אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום פסיכיאטריה

זה המקום להתייעץ עם רופא בכיר מהתחום הנפשי. ד"ר יעקב חרמון, מומחה בפסיכיאטריה של מבוגרים, משיב לכם בכל הנושאים והמחלות בבריאות הנפש של מבוגרים, כגון: דיכאון, חרדה, פסיכוזה, תרופות לבעיות נפשיות ותופעות הלוואי שלהן, אבחון והטיפולים השונים האפשריים, וכן על טיפולים לא תרופתיים המיועדים לטיפול במצוקה נפשית.

המידע הניתן בפורום הינו כללי ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם איש מקצוע!
להמשך...
ד"ר יעקב חרמון
ד"ר יעקב חרמון
ד"ר חרמון יעקב החל את דרכו בתחום הפסיכיאטריה עם לימודיו בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. את התמחותו בפסיכיאטריה של מבוגרים עשה בחטיבה הפסיכיאטרית בבית החולים ע"ש שיבא בתל השומר, על כל אגפיה ומחלקותיה השונים. ד"ר חרמון יעקב שימש כפסיכיאטר בכיר במחלקות האשפוז השונות, כמנהל בפועל של מחלקת אשפוז יום פסיכיאטרי וכמנהל המיון והיחידה לפסיכיאטריה דחופה. כמו כן ניהל את יחידת הייעוץ הפסיכיאטרי בבית החולים, המספקת שירותי ייעוץ לכל המחלקות האשפוזיות הכלליות במקום. במסגרת עבודות אלו אבחן וטיפל במגוון רחב מאוד של בעיות ואבחנות פסיכיאטריות, ביניהן: הפרעות אישיות, אבדנות, חרדה לסוגיה השונים, הפרעות קשב וריכוז בקרב מבוגרים, סכיזופרניה והפרעה סכיזו-אפקטיבית, הפרעה כפייתית טורדנית, הפרעת דחק, דיכאון לכל סוגיו, פסיכוגריאטריה ועוד. ד"ר חרמון בעל תואר ד"ר למדעים (Ph. D) ממכון ויצמן למדע, שם חקר את התנהגות הקולטנים והשליחים השניונים והשלישונים במוח האדם. רבים ממאמריו פורסמו בעיתונות המקצועית הבינלאומית, כולל בכתב העת הרשמי של האקדמיה הלאומית למדעים של ארצות הברית. ד"ר חרמון רותם את הידע הנרחב שלו והניסיון שרכש לטובת מתן טיפולים פרטיים במרכז הרפואי הקרוי על שמו, הממוקם ברחוב הרצל 43 בראשון לציון. המרכז הרפואי ד"ר חרמון נפתח בשנת 1994, ומציע אבחון אישי ומעמיק על ידי פסיכיאטר מומחה וטיפולים פסיכיאטריים מקצועיים במגוון של בעיות, מחרדה ופוביות וכלה במחלות נפש.
חיפוש מתקדם
רישון נהיגה ותרופות
מחבר:אנונימי
תאריך:11/7/2013
שעה:10:54
בוקר טוב, אני בן 19 ואני לפני שנתיים בערך קבלתי פטור מהצבא נפשי בגלל המסגרת הצבאית, הם אמרו לי שאני לא יוכל כי אני יכול להילחץ וזה יותר מידי בשבילי אז הם נתנו לי 21 נפשי.
לפני זה הייתי בטיפול פסכיאטרי ונתנו לי רספידל בגלל כול מיני לחצים ועצבים, בסוף הבחנו אותי שיש לי בעיות התנהגות והסתגלות. ובעיות חברתיות. שזה בעיות נפשיות, אני מדגיש אין לי מחלת נפש.
אני לוקח כשנתיים רספידל 1.5 מ"ג. אני לומד במסגרת חינוך מיוחד של בעיות נפשיות והתנהגותיות כבר שנתיים. לפני זה למדתי במסגרת רגילה.
רציתי לדעת עכשיו אם יוכל להוציא רישון נהיגה?
כי שאלתי את הרופא משפחה והוא אמר שבגלל הכדורים זה או הפסיכיאטר קובע או הממשרד התעבורה.
האם אני יוכל להוציא רישון נהיגה?
רופאים ומטפלים: כתבות בנושאי הפורום:
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  רישון נהיגה ותרופות    אנונימי 
11/07/13 10:54
בוקר טוב, אני בן 19 ואני לפני שנתיים בערך קבלתי פטור מהצבא נפשי בגלל המסגרת הצבאית, הם אמרו לי שאני לא יוכל כי אני יכול להילחץ וזה יותר מידי בשבילי אז הם נתנו לי 21 נפשי. לפני זה הייתי בטיפול פסכיאטרי ונתנו לי רספידל בגלל כול מיני לחצים ועצבים, בסוף הבחנו אותי שיש לי בעיות התנהגות והסתגלות. ובעיות חברתיות. שזה בעיות נפשיות, אני מדגיש אין לי מחלת נפש. אני לוקח כשנתיים רספידל 1.5 מ"ג. אני לומד במסגרת חינוך מיוחד של בעיות נפשיות והתנהגותיות כבר שנתיים. לפני זה למדתי במסגרת רגילה. רציתי לדעת עכשיו אם יוכל להוציא רישון נהיגה? כי שאלתי את הרופא משפחה והוא אמר שבגלל הכדורים זה או הפסיכיאטר קובע או הממשרד התעבורה. האם אני יוכל להוציא רישון נהיגה?
שלום לך המידע שנתן לך רופאך נכון.. הכל לפי הענין. ואתה יכול לצרף חוד מטעמך.. תרגיש טוב!
חיפוש מתקדם