בודק הסימפטומים


RE: האם פריקסון טוב לערמונית וגם לדרכי השתן?
מחבר:ד"ר שירה חתומי
תאריך:14/4/2011
שעה:11:04
איתי שלום,
זה נכון שרכיבה ממושכת על אופניים יכולה לגרום לרגישות באיזור ואכן דלקת כרונית בערמונית גורמת הרבה כאב ומציקה, אך לא מוצאים חיידק, ולכן לא תמיד יש בכלל צורך באנטיביוטיקה, וגם אם לוקחים זה לא ממש עוזר..
ממליצה לך לקרוא כאן בפורום תשובות קודמות לשאלות של דלקת כרונית בערמונית, לגבי בירור והמשך טפול- בעיקרון מה שצריך זה להקל על התסמינים.
פרמיקסון היא תרופה טבעית שיכולה להקל על התסמינים, בעיקר בכך שמקלה על ההשתנה ויש לה גם אפקט אנטי-דלקתי.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
14/04/11 11:04
שלום, נמצא שיש לי פרסטיטיס רגישה, ללא ממצא של ערמונית מוגדלת. כנראה מרכיבה לא נכונה על אופניים במשך שנים. בנוסף, נמצא בבדיקת תרבית זרע זרעונים בודדים, (ליקוציטים), קרי: יש דלקת אומנם לא חזקה...וללא ממצא של חיידק אבל שכנראה שברמה האישית גם מאוד משפיעה לי על איכות החיים, עד כדי כאבי אגן מאוד חזקים..ורגישות במפשעה.לא נמצא שון עדות לנגיף/וירוס/חיידק כתוצאה מ - STD. יש לי גם צריבה במתן שתן ובשפיכת זרע. בהנחה ויש לי דם דלקת בדרכי השתן (אין ממצא חיידקי כרגע) וכן כי אין לי ערמונית מוגדלת האם פרמיקסון יכול לסייע לי בהקלה על הסימפטומים? חשוב להדגיש כי אני סובל בחסר של אינזין G6PD. איזו אנטיביוטיקה אני יכול לשלב? מוקספין, מונורלק? תודה רבה על היעוץ... איתי
איתי שלום, זה נכון שרכיבה ממושכת על אופניים יכולה לגרום לרגישות באיזור ואכן דלקת כרונית בערמונית גורמת הרבה כאב ומציקה, אך לא מוצאים חיידק, ולכן לא תמיד יש בכלל צורך באנטיביוטיקה, וגם אם לוקחים זה לא ממש עוזר.. ממליצה לך לקרוא כאן בפורום תשובות קודמות לשאלות של דלקת כרונית בערמונית, לגבי בירור והמשך טפול- בעיקרון מה שצריך זה להקל על התסמינים. פרמיקסון היא תרופה טבעית שיכולה להקל על התסמינים, בעיקר בכך שמקלה על ההשתנה ויש לה גם אפקט אנטי-דלקתי.
חיפוש מתקדם
שווה ציטוט:
פרמיקסון או תוספי תזונה
תודה רבה לך דר. שירה על תשובתך המהירה...מחבר\ת: יוליה
פרמיקסון לעומת תכשירים אחרים
שלום לך, אני מבקש לדעת מה ההבדל בין פרמיקסון לבין תוספי תזונה אחרים שהציעו לי...מחבר\ת: אלי