רב, חברי סובל מזה מספר חודשים מלחץ בחלק העליון של החזה בעיקר בשכיבה המקשה מאד על השינה. סימפטומים נוספים - הרגשה של דופק באזור מפתח הלב, תחושה של קריסה של האזור פנימה וקושי בנשימה, בועות אויר עולות כלפי מעלה, כאב ותחושת מחנק בתחתית הגרון, לעיתים גם כאב נקודתי בעצם החזה מצד ימין למעלה, חומציות מסויימת (אך לא מאד גבוהה) בפה. חברי צעיר (30), רזה, אינו שותה משקאות חריפים או מעשן וכיום שותה בעיקר מים למרות שבמשך שנים רבות שתה משקאות קלים בלבד (קולה, מיץ תפוחים). בתקופה האחרונה הוא סובל מלחץ נפשי מתמשך שאולי משפיע אף הוא על מצבו. לחברי יש תור לגסטרולוג בעוד כשבוע אך בימים האחרונים מצבו מפריע לו לתפקד והוא לא ישן לילות שלמים - חיפשנו מידע על הנושא ותהינו האם מדובר ברפלוקס. האם יש טיפול זמני שניתן לבצע עד הבדיקה אצל הרופא בשבוע הבא (מלבד, אי אכילת שוקולד/עגבניות והרמת הראש במיטה)? בברכה, מירב
היי מירב, על פי מה שאת מתארת סביר שמה שחברך מרגיש קשור מאד ללחץ הנפשי שהוא חווה. עם זאת, ליתר בטחון נראה לי ששווה לבקש מהרופא משפחה בדיקת נשיפה להליקובקטר פילורי. סביר גם שישלחו אותו לעשות גסטרוסקופיה. אני מצרפת לך בינתיים קישור לעצות תזונתיות לגבי רפלוקס, שמקווה שיקלו עליו. http://www.gamnon.net/AG-NewHerbal/REMEDIEs/H-Remedies-Heartburn.html הרבה בריאות - לשניכם.
חיפוש מתקדם
הודעה חשובה
גולשים יקרים: פורום זה מיועד לתמיכה לסובלים ממחלות מעיים, ומתנהל ללא רופא מומחה.