אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום פסיכיאטריה

זה המקום להתייעץ עם רופא בכיר מהתחום הנפשי. ד"ר יעקב חרמון, מומחה בפסיכיאטריה של מבוגרים, משיב לכם בכל הנושאים והמחלות בבריאות הנפש של מבוגרים, כגון: דיכאון, חרדה, פסיכוזה, תרופות לבעיות נפשיות ותופעות הלוואי שלהן, אבחון והטיפולים השונים האפשריים, וכן על טיפולים לא תרופתיים המיועדים לטיפול במצוקה נפשית.

המידע הניתן בפורום הינו כללי ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם איש מקצוע!
להמשך...
ד"ר יעקב חרמון
ד"ר יעקב חרמון
בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. התמחה בפסיכיאטריה של מבוגרים בחטיבה הפסיכיאטרית על כל מחלקותיה ואגפיה בבית החולים ע"ש שיבא תל השומר. - שימש כפסיכיאטר בכיר במחלקות האישפוז השונות, כמו כן שימש כמנהל בפועל של אישפוז יום פסיכיאטרי במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר. - שימש כמנהל המיון והיחידה לפסיכאטריה דחופה במרכז הרפואי על שם שיבא בתל השומר. - ניהל את יחידת היעוץ הפסיכיאטרי לכל המחלקות האישפוזיות הכלליות של בית החולים במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר בהן איבחן וטיפל במגוון רחב של אבחנות פסיכיאטריות המצוייים בקהילה כולל הפרעות אישיות, אבדנות, חרדה לסוגיה, דכאון לכל סוגיו, הפרעות קשב וריכוז של המבוגר, פסיכוגריאטריה, סכיזופרניה והפרעה סכיזאפקטיבית, הפרעה כפייתית טורדנית, הפרעת דחק ועוד. ד"ר חרמון הוא גם בעל תואר ד"ר למדעים (Ph. D. ) של מכון ויצמן למדע שם הוא חקר את התנהגות הקולטנים והשליחים השניונים והשלישונים במוח. רבים ממאמריו פורסמו בעיתונות המקצועית הבינלאומית כולל בכתב העת הרשמי של האקדמיה הלאומית למדעים של ארצות הברית שמושבה בוושינגטון.
חיפוש מתקדם
רישון נהיגה ותרופות
מחבר:אנונימי
תאריך:11/7/2013
שעה:10:54
בוקר טוב, אני בן 19 ואני לפני שנתיים בערך קבלתי פטור מהצבא נפשי בגלל המסגרת הצבאית, הם אמרו לי שאני לא יוכל כי אני יכול להילחץ וזה יותר מידי בשבילי אז הם נתנו לי 21 נפשי.
לפני זה הייתי בטיפול פסכיאטרי ונתנו לי רספידל בגלל כול מיני לחצים ועצבים, בסוף הבחנו אותי שיש לי בעיות התנהגות והסתגלות. ובעיות חברתיות. שזה בעיות נפשיות, אני מדגיש אין לי מחלת נפש.
אני לוקח כשנתיים רספידל 1.5 מ"ג. אני לומד במסגרת חינוך מיוחד של בעיות נפשיות והתנהגותיות כבר שנתיים. לפני זה למדתי במסגרת רגילה.
רציתי לדעת עכשיו אם יוכל להוציא רישון נהיגה?
כי שאלתי את הרופא משפחה והוא אמר שבגלל הכדורים זה או הפסיכיאטר קובע או הממשרד התעבורה.
האם אני יוכל להוציא רישון נהיגה?
רופאים ומטפלים: כתבות בנושאי הפורום:
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  רישון נהיגה ותרופות    אנונימי 
11/07/13 10:54
בוקר טוב, אני בן 19 ואני לפני שנתיים בערך קבלתי פטור מהצבא נפשי בגלל המסגרת הצבאית, הם אמרו לי שאני לא יוכל כי אני יכול להילחץ וזה יותר מידי בשבילי אז הם נתנו לי 21 נפשי. לפני זה הייתי בטיפול פסכיאטרי ונתנו לי רספידל בגלל כול מיני לחצים ועצבים, בסוף הבחנו אותי שיש לי בעיות התנהגות והסתגלות. ובעיות חברתיות. שזה בעיות נפשיות, אני מדגיש אין לי מחלת נפש. אני לוקח כשנתיים רספידל 1.5 מ"ג. אני לומד במסגרת חינוך מיוחד של בעיות נפשיות והתנהגותיות כבר שנתיים. לפני זה למדתי במסגרת רגילה. רציתי לדעת עכשיו אם יוכל להוציא רישון נהיגה? כי שאלתי את הרופא משפחה והוא אמר שבגלל הכדורים זה או הפסיכיאטר קובע או הממשרד התעבורה. האם אני יוכל להוציא רישון נהיגה?
שלום לך המידע שנתן לך רופאך נכון.. הכל לפי הענין. ואתה יכול לצרף חוד מטעמך.. תרגיש טוב!
חיפוש מתקדם