אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום מין ומיניות

מין ומיניות הם חלק טבעי, בריא ומשמעותי בחיינו בכל גיל.
הם משפיעים על מצב רוחנו, בריאותנו הפיזית והנפשית ומושפעים ממנה. מיניות תקינה משפיעה באופן ישיר על שביעות הרצון שלנו ועל איכות חיינו. יחסים מעורערים עם בן הזוג, מחלות פיזיות ונפשיות ותרופות שונות עלולים להשפיע על החשק ועל תפקודנו המיני. במצבים כאלו, אנו נוטים להאשים את עצמנו, להאשים את בן הזוג, לשמור זאת כסוד לעצמנו ולעיתים אנו יכולים לחיות כך שנים רבות מבלי לחשוף את הקושי או לטפל בו.

יתכן שהביך אותנו לדבר על כך, לא ידענו שאפשר, לא ידענו למי לפנות, ויתכן שפשוט לא הרשינו לעצמנו לעשות זאת.

אנו מציעים לכם כאן מקום בו תוכלו לשאול את השאלות המטרידות אתכם בנושא מיניות - אישית וזוגית ומבטיחים להתייחס ברצינות הראויה ובמקצועיות הנאותה.
להמשך...
 אפרת מנור
אפרת מנור
אפרת מנור, מטפלת מינית מוסמכת, עוסקת שנים רבות בטיפול והינה בעלת ניסיון עשיר בטיפול ביחידים, בזוגות ובקבוצות. עוסקת בטיפול אישי, זוגי ומיני עם אוכלוסיות מגוונות, מצעירים ועד קשישים , עולים חדשים, חרדים וקהילת הלהט"ב. נסיון אקדמי אפרת בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מהאוניברסיטה העברית בירושלים. סיימה לימודי תעודה בטיפול זוגי ומשפחתי בתל"ם (סמינר הקיבוצים), ולימודי תעודה בטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן. עבדה בשירותי הרווחה בעירית תל אביב ובמכבי שירותי בריאות. שנים של ניסיון הביאו את אפרת למסקנה שבעיות אישיות וזוגיות רבות קשורות ומושפעות ממיניות ויש לתת לכך התייחסות ומסיבה זו היא ממקדת היום את כל מרצה בתחום זה. נסיון תעסוקתי לאפרת קליניקה פרטית בתל אביב, בה היא מטפלת ביחידים ובזוגות המתקשים ביצירה ובשמירה על קשר מיני וזוגי תקין. עובדת גם בקליניקות נוספות- במרפאה לשיקום מיני במרכז הרפואי רעות ובקליניקה של ד"ר רונית אלוני. מהו טיפול מיני? למעשה מדובר בטיפול פסיכולוגי, שמתמקד בשיחות על מיניות באופן פתוח ככל הניתן, ללא חשש ומבוכה. כמטפלת מינית מוסמכת, אפרת בקיאה ומנוסה בכל הנוגע למיניות: קשיים בתפקוד, חרדה, רתיעה, כאב וכל בעיה מינית אחרת. היא משוחחת עם מטופליה, משקפת להם דפוסים, מכוונת, מסייעת ותומכת, ולעתים אף מעניקה תרגילים. למי טיפול מיועד? הטיפול מותאם לכל מטופל באופן אינבידואלי, בהתאם לבעיה ולאופי האדם הניגש לטיפול. כל פגישה נמשכת כ- 50 דקות, אחד לשבוע. ניתן לגשת לטיפול יחידני או זוגי ומיועד להטרוסקסואליים ולקהילת הלהט"ב אשר מתמודדים עם בעיות מיניות אשר מפריעות להם במערכות היחסים וגורמת לתסכול. אופן הטיפול אפרת משתמשת בטכניקות מגוונות, כגון: דמיון מודרך, מיינדפולנס, ניתוח חלומות ופנטזיות ועוד. לרוב מדובר בטיפול ממוקד, קצר מועד ובעל אחוזי הצלחה גבוהים. כדאי לזכור – טיפול מיני יכול לשפר באופן ניכר את איכות חייכם והזוגיות שלכם!
חיפוש מתקדם
RE: שפיכת זרע
מחבר:אפרת מנור
תאריך:14/4/2012
שעה:22:19
שלום לך
מאד תלוי. ישנן מחלות מין שמועברות ממגע דם כמו איידס למשל.
מעבר לכך במידה ואתה מודאג(איני יודעת מה ההיסטוריה הרפואית של שניכם) מומלץ להתייעץ עם מרפאת לוינסקי(03-5373738, טלפון במרפאה, פקס: 03-6875157 מענה טלפוני בשעות קבלת הקהל שעות פתיחת המרפאה יום א' 16:00-20:00 יום ב' 13:00-17:00 יום ג' 15:30-20:00 יום ד' 13:00-17:00 יום ה' 09:00-12:30 לצורך ביצוע בדיקות יש להגיע עד חצי שעה (30 דק') לפני שעת הסגירה הרשומה לעיל. בשל העומס הרב מומלץ לקבוע תור מראש.
כתובת אתר אינטרנט: http://www.safe-sex.co.il),
יש גם באתר דוקטורס " פורום לאבחון ולטיפול במחלות מין" שם תוכל לשאול באנונימיות.
שיהיה שבוע טוב,
אפרת
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  שפיכת זרע    מאור 
12/04/12 08:36
14/04/12 22:19
שלום רב יש לי שאלה דחופה שכבתי עם חברה שלי והיא ירדה לי וגמרתי לי בתוך הפה את הזרע שלי והיא בלעה אותו ופתאום היא שמה לב שירד לי דם האם הדבר מסוכן עבורה או עבורי?
שלום לך מאד תלוי. ישנן מחלות מין שמועברות ממגע דם כמו איידס למשל. מעבר לכך במידה ואתה מודאג(איני יודעת מה ההיסטוריה הרפואית של שניכם) מומלץ להתייעץ עם מרפאת לוינסקי(03-5373738, טלפון במרפאה, פקס: 03-6875157 מענה טלפוני בשעות קבלת הקהל שעות פתיחת המרפאה יום א' 16:00-20:00 יום ב' 13:00-17:00 יום ג' 15:30-20:00 יום ד' 13:00-17:00 יום ה' 09:00-12:30 לצורך ביצוע בדיקות יש להגיע עד חצי שעה (30 דק') לפני שעת הסגירה הרשומה לעיל. בשל העומס הרב מומלץ לקבוע תור מראש. כתובת אתר אינטרנט: http://www.safe-sex.co.il), יש גם באתר דוקטורס " פורום לאבחון ולטיפול במחלות מין" שם תוכל לשאול באנונימיות. שיהיה שבוע טוב, אפרת
חיפוש מתקדם