אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום ערמונית (פרוסטטה) מוגדלת


פורום זה סגור, לפורום הפעיל לחץ – פורום אורולוגיה
הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית (פרוסטטה) הינה תהליך פיזיולוגי המופיע עם הגיל. לאחוז ניכר מהגברים מעל גיל 50 יש בלוטת ערמונית מוגדלת. הנתונים מראים שאחד מכל שני גברים בגיל 50 סובל מבעיית ערמונית מוגדלת. ככל שעולה הגיל מתרחבת התופעה. תסמינים עיקריים של ערמונית מוגדלת באים לידי ביטוי כאשר הבלוטה גדלה לכיוון השופכה וגורמת לקושי במתן שתן.

פורום בלוטת ערמונית מוגדלת הוא המקום להתייעץ בנושאים הקשורים לבעיות במתן שתן, דחיפות ותכיפות, מאמץ בזמן מתן שתן, התעוררות מספר פעמים בלילה על מנת להטיל שתן וכדומה.

פורום זה הוא המקום לשאול על תופעות אלו, על הטיפול בהן ועל דרכי התמודדות.

בואו לדבר על זה בפורום בלוטת ערמונית (פרוסטטה) מוגדלת.
להמשך...
ד"ר שירה חתומי
ד"ר שירה חתומי
- מומחית בכירורגיה אורולוגית. התמחתה בבי"ח בילינסון בפתח תקווה. - אורולוגית בכירה בקופות חולים "כללית" –מרפאת זמנהוף, תל-אביב; וב"מכבי" במודיעין ונס-ציונה. - מנהלת מרפאה אורולוגית במרכז רפואי "מעייני הישועה" בבני ברק. - מרצה בבית הספר לסיעוד בבי"ח בילינסון ובחוגים שונים ברפואת הקהילה. - בשנת 2009 השתלמה בכירורגיה של רצפת האגן ואורולוגיה של האישה ב-MSMSU במוסקבה. - מנהלת פורום "ערמונית (פרוסטטה) מוגדלת" באתר "דוקטורס". תחומי טיפול: * הפרעות בדרכי השתן בגברים: מחלות ערמונית, מחלות אבנים, גידולים וזיהומים במערכת השתן, והפרעות בתפקוד המיני. * הפרעות בדרכי השתן בנשים: הפרעות בשליטה בשתן כגון דליפת שתן, שלפוחית רגיזה וצניחת אברי רצפת האגן, דלקות בדרכי השתן, מחלות אבנים וגידולים במערכת השתן, והפרעות בתפקוד המיני. * בעיות אורולוגיות בילדים: הרטבת לילה, זיהומים ועוד מקבל מטופלים דרך קופות חולים (מכבי/מאוחדת/כללית), ביטוחים, פרטי: * קופ"ח "כללית"- מרפאת זמנהוף, תל-אביב. טל: 03-5260147; זימון תורים 2700* * קופ"ח "מכבי": בית רופאים מודיעין 08-9707916 (מכבי, פרטי); 057-2224222 נס-ציונה: 08-9387100; זימון תורים 3555* * מרכז רפואי "מעייני הישועה", בני ברק- מרפאות חוץ: 03-5770535, 03-5771188 (לכל קופות החולים ופרטי)
שווה ציטוט:
פרמיקסון או תוספי תזונה
תודה רבה לך דר. שירה על תשובתך המהירה...מחבר\ת: יוליה
פרמיקסון לעומת תכשירים אחרים
שלום לך, אני מבקש לדעת מה ההבדל בין פרמיקסון לבין תוספי תזונה אחרים שהציעו לי...מחבר\ת: אלי
חיפוש מתקדם
RE: האם פריקסון טוב לערמונית וגם לדרכי השתן?
מחבר:ד"ר שירה חתומי
תאריך:14/4/2011
שעה:11:04
איתי שלום,
זה נכון שרכיבה ממושכת על אופניים יכולה לגרום לרגישות באיזור ואכן דלקת כרונית בערמונית גורמת הרבה כאב ומציקה, אך לא מוצאים חיידק, ולכן לא תמיד יש בכלל צורך באנטיביוטיקה, וגם אם לוקחים זה לא ממש עוזר..
ממליצה לך לקרוא כאן בפורום תשובות קודמות לשאלות של דלקת כרונית בערמונית, לגבי בירור והמשך טפול- בעיקרון מה שצריך זה להקל על התסמינים.
פרמיקסון היא תרופה טבעית שיכולה להקל על התסמינים, בעיקר בכך שמקלה על ההשתנה ויש לה גם אפקט אנטי-דלקתי.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
14/04/11 11:04
שלום, נמצא שיש לי פרסטיטיס רגישה, ללא ממצא של ערמונית מוגדלת. כנראה מרכיבה לא נכונה על אופניים במשך שנים. בנוסף, נמצא בבדיקת תרבית זרע זרעונים בודדים, (ליקוציטים), קרי: יש דלקת אומנם לא חזקה...וללא ממצא של חיידק אבל שכנראה שברמה האישית גם מאוד משפיעה לי על איכות החיים, עד כדי כאבי אגן מאוד חזקים..ורגישות במפשעה.לא נמצא שון עדות לנגיף/וירוס/חיידק כתוצאה מ - STD. יש לי גם צריבה במתן שתן ובשפיכת זרע. בהנחה ויש לי דם דלקת בדרכי השתן (אין ממצא חיידקי כרגע) וכן כי אין לי ערמונית מוגדלת האם פרמיקסון יכול לסייע לי בהקלה על הסימפטומים? חשוב להדגיש כי אני סובל בחסר של אינזין G6PD. איזו אנטיביוטיקה אני יכול לשלב? מוקספין, מונורלק? תודה רבה על היעוץ... איתי
איתי שלום, זה נכון שרכיבה ממושכת על אופניים יכולה לגרום לרגישות באיזור ואכן דלקת כרונית בערמונית גורמת הרבה כאב ומציקה, אך לא מוצאים חיידק, ולכן לא תמיד יש בכלל צורך באנטיביוטיקה, וגם אם לוקחים זה לא ממש עוזר.. ממליצה לך לקרוא כאן בפורום תשובות קודמות לשאלות של דלקת כרונית בערמונית, לגבי בירור והמשך טפול- בעיקרון מה שצריך זה להקל על התסמינים. פרמיקסון היא תרופה טבעית שיכולה להקל על התסמינים, בעיקר בכך שמקלה על ההשתנה ויש לה גם אפקט אנטי-דלקתי.
חיפוש מתקדם