בודק הסימפטומים


RE: חיסון RSV
מחבר:רנה גנץ
תאריך:1/1/2012
שעה:15:00
מאיה שלום,על פי נוהל משרד הבריאות חיסון RSV ניתן לפגים שנולדו עד שבוע 32 ו6 ימים. או תינוקות שנולדו מתחת ל1 קג'.לכן הפג שלך אינו זכאי לחיסון מסל הבריאות.
החיסון הוא מצויין - הוא מונע תחלואה של וירוס הRSV (הגורם לברוניכטיס) בחודשי החורף, בד"כ אינו עושה תופעת לואי, והוא ניתן מדי חודש נובמבר,דצמבר, ינואר, פברואר, מרץ.ניתן לתת את החיסון בכל עת - ללא קשר לחיסוני השגרה.
אך - החיסון הוא מאד יקר!!!!(1000 דולר לאמפולה) ולכן אם תינוקך אינו זכאי זה כמעט משימה כלכלית בלתי אפשרית .אך יש לזכור כי פג שבוע 35 הוא בסיכון נמוך יותר להסתבך עם RSV מאשר פג שבוע 32(לכן הוא אושר בסל הבריאות רק לפגים הקטנים).בכל מקרה - שיהיה חורף בריא!
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  חיסון RSV    מאיה 
30/12/11 10:43
  RE: חיסון RSV    רנה גנץ 
01/01/12 15:00
שלום, בני נולד פג במשקל 1377 גרם עקב Iugr. גילו המתוקן כמעט 5 חודשים וכרונולוגי 6 חודשים. רציתי לדעת האם כדאי לתת לו את החיסון? האם ניתן עדיין לתת לו את החיסון? מה תופעות הלוואי של החיסון? האם עדיף לתת לו את החיסון אחרי או לפני החיסונים שהוא אמור לקבל בחודש ינואר? מודה מראש על תשובתך :)
מאיה שלום,על פי נוהל משרד הבריאות חיסון RSV ניתן לפגים שנולדו עד שבוע 32 ו6 ימים. או תינוקות שנולדו מתחת ל1 קג'.לכן הפג שלך אינו זכאי לחיסון מסל הבריאות. החיסון הוא מצויין - הוא מונע תחלואה של וירוס הRSV (הגורם לברוניכטיס) בחודשי החורף, בד"כ אינו עושה תופעת לואי, והוא ניתן מדי חודש נובמבר,דצמבר, ינואר, פברואר, מרץ.ניתן לתת את החיסון בכל עת - ללא קשר לחיסוני השגרה. אך - החיסון הוא מאד יקר!!!!(1000 דולר לאמפולה) ולכן אם תינוקך אינו זכאי זה כמעט משימה כלכלית בלתי אפשרית .אך יש לזכור כי פג שבוע 35 הוא בסיכון נמוך יותר להסתבך עם RSV מאשר פג שבוע 32(לכן הוא אושר בסל הבריאות רק לפגים הקטנים).בכל מקרה - שיהיה חורף בריא!
חיפוש מתקדם
הודעה חשובה
הפורום נסגר