ריפלוקס
מחבר:חיה
תאריך:28/2/2013
שעה:21:22
כחודשים סובלת מתחושה שמשהו מםריע לי בגרון כמו לחהבבדיקת אף אוזן גרון הרופא אמר שזה ריפלוקס ונתן לי לוסק קיימת הטבה אך עדיין קיימת תחושה שמשהו תקוע לי.
השקדים שלי די גדולים באופן תמידי עם כיסים שמתי לב שהשקד הימני פתאום השתתח וכמעט לא נראה האם יתכן שצנח לגרון וזמהשמפריע לי ??? ולא ריפלוקס??? אני לא מרגישה צרבות ולאחר שאני אוכלת יש לי תחושת הקלה למספר דקות. אין קושי בבליעה לעיתים יש תחושה של יובש וצורך לירוק כמו לחה אך בפועל אין לי לחה.
מה עוד עליי לעשות??.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  ריפלוקס    חיה 
28/02/13 21:22
כחודשים סובלת מתחושה שמשהו מםריע לי בגרון כמו לחהבבדיקת אף אוזן גרון הרופא אמר שזה ריפלוקס ונתן לי לוסק קיימת הטבה אך עדיין קיימת תחושה שמשהו תקוע לי. השקדים שלי די גדולים באופן תמידי עם כיסים שמתי לב שהשקד הימני פתאום השתתח וכמעט לא נראה האם יתכן שצנח לגרון וזמהשמפריע לי ??? ולא ריפלוקס??? אני לא מרגישה צרבות ולאחר שאני אוכלת יש לי תחושת הקלה למספר דקות. אין קושי בבליעה לעיתים יש תחושה של יובש וצורך לירוק כמו לחה אך בפועל אין לי לחה. מה עוד עליי לעשות??.
שקד לא צונח לגרון. יכול להיות שיש כיסים שמתמלאים ומתרוקנים בתוך השקד, ואם זה המקור לבעיה יש לשקול כריתה חלקית של השקד, השטחה שלו בלייזר וכו'. אם הטיפול בלוסק מביא להטבה ממליץ לחכות כמה חודשים לפני שממשיכים לברר, קודם כל אצל אותו רופא שבדק אותך לראשונה.
חיפוש מתקדם