אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום כלי דם ורידים

הפורום יעסוק בבעיות של מחלות כלי דם - עורקים, ורידים ובכלי-לימפה (מלבד כלי דם בתוך המוח והעורקים הכליליים) - תסמינים, אבחון וטיפול.
להמשך...
ד"ר רם אברהמי
ד"ר רם אברהמי
כירורג כלי דם בכיר בית חולים בילינסון מרכז רפואי רבין, מרצה בפקולטה לרפואה בתל אביב לימודים: רפואה – תל אביב התמחות בכירורגיה כללית – בילינסון התמחות בכירורגית כלי דם – בילינסון מקום התמחות: בילינסון השתלמויות: אנדווסקולר - ארה"ב ניו יורק בית חולים הר סיני אנדו לייזר לורידים – פריז, אוברדורף – גרמניה הזרקות קצף תחת סונר – איטליה פרופסור טזרי טיפולי אבלציה לורידים תחת שיקוף, טיפול בגלי קול RF לורידים ד"ר שור, וסקולר אקסס – ניו יורק קורס מיוחד לטיפולי אוזון - מוסקבה מינוי אקדמי: מרצה בפקולטה לרפואה תל אביב חברויות באיגודים וארגונים מקצועיים: האיגוד לכירורגית כלי דם שטחי התעניינות מיוחדים: 1. טיפולי ורידים בכל השיטות הקיימות 2. טיפולים בפצעים קשיי ריפוי ניסיון קליני קודם: מחקר קליני בריפוי פצעים קשיי ריפוי, טיפולי אפליגרפט, פוליהיל, מקרופגים. טיפולי אבלציה תחת שיקוף לורידים כפתרון לפצעים קשיי ריפוי – בשיתוף עם ד"ר עטר מחלקת אנגיו בית חולים השרון עיסוק במחקר: 1. מרכז מחקר ארצי לטיפולי פצעים בעזרת מקרופגים קיור אקסל קופת חולים כללית. 2. צוות מחקר – טיפולים במצבי איסכמיה של הגפה בשיטות ביו מולקולאריות . 3. מחקר בשיתוף חברת טבע, שיטות מתקדמות לריפוי פצעים. פורומים: מנהל פורום כלי דם ורידים של מרכז רפואי רבין ב"דוקטורס"
חיפוש מתקדם
ורידים ברגליים
מחבר:ורידית
תאריך:28/3/2013
שעה:08:10
שלום,
שמי רונית, אני בת 24 בריאה באופן כללי- לא מעשנת והפסקתי ליטול גלולות לפני כשנה.

בשתי רגליי, עם דגש על השמאלית, יש לי דליות וורידים בולטים
בערך מגיל 18,בשעות הערב, כבר שנה, רגליי מתנפחות בשעות הערב ומלוות בכאבים.

הלכתי להבדק, בחודשי הקיץ, אצל כירוג כלי דם כולל אולטרסאונד ורידי. בזמן שהייתי באולטרסאונג- הטכנאי אמר כי הוא רואה סתימה ברגל שמאל, אך הרופא לגלג על זה וטען כי אין שום דבר.
וטיפל בזה באמצעות גרב אלסטית אשר לא פתרה שום דבר- בנתיים הכאבים מחמירים ואני רוצה להכנס להריון ואני חוששת.

מה אתה מציע?.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  ורידים ברגליים    ורידית 
28/03/13 08:10
שלום, שמי רונית, אני בת 24 בריאה באופן כללי- לא מעשנת והפסקתי ליטול גלולות לפני כשנה. בשתי רגליי, עם דגש על השמאלית, יש לי דליות וורידים בולטים בערך מגיל 18,בשעות הערב, כבר שנה, רגליי מתנפחות בשעות הערב ומלוות בכאבים. הלכתי להבדק, בחודשי הקיץ, אצל כירוג כלי דם כולל אולטרסאונד ורידי. בזמן שהייתי באולטרסאונג- הטכנאי אמר כי הוא רואה סתימה ברגל שמאל, אך הרופא לגלג על זה וטען כי אין שום דבר. וטיפל בזה באמצעות גרב אלסטית אשר לא פתרה שום דבר- בנתיים הכאבים מחמירים ואני רוצה להכנס להריון ואני חוששת. מה אתה מציע?.
כנאה לא מדובר בסתימה אלא באי ספיקה של הוריד מב שגורם לו להתנפח בזמן עמידה .לפי מה שהמליץ כירורג כלי דם כנראה שהמצב לא מאוד בעיתי וניתן לגרוב גרב לפי הצורך. ממליץ להגיע לבדיקה. בכל מקרה באם לא מדובר בחסימה אז אין בעיה בכניסה להריון וכנראה רצוי גרב בעת ההריון לקביעת תור 036436938 חג שמח אברהמי
חיפוש מתקדם