אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום תרופות ורוקחות

מהיום, אין צורך להיסחב לבית המרקחת כדי לקבל תשובות. כאן, תוכלו לקבל מענה אישי אונליין לכל שאלה המטרידה אתכם, מבלי לעמוד בתור. ליאת איבגי זמינה לכל שאלותיכם ותשמח לתת ייעוץ, מידע וטיפים בנושאי בריאות וטבע.

הפורום עוסק בנושאים הנוגעים לתרופות קונבנציונאליות ומספק מידע כללי על נטילת תרופות, מינוני תרופות (הימנעות מנטילת מינון יתר של תרופות), תגובות בין תרופתיות, תופעות לוואי של תרופות, לקיחת תוספי מזון ועוד.

- הפורום אינו מהווה המלצה רפואית
- פורום זה נועד לייעץ בנושא בריאות ורוקחות. שאלות אחרות יש להפנות לשירות הלקוחות של ניו-פארם. נשמח לענות על כל שאתה בתחום הבריאות ורק שתהיו בריאים.

למעבר לפורום לחצו כאן.
להמשך...
הודעה חשובה
1. הפורום אינו מהווה המלצה רפואית
2. פורום זה נועד לייעץ בנושא בריאות ורוקחות. שאלות אחרות יש להפנות לשירות הלקוחות של ניו-פארם. נשמח לענות על כל שאתה בתחום הבריאות ורק שתהיו בריאים.
חיפוש מתקדם
RE: טרמדקס
מחבר:ליאת איבגי
תאריך:30/8/2012
שעה:14:40
גולדי שלום,
התרופה טרמדקס מכילה את המרכיב הפעיל tramadol. זוהי תרופת מרשם המיועדת לטיפול בכאב בינוני או בינוני-קשה ממשפחת האופיואידים אך אינה נרקוטית. ניתן להשיג אותה במגוון צורות (טיפות, כדורים, כדורי מציצה), כחומר בודד או בתוספת חומרים אחרים. תופעות הלוואי הנפוצות ביותר שלו הן סחרחורת ובחילה.
לתרופה פוטנציאל לגרום לתלות ולהתנגש עם תרופות אחרות.
אין לתרופה אפקט אנטידלקתי.
ליאת
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  טרמדקס    גולדי 
30/08/12 12:04
  RE: טרמדקס    ליאת איבגי 
30/08/12 14:40
אני בת ארבעים וחמש סובלת מכאבים בכתף כתוצאה מדלקת גידים ובעיה בחוליות הצואר, עד כה טופלתי בארקוקסיה 90 מ"ג במשך 10 ימים וכמו כן באתופן לפי הצורך. כעת המליצה לי הפזיוטרפיסטית לקחת משכך כאבים טרמדקס 100 מ"ג אני לא מכירה את הכדור ורציתי לשמוע עליו. תודה גולדי
גולדי שלום, התרופה טרמדקס מכילה את המרכיב הפעיל tramadol. זוהי תרופת מרשם המיועדת לטיפול בכאב בינוני או בינוני-קשה ממשפחת האופיואידים אך אינה נרקוטית. ניתן להשיג אותה במגוון צורות (טיפות, כדורים, כדורי מציצה), כחומר בודד או בתוספת חומרים אחרים. תופעות הלוואי הנפוצות ביותר שלו הן סחרחורת ובחילה. לתרופה פוטנציאל לגרום לתלות ולהתנגש עם תרופות אחרות. אין לתרופה אפקט אנטידלקתי. ליאת
חיפוש מתקדם