אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים

מומחים בנושא הפורום:פורום פסיכיאטריה


פורום זה סגור, לפורום הפעיל לחץ – פורום פסיכיאטריה
פורום פסיכיאטרייה מזמין לשתף, להתלבט, להקשיב, לייעץ ולתמוך בכל אחת ואחד מהפונים. הפורום משמש לנו "בית פתוח" מקום בו אפשר להתבטא בחופשיות ולשמור על כבוד הדדי.

בברכה
ד"ר גיורא הידש, פסיכאטר מומחה
מנהל פורום פסיכיאטריה
להמשך...
דר' גיורא הידש
דר' גיורא הידש
מנהל מכון הקריות מומחה בפסיכיאטרייה ופסיכותרפיסט רופא במקצועו מומחה בפסיכיאטרייה ופסיכותרפיסט. מנהל "מכון הקריות" לפסיכותרפיה ופסיכיאטרייה באזור חיפה. מדריך מרצה בפסיכיאטרייה ופסיכותרפיה לרופאי משפחה פסיכולוגים עובדים סוציאליים ועוד. התמחויות מיוחדות: פסיכיאטרייה קהילתית, מצבים טראומטיים PTSD, סכיזופרניה , הפרעות נפשיות ביפולריות ועוד. פסיכיאטרייה משפטית- כתיבת חוות דעת והופעות בבתי משפט. שיתוף פעולה וראיה כוללנית בעבודה עם רופאי משפחה. שיקום של נפגעי נפש בקהילה. פסיכולוגיה של האישה, הפרעות נפשיות אחרי לידה, תקופות המעבר וכו'. רופא בודק לעניין כלי ירייה ורשיונות נהיגה בתחום בריאות הנפש. פסיכותרפיה של צעירים, פסיכותרפיה של הגיל המבוגר. טיפולים נפשיים אלטרנטיביים המשלבים גוף ונפש. ניסיון רב בעבודה טיפולית וייעוץ ברשת האינטרנט E-therapy . הקים ומפעיל את האתר המיועד לייעוץ וטיפול לישראלים בעולם http: //www. icallisrael. com הספר "שקום נפגעי נפש בקהילה" שכתב עם מירה פרבשטיין בהוצאת נורד 1997 משמש כספר לימוד והדרכה בבתי הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטאות בארץ, ולמטפלים העוסקים בשיקום נפגעי הנפש בקהילה. הספר עוסק בסוגיית השיקום הלכה למעשה ומתאר את התפישה הטיפולית ההומנית, המאופיינת בדיאלוג פתוח בין המטפל והמטופל, מדגישה את הקשר בין הגוף והנפש וראיית האדם במרקם המשפחתי והחברתי.
הודעה חשובה
גולשים יקרים: מערכת אתר דוקטורס מודה לד"ר הידש על מסירותו רבת השנים לניהול הפורום, ועושה מאמצים רבים למצוא לו מחליף בהקדם. עמכם הסליחה.
חיפוש מתקדם
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  שחלתי לך מייל (ל"ת)    עדי לביבי 
18/07/04 13:35
  לא קיבלתי,    ביבי 
18/07/04 14:42
  ניסיתי. (ל"ת)    עדי - בת 
18/07/04 14:50
  מה זה יקר?    מעוניין 
18/07/04 19:36
הי אני מחפש פסכיאטר פרטי שמוכר ע"י הכללית כיועץ כבר הרבה זמן, התקשרתי אליהם וכרגיל התשובה לא מלאה, קיבלתי מספר טלפון אחד, לא עונים שם אף פעם. מישהו מכיר רופא אחר שמוכר ע"י הכללית? זה ממש דחוף לי. תודה וסליחה.
הי. מה זאת אומרת פסיכיאטר שמוכר ע"י הכללית כיועץ? האם הכוונה למנהל מחלקה או פרופסור שלא עובד בכללית ולכן אתה יכול לקבל יעוץ חיצוני והחזר מהקופה? אם כן, יש לי מישהו מצויין בשבילך אנא כתוב אזור מגורים וכתובת דוא"ל אם אפשר כדי שאשלח לך פרטים . עדי.
אזור חיפה, דוא"ל - yoremeli@zahav.net.il
כן, זה בדיוק מה שהתכוונתי. autodesk@walla.co.il איזור אשקלון,השפלה, מרכז עדיפות לפי סדר הרישום.. תודה רבה.
ותבקשו שישלחו לכם בפקס את השמות. אח"כ תכתבו בפורום את השמות שקיבלתם ונגיד לכם למי כדאי ללכת.
אתה יכול לנסות שוב? תודה.
תודה. אמנם לא פתחתי בשרשור, אבל מעוניין לשמוע. מה זה מאוד יקר? תודה
חיפוש מתקדם