אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום תרופות ורוקחות

מהיום, אין צורך להיסחב לבית המרקחת כדי לקבל תשובות. כאן, תוכלו לקבל מענה אישי אונליין לכל שאלה המטרידה אתכם, מבלי לעמוד בתור. ליאת איבגי זמינה לכל שאלותיכם ותשמח לתת ייעוץ, מידע וטיפים בנושאי בריאות וטבע.

הפורום עוסק בנושאים הנוגעים לתרופות קונבנציונאליות ומספק מידע כללי על נטילת תרופות, מינוני תרופות (הימנעות מנטילת מינון יתר של תרופות), תגובות בין תרופתיות, תופעות לוואי של תרופות, לקיחת תוספי מזון ועוד.

- הפורום אינו מהווה המלצה רפואית
- פורום זה נועד לייעץ בנושא בריאות ורוקחות. שאלות אחרות יש להפנות לשירות הלקוחות של ניו-פארם. נשמח לענות על כל שאתה בתחום הבריאות ורק שתהיו בריאים.

למעבר לפורום לחצו כאן.
להמשך...
הודעה חשובה
1. הפורום אינו מהווה המלצה רפואית
2. פורום זה נועד לייעץ בנושא בריאות ורוקחות. שאלות אחרות יש להפנות לשירות הלקוחות של ניו-פארם. נשמח לענות על כל שאתה בתחום הבריאות ורק שתהיו בריאים.
חיפוש מתקדם
תרופה ROWATINEX
מחבר:סלב
תאריך:25/10/2011
שעה:10:19
שלום לך שני .
אני סובל מאבן בכליה ונתנו לי כדורים ROWATINEX וPROMNIX 0.4 רציתי לדעת על התרופות ועל התפקידן כי האבן עדין לא יצאה והכדורים לא עזרו .האם יש עוד תרופות שממיסות את האבן ?
מודא מראש על התשובה
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  תרופה ROWATINEX    סלב 
25/10/11 10:19
25/10/11 13:44
שלום לך שני . אני סובל מאבן בכליה ונתנו לי כדורים ROWATINEX וPROMNIX 0.4 רציתי לדעת על התרופות ועל התפקידן כי האבן עדין לא יצאה והכדורים לא עזרו .האם יש עוד תרופות שממיסות את האבן ? מודא מראש על התשובה
שלום. שתי התרופות פועלות במנגנונים שונים, אך שתיהן מיועדות לזירוז יציאת האבנים. התרופות נחשבות יעילות וזהו בהחלט שילוב מקובל. אם אין הטבה במצבך לאחר מספר ימי טיפול, אנא חזור לרופא לביקורת והתייעצות. התרופות פועלות יותר על הרפיית השלפוחית וצינורות השתן ועל זירוז זרימת השתן ופחות על "המסת" האבן.
חיפוש מתקדם