אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום בוטוקס, מילוי קמטים

הפורום עוסק בטיפולים אסתטיים של הפנים באמצעות הזרקות של בוטוקס וחומרי מילוי.

הזרקה של בוטולינום טוקסין ("בוטוקס") להשטחת קמטי ההבעה הוא הטיפול הרפואי האסתטי הנפוץ ביותר בעולם בשנים האחרונות.

טיפולים בהזרקות של חומרי מילוי מהווים נדבך נוסף בטיפולי הפנים ומטרתם להשלים את הטיפול בקמטים, ולאפשר התמודדות עם אובדן נפח באזורים שונים של הפנים.
להמשך...
ד"ר כהן שרית
ד"ר כהן שרית
ד"ר כהן, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בעלת רישיון לעסוק ברפואה גם במדינות האיחוד האירופי. סיימה את הסטאז' בהצטיינות בבי"ח איכילוב בשנת 2000 ואת ההתמחות בכירורגיה פלסטית במרכז רפואי רבין, פ"ת. בסיום ההתמחות סיימה בהצטיינות השתלמות בניתוחים אסתטיים בפריז, צרפת. לומדת תואר שני במנהל מערכות בריאות במסגרת אוניברסיטת ת"א. מנהלת שני סניפים של כללית אסתטיקה ואחראית על שירות הכירורגיה הפלסטית במרפאה מקצועית של שירותי בריאות כללית בר"ג ובעלת קליניקה פרטית לכירורגיה פלסטית בר"ג. ד"ר כהן מרבה לעסוק בפעילות אקדמית – שמשה מדריכה קלינית מטעם אוניברסיטת ת"א. כיום מרצה ומדריכה רופאים בתחום ההזרקות וטיפולי אסתטיקה ומפתחת טכניקות חדשניות כגון הזרקה לאזור הרביעי, הזרקה לעיצוב הלחי וחיטוב קו הלסת. ד"ר כהן מרבה לפרסם מאמרים מדעיים ולהשתתף באופן פעיל בכינוסים בארץ וכנסים בינלאומיים ואף זכתה במספר פרסים. חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בחברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית וחברה בהסתדרות הרפואית בישראל . תחומי טיפול: ניתוחי הצערת פנים--מתיחת פנים וצוואר, מתיחת עפעפיים, הרמת גבות, הזרקת שומן עצמוני, הגדלת / הרמת חזה , הקטנת חזה גבר, מתיחת בטן, שאיבת שומן, ניתוחי אוזניים, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי בטכניקות מתקדמות, טיפולי הצערת עור הפנים וטיפולי לייזר.
חיפוש מתקדם
RE: לייזר, גלי- ק ול?, מכשיר עם תדר רדיו? אימטריקס
מחבר:מעוניינת לדעת
תאריך:3/4/2011
שעה:15:12
למה מיועדים ? רק רופאים מורשים מתי? הנ"ל לצלקות אקנה ?לקמטים? לקימטוטים? למיצוק? במה מטפלים? (רוצה קצת ידע-וסדר בבלגן) )ובאמת מוכיח-הוכיח את עצמו?מאחד מהם?
.(בשוק יש הרבה מכשירים והציבור ברובו לא יודע שהוא קיים או למה מיועד).

תודה אם נקבל קצת אינפורמציה.הבנתי שהרבה קוראים יש פה.שנבין סוף-סוף.תודה שוב!!!!!!!!!!!!!!
מחבר:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
03/04/11 15:00
03/04/11 15:12
03/04/11 18:56
למה מיועדים ? רק רופאים מורשים מתי? הנ"ל לצלקות אקנה ?לקמטים? לקימטוטים? למיצוק? במה מטפלים? (רוצה קצת ידע-וסדר בבלגן) )ובאמת מוכיח-הוכיח את עצמו?מאחד מהם? .(בשוק יש הרבה מכשירים והציבור ברובו לא יודע שהוא קיים או למה מיועד). תודה אם נקבל קצת אינפורמציה.הבנתי שהרבה קוראים יש פה.שנבין סוף-סוף.תודה שוב!!!!!!!!!!!!!!
פילינג ( קילוף של העור) ניתן לבצע באמצעות חומריים כימי ( פילינג כימי) או באמצעות לייזר (פילינג לייזר).ניתן גם לקבוע את עומק הפילינג (שטחי,בינוני ועמוק) בהתאם לבעייה אותם רוצים לתקן כגון-שיפור כתמי פגמנטציה,קמטוטים וקמטים ושיפור צלקות אקנה. קיימים הרבה מכשירי לייזר בשוק וכאלו המתיימרים להיות לייזר.מכשירי הלייזר מאופיינים באורך גל ספציפי-בהתאם למטרה,בשיטה רציפה אן בשיטת רשת (המזרזת את תהליך הריפוי) בהתאם לבעייה אנו מתאמים את הטיפול היעיל ביותר.בהצלחה!
גלי רדיו(RF )גורמים לחמום הרקמה וע"י כך להתכווצותה המיידית ומאיצים ייצור סיבי קולגן חדשים בטווח ארוך יותר ,כלומר מיצוק. אימטריקס הינו מכשיר חדשני,המשלב טכנולוגיה חדשנית:שיוף רקמה בצורת רשת במשולב עם חימום הרקמה ע"י גלי הרדיו התוצאה-שיפור בפגמנטציה,בקמטוטים ובמרקם עור הפנים וכן מיצוק העור.יתרונות- טיפול קל המאפשר שיבה מהירה לשגרה בעל תוצאות מרשימות ,גם לבעלי עור כהה.דורש ע"פ רוב סדרת טיפולים. בהצלחה!!!
חיפוש מתקדם