בודק הסימפטומים


RE: לייזר, גלי- ק ול?, מכשיר עם תדר רדיו? אימטריקס
מחבר:מעוניינת לדעת
תאריך:3/4/2011
שעה:15:12
למה מיועדים ? רק רופאים מורשים מתי? הנ"ל לצלקות אקנה ?לקמטים? לקימטוטים? למיצוק? במה מטפלים? (רוצה קצת ידע-וסדר בבלגן) )ובאמת מוכיח-הוכיח את עצמו?מאחד מהם?
.(בשוק יש הרבה מכשירים והציבור ברובו לא יודע שהוא קיים או למה מיועד).

תודה אם נקבל קצת אינפורמציה.הבנתי שהרבה קוראים יש פה.שנבין סוף-סוף.תודה שוב!!!!!!!!!!!!!!
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
03/04/11 15:00
03/04/11 15:12
03/04/11 18:56
למה מיועדים ? רק רופאים מורשים מתי? הנ"ל לצלקות אקנה ?לקמטים? לקימטוטים? למיצוק? במה מטפלים? (רוצה קצת ידע-וסדר בבלגן) )ובאמת מוכיח-הוכיח את עצמו?מאחד מהם? .(בשוק יש הרבה מכשירים והציבור ברובו לא יודע שהוא קיים או למה מיועד). תודה אם נקבל קצת אינפורמציה.הבנתי שהרבה קוראים יש פה.שנבין סוף-סוף.תודה שוב!!!!!!!!!!!!!!
פילינג ( קילוף של העור) ניתן לבצע באמצעות חומריים כימי ( פילינג כימי) או באמצעות לייזר (פילינג לייזר).ניתן גם לקבוע את עומק הפילינג (שטחי,בינוני ועמוק) בהתאם לבעייה אותם רוצים לתקן כגון-שיפור כתמי פגמנטציה,קמטוטים וקמטים ושיפור צלקות אקנה. קיימים הרבה מכשירי לייזר בשוק וכאלו המתיימרים להיות לייזר.מכשירי הלייזר מאופיינים באורך גל ספציפי-בהתאם למטרה,בשיטה רציפה אן בשיטת רשת (המזרזת את תהליך הריפוי) בהתאם לבעייה אנו מתאמים את הטיפול היעיל ביותר.בהצלחה!
גלי רדיו(RF )גורמים לחמום הרקמה וע"י כך להתכווצותה המיידית ומאיצים ייצור סיבי קולגן חדשים בטווח ארוך יותר ,כלומר מיצוק. אימטריקס הינו מכשיר חדשני,המשלב טכנולוגיה חדשנית:שיוף רקמה בצורת רשת במשולב עם חימום הרקמה ע"י גלי הרדיו התוצאה-שיפור בפגמנטציה,בקמטוטים ובמרקם עור הפנים וכן מיצוק העור.יתרונות- טיפול קל המאפשר שיבה מהירה לשגרה בעל תוצאות מרשימות ,גם לבעלי עור כהה.דורש ע"פ רוב סדרת טיפולים. בהצלחה!!!
חיפוש מתקדם