בודק הסימפטומים


מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
23/01/05 20:31
  RE: האימפריה מכה שנית...    מריוס ויטנר-תזונאי 
23/01/05 23:38
23/01/05 23:45
  RE: טליה, תודה על האזהרה. ושאלה -    עידית סער , נטורופתית 
24/01/05 00:03
24/01/05 11:21
  לבת שבע    מריוס ויטנר-תזונאי 
24/01/05 11:41
  RE: האימפריה מכה שנית...    עידית סער , נטורופתית 
24/01/05 00:00
  RE: קצת מתנשא לומר ש"הותיקים נהנים     מריוס ויטנר-תזונאי 
24/01/05 12:40
  ביידיש, קוראים לזה "לופט גשפט"    אחת שהייתה אצל תזונאי ונטורופת... 
24/01/05 12:55
  תבדקי ותראי בעצמך !!!    מריוס ויטנר-תזונאי 
24/01/05 13:30
  וכמה עולה התענוג?    עופר 
24/01/05 14:40
  וכמה עולה הבריאות ?    מריוס ויטנר-תזונאי 
24/01/05 21:31
  באמת???    יעקב 
24/01/05 19:49
  סירים ???    מריוס ויטנר-תזונאי 
24/01/05 21:37
  RE:מריוס ויטנר - מסר    למריוס ויטנר 
24/01/05 23:48
25/01/05 00:06
  למה זה מעניין אותך ?    מריוס ויטנר-תזונאי 
25/01/05 12:31
  הצחקתני    ערן 
25/01/05 14:46
  הצחקתני    ערן 
25/01/05 14:48
מדי פעם אנו עדים לגל של הודעות בפורום מטעם נטורופטים ותזונאים, וזה תמיד מפתיע אותי איך הם כולם מופיעים לפתע ביחד, ואחרי תקופה נעלמים ביחד. אין לי שום התנגדות לתגובה פה ושם מטעם איש מקצוע, אבל צריך לזכור שמי שמחפש תשובות של תזונאי/נטורופת יכול למצוא בעצמו את פורום התזונה/נטורופתיה, ובנוסף, כל התשובות הללו תמיד "מריחות" כמו פרסומת עצמית בכך שאין הן נותנות שום אינפורמציה אמיתית שימושית אלא רק עצות בנוסח "תבוא אלי ואני אפתור לך את כל הבעיות". אני לא יכולה ולא רוצה לחסום אף אחד משימוש בפורום, אז זוהי רק הודעה מטעמי, לידיעת הגולשים בפורום: שימו לב כשמנסים למכור לכם משהו, ולפני שאתם קונים, קחו בחשבון שפרסומת היא פרסומת, גם אם היא נעשית במסווה של הודעה תומכת ואמפטית בפורום, ובפרסומת כמו בפרסומת, תמיד צריך לקחת את השבחים העצמיים וההבטחות המפליגות - בערבון מוגבל. ושיהיה לכולנו לבריאות.
טליה שלום, אני מבין את דאגתך כלפי משתתפי הפורום, פן לא יפלו קורבן לנוכלים למיניהם. אבל יש דברים שפשוט לא ניתן להסביר במילים. ובנוסף מילים, בסופו של דבר, לא יעזרו לאף אחד. אני מודע שחלק מהודעותי נראה כמו פרסומת והאמת היא שיש לי גם מה למכור. כל מה שאני מציע הנני משתמש בעצמי, כתוצאה של בדיקה מקצועית, המוכיחה את עצמה דרך תוצאות. כל מה שאני מבקש, הוא שכל אחד יבדוק בעצמו את הכלים המעשיים שאני מציע ויחליט אם הצעתי יכולה להיות מועילה עבורו או לאו. בברכה והרבה בריאות לכולנו.
האם מריוס והנטורפותית שמפרסמת את עצמה לאחרונה הם אותו בן אדם? או לפחות עוסקים באותה שיטה? (הכנה מיוחדת של המזון).
לטליה ולשאר הספקנים , "גל" הנטורופתים והתזונאים מגיב : בסך- הכל יש לנו משהו שיכול לעזור לאנשים להיות יותר בריאים / רזים. אנו עונים גם בפורום הנטורופתיה / תזונה, את אותן תשובות בערך - שהן בעלות המון אינפורמציה למי שמתעניין ולא שולל מיד את ה"מפרסמים למטרות רווח". אני רזה ובריאה, בעלת כושר גופני מצוין ומעוניינת לתרום מהידע שלי, לכל מי שרוצה להיות בריא גם. מי שלא רוצה, שלא יתעניין ושימשיך לשלול את ה"חשודים" (שלמדו 4 שנים ושעבדו במל"רם איכילוב ושגם לא מרויחים כלום מהעבודה בפורום). אני גם לא מבטיחה דבר - בכדי להיות בריא / רזה, יש להשקיע ולעבוד - אני רק יכולה לעזור במתן הכלים. לילה טוב,
שים את האות ו' במקומה. אנחנו בני זוג ועובדים יחד - הוא תזונאי ואני נטורופתית.
לנדב, הוצאת לי את המילים מהפה...! לתזונאי ולנטרופתית(דרך אגב מה ההבדל בין תזונאי ונטרופטית?) שלום! אני מבינה את רצונכם לסייע אך יש הרגשה של אי נוחות (בלשון המעטה )כשאתם מציפים את האתרים ועונים לכל שאלה באותם מילים .מה שנשאר זה רק השם שלכם שחוזר על המסך ולפעמים התשובות המתריסות (ראה תשובה לד"ר גל בפורום המקביל) יכול להיות שאתם מצליחים פה ושם "לצוד" חולה תמים שעדיין לא "זכה" לראות את שמכם אך לוותיקים אתם יוצרים הרגשה של אנטי(נגד) וחבל.
הוותיקים כנראה נהנים להמשיך להיות חולים ולספר לכולם על סבלם. הם לא באמת רוצים להבריא. אחרת היו עושים משהו בעניין. לכן כל דבר חדש יוצר אצלם הרגשה של אנטי. אני לא יכול אלא להצטער שלא אוכל לעזור להם. בברכה.
האם הפיתרון שלכם הוא "התרופה" היחידה לטיפול במחלה? ועידית, לא נראה לי שאת באמת רוצה "לתרום מהידע שלך" כמו שאת כותבת. התשובות שלך בדיוק כמו של מריוס קצרות ומפנות את השואל היישר לקליניקה שלכם. אני לא רואה פה שום העברת ידע חשוב (שאני בטוחה שיש לך) או ייעוץ חינם דרך דפי האינטרנט. תקני אותי אם אני טועה.
עדן שלום, אני הסברתי בתשובתי לטליה למה אי אפשר להעביר את כל המידע דרך הפורום. מאחר ומדובר בשיטה להכנת המזון הרגיל שלך, ההיכרות נעשית דרך הסבר מדעי, הדגמה וטעימה. אין צורך לבוא לשום מקום, אנחנו באים אליך הביתה. את צריכה רק לפנות שעתיים מזמנך, להקשיב, להסתכל ואחר כך לטעום את המזון הפשוט שאנחנו נכין. אם תשתכנעי, חייך יכולים להשתנות ואם לאו אז בזבזת עוד שעתיים מחייך. לפחות תכירי אותנו...
את זה שכחת לפרסם.
"את צריכה רק לפנות שעתיים מזמנך, להקשיב, להסתכל ואחר כך לטעום את המזון הפשוט שאנחנו נכין"??? ומה לגבי לקנות את הסירים שאנחנו נמכור, בהרבה יותר כסף ממה שיכולים לעלות סירים? לא העמידו על זה לדין איזה רופא באיכילוב לאחרונה, שמכר סירים למטופלת שלו??
אני בטוח שהיית מוכן לשלם הרבה יותר ממה שזה עולה, רק אם היית יודע מה זה שווה באמת !!!
יעקב, אם אתה כל כך מעודכן, אולי ספר לכולם על הסירים האלה !!! אם זה יקר, אולי הם שווים משהו...
שמע כמה מילים: אתה מפרסם את עצמך ללא סוף בהרבה פורומים כאן באתר. אם היית ישר ואמין, היית עושה זאת באופן מסודר - כלומר - לפנות למנהל האתר, ולפרסם את עצמך בצורה מסודרת, תמורת תשלום מתאים ! הבנת ?
אם תסביר את תורתך ותביא הוכרחות בצורה מסודרת , וגם מבוססת על מחקרים , יוכלו הקוראים להחליט אם זה "לופט גשפט", כמו שאחד הגולשים כתב, או שזה רציני. בהצלחה
האם אתה מעוניין לשפר את איכות חייך ? האם תזונה נכונה חשובה בעיניך ? תשכנע אותי שכדאי לי לבזבז את זמני בשבילך !!!
כבר שנים שאתה מנסה למכור לוקשים לחולים תמימים. מנסה לשכנע שרק עם השיטה שלך אפשר להירפא ועכשיו גם גייסת את אשתך למשימה. בוא נגיד שאם השיטה שלך הייתה כל כך טובה אז היו לך קליינטים ואם היו לך קליינטים לא היה לך (ולאשתך) זמן לעמול כל כך קשה על כתיבה בפורמים כדי לצוד חולים. אז כנראה שהתיאוריה שלך לא מספיק משכנעת/טובה/יעילה. אחרי שיהיו לך הוכחות תחזור לפה.
כבר שנים שאתה מנסה למכור לוקשים לחולים תמימים. מנסה לשכנע שרק עם השיטה שלך אפשר להירפא ועכשיו גם גייסת את אשתך למשימה. בוא נגיד שאם השיטה שלך הייתה כל כך טובה אז היו לך קליינטים ואם היו לך קליינטים לא היה לך (ולאשתך) זמן לעמול כל כך קשה על כתיבה בפורמים כדי לצוד חולים. אז כנראה שהתיאוריה שלך לא מספיק משכנעת/טובה/יעילה. אחרי שיהיו לך הוכחות תחזור לפה.
חיפוש מתקדם
הודעה חשובה
גולשים יקרים: פורום זה מיועד לתמיכה לסובלים ממחלות מעיים, ומתנהל ללא רופא מומחה.