בודק הסימפטומים


RE: חוצנים????
מחבר:.)))))
תאריך:15/11/2004
שעה:03:30
צודקת..פששש..וואלה יש גם חוצנים...
כתבה על "חוצנים" מהאתר של הירחון "חיים אחרים" :

רופא מכוכב אחר- טיפול בעזרת חוצנים
גלי ארבל

בחדרי חדרים פועלת בישראל קבוצה מצומצמת של אנשים הטוענים שהם עובדים כמרפאים בעזרת חוצנים בשירות משרד הבריאות הבין-גלקטי. רופאים מעולמות אחרים פותחים מרפאות ומבצעים טיפולים שונים בתיווך מתקשרים שנבחרו לסייע במשימה. בחודש יוני הלך לעולמו אדריאן דביר, מהנדס מחשבים בתדיראן, שהיה לחלוץ המקומי והצליח לקדם את הנושא למרות הספקנות המתבקשת שבה נתקל. גלי ארבל פגשה בממשיכי דרכו, במטופלים, ובמערכת רפואית שכאילו נלקחה מספרי מדע בדיוני
היקום יתרחב, ואז ישוב ויקרוס על עצמו ויתרחב שוב. התהליך הזה יחזור על עצמו לעולמי עד. כשהיקום יתרחב שוב, הכל יהיה כפי שהוא עכשיו. כל הטעויות שתעשה בחיים האלה, תשוב ותעשה בחייך הבאים. כל שגיאה שתעשה, תשוב ותחווה שוב ושוב לנצח נצחים. עשה זאת כמו שצריך הפעם, כי הפעם הזאת היא כל מה שיש לך". דברים אלה נאמרים בפי פרוט, חוצן בן 337 שנים, החי על כוכב לכת בשם K-PAX, הנמצא במרחק אלף שנות אור מכדור הארץ. בסרט האמריקני K-PAX מתאר פרוט את כדור הארץ ככוכב לכת מסוג BA3, המצוי בשלב התפתחותי מוקדם, ועתידו לא ברור.
הסרט לא זכה לביקורות נלהבות, ובמהלך העבודה על כתבה זו לא יכולתי שלא לתהות אם המסר בסרט הובן כהלכה. בכל הביקורות לא הוזכר, ולו במילה אחת, נושא החוצנים והידע המתקדם שאולי נמצא ברשותם ושאותו הם מנסים להעביר ליושבי כדור הארץ. בדומה לסרטים אחרים, לסדרות טלוויזיה ולספרי מדע בדיוני, הסרט מתבסס על כך שכבר שנים רבות בני אדם מדווחים על מינים רבים של מפגשים עם חוצנים, אך רוב הציבור עדיין מסרב להאמין שיש בהם ממש. סביב שאלת הופעתם של אורחים מכוכבים אחרים נולדו גם תיאוריות על קונספירציות חובקות עולם, ויש הסברים מלומדים - כולל הוכחות נחרצות כמובן - לצדקת כל אחד מהצדדים.
האם עמדתו הספקנית של הכלל בנושא היא ביטוי של הפחד האנושי מפני ה"אחר" והלא ידוע? האם הקביעה החד משמעית כי אין ביקום כולו חיים מפותחים כשלנו אינה אלא סוג של יומרנות קרתנית הרווחת בשולי גלקסיית שביל החלב? אולי כל הסיפור הוא רק משאלת לב של המין האנושי הבודד ביקום הקר ומחפש חבר מכוכב אחר...
תהיה התשובה אשר תהיה, החוצנים ממשיכים להסעיר את הדמיון האנושי. אנו ממשיכים ביתר שאת לעסוק בשאלה אם יש חיים גם בפלנטות אחרות - לא רק חיים פרימיטיביים אלא אולי גם אינטליגנציה וטכנולוגיה מתקדמות משלנו. היחס אל תופעת החוצנים, שזכו לשם "חייזרים" או "עב"מים" בגלגוליהם השונים, עובר מהפך ניכר. בעבר היה העיסוק בהם נחלתם הבלעדית של תימהונים ועיתונאים התרים אחר קוריוזים, ואילו היום הנושא זוכה להתייחסות רצינית יותר של חוקרים ומדענים המוכנים להודות שיש דברים בגו. סדרת הטלוויזיה "מפגשים" (TAKEN) של סטיבן שפילברג שפכה לא מעט אור על התופעה הזאת, כשבחנה את ההיסטוריה של התופעה מנקודת מבטן של שלוש משפחות לאורך שלושה דורות.

מפגש על סף ייאוש
בתוך כל ה"חוצנולוגיה" הזאת התפתח בשנים האחרונות תחום קטן ושנוי במחלוקת, וגם הוא קונה לו לא מעט חסידים נלהבים: טיפול בעזרת חוצנים. אנשים במדינות שונות מספרים כי חוצנים יצרו עימם קשר ובחרו להיעזר בהם כדי לטפל במצוקות הגופניות והנפשיות של יושבי כדור הארץ. אלה שהסכימו לפתח את הקשר הרפואי המוזר הזה פתחו "חדרי ניתוח" שבעיני אנוש נראים כחדרים רגילים לגמרי ובהם מתרחשים טיפולים מסוג זה.
רובם המכריע של המטפלים והמטופלים שעימם נפגשתי - והיו הרבה כאלה - הגיעו לטיפול באמצעות חוצנים אחרי חוויה אישית קשה - אפילו טראומטית בחלק מן המקרים. חלקם הגיעו כשהם על סף ייאוש, מאוכזבים מהתוצאות של כל דרך טיפולית אחרת. נדמה לי שלא תהיה זו הכללה מופרכת לקבוע שרובם הגיעו מתוך ספקנות, במחשבה לתת "עוד הזדמנות אחת ודי". מקרי? אולי, אבל אצלם זה עבד.
האינפורמציה אודות החוצנים רבה, ועם זאת לפעמים מתגלות סתירות במידע שמוסרים מטפלים שונים. לפעמים נדמה היה לי שגם להם התעלומה הזאת עוד לא לגמרי מפוצחת. חלקם לא מחפשים הסברים מעבר לחוויה ולידיעה שמה שהם רואים ושומעים הוא מה שיש. חלקם האחר חקר את הנושא לעומק. זה המקום להקדיש את הכתבה לאדריאן דביר ז"ל, מהנדס מחשבים שהחל את עבודתו בנושא חוצנים בשנת 1982 וקיבל על עצמו, במודע או שלא במודע, משימה כמעט בלתי אפשרית - להביא את הנושא למודעות הציבור. ניתן לומר כי הוא נחל הצלחה גדולה. רוב המטפלים בעזרת חוצנים נחשפו לתחום דרך פועלו של דביר. הכתבה הזאת, שלשמה יצאתי לסיור מודרך בעולמם של מטפלים אלה, היא כנראה אחת ההוכחות להצלחתו.

בשערים חדשים תבואו
המפגש הראשון שלי היה עם המטפלת שולה ישראלי. היא החלה את דרכה כמזכירה רפואית בקיבוץ והמשיכה אותה כמתקשרת וכהילרית. הספר שכתבה, "בשערים חדשים תבואו", מבוסס על תקשורים עם האר"י הקדוש. התקשור עם החוצנים, לדבריה, לא איחר להגיע, ולאחר שנתיים שבהם היססה ובדקה את שפיותה, הקימו, לדבריה, החוצנים מרפאה בחדר הטיפולים שלה בתל אביב. "המטופל", משחזרת ישראלי, "כאילו לא היה שם. הוא עדיין שכב שם בגופו, אולם ברוחו הוא נמסר להם. לאחר הטיפול הרגיש המטופל שמשהו היה שונה, אבל גם אני לא הצלחתי להסביר לו איפה היה השוני". בסוד סיפרה ישראלי לחלק מהאנשים על הדמויות החדשות בחייה, אבל המשיכה בטיפולים הרגילים, כשהיא מאפשרת לחוצנים שנכנסו לחייה להושיט לה יד. הראייה העל חושית נפתחה והמודעות גדלה. היא התחילה להסביר לאנשים את בעיות הבריאות שלהם וזה הפתיע אפילו אותה. גם אנשים שבמשך שנים סבלו מבעיות פיזיות החלו להרגיש טוב יותר, אבל אצל חלקם עדיין לא חל כל שיפור. עובדה זו עוררה בישראלי תסכול ותהיות. "התסכול התעורר עם הציפייה לנסים", היא מספרת, "אבל ההסבר לא איחר להגיע. בחירה של נשמה, קארמה ומשמעותה והסברים נוספים סיפקו לי את המענה לשאלות למה אדם אחד מבריא ואחר לא, ולמה אני זו שנבחרתי על ידם להביא את הבשורה. הבנתי שאנו אחיהם הקטנים של החוצנים, ושבוודאי יש איזה סדר ביקום, ויש כוח עליון שמארגן אותו".
המרפאה החוצנית היא וירטואלית לדידם של רוב המטופלים. במקרים רבים אלה שרואים אותה ומצליחים לתקשר בעצמם עם החוצנים, ממילא הופכים למטפלים. תהליך זה מבוסס על ההנחה שהחוצנים הם שבוחרים את המתקשרים ולא להפך. רוב המטפלים מסבירים כי אדם לא יכול לבחור לתקשר עם החוצנים, אף על פי שקיימת בידיו הבחירה לפתח את הראייה ואת השמיעה העל חושיות שלו, ואז להגיש בקשה לפתוח מרפאה חוצנית.
אצל ישראלי נשכבתי על המיטה ועברתי סריקה קצרה לשם אבחון מקדים. עד כמה שרציתי, לא הצלחתי לראות שום דבר מוזר או להרגיש בחריגות כלשהי. ישראלי הודיעה לי כי הריאה השמאלית שלי סובלת מהעישון יותר מהימנית, שהכבד קצת חלש אבל במצב טוב, שהביוץ מתרחש החודש בחצוצרה הימנית ושבברך השמאלית שלי התנקזו מים. הברך השמאלית שלי באמת קצת מציקה לאחרונה, אבל יותר מכך לא יכולתי לאשר או להכחיש. המשכתי הלאה בתקווה למצוא את הישועה - אולי בצורת חוצן - במקומות אחרים.

יש דברים נסתרים
בשיחת טלפון עם מטופלת שביקשה להישאר בעילום שם, הרגשתי שהשיר "יש דברים נסתרים" היה יכול להתאים לכאן. היא סיפרה לי כי סיפורה עם החוצנים החל בפריחה שממנה סבלה במשך 12 שנה. היא החלה את דרכה אצל אדריאן דביר ז"ל, שבצר לה גילתה כי לא מדובר בדיוויד דוקובני (גיבור הסדרה "תיקים באפלה"), ולאחר אבחון ודיאגנוזה נקבע כי האלרגיה היא תוצאה של החלשות המערכת החיסונית עקב מתחי החיים. עד כאן העניין נשמע בנאלי למדי. בנאלי פחות היה אופן הטיפול: "הם הזריקו לגופי בדרכי דנידין נוזל אנטי אלרגני רב עוצמה ואז נוזל אחר, שנועד לחזק את המערכת החיסונית. חשתי שכולי נפתחת בערוצים רבים ונסתרים, כמו בשבילי עזים של הגוף, לאנרגיה רבת קסם. הפגישה השלישית היתה בעלת עוצמה רבה מכולן. מיה, הפסיכולוגית שבצוות החוצנים, הציעה לי מסע לגלגולים קודמים, במטרה להבין את שורש האלרגיה. תמונה אחר תמונה נחשף בפני הגלגול הרלוונטי. מיה היתה הטריגר לפרדה מבעלי, פרדה שבעקבותיה נעלמה האלרגיה כליל".

אחריות או אמונה
התהליך כמובן עוד לא נגמר. למעשה הוא רק התחיל. את המפגש הבא ערכתי עם חגי כץ, מתקשר, הילר ומטפל באמצעות חוצנים. כפי שהתברר לי בהמשך, התחיל כץ את דרכו בלימודי רפואה משלימה, לפני שהכיר את מי שלימים הפכה להיות אשתו. דרכה הגיע אל אדריאן דביר כמלווה ולא כמטופל. "הגענו אליו הביתה וגיליתי להפתעתי אדם רגיל למדי", משחזר כץ, "שנראה כמו איש היי טק, ובבית לא היה שום סימן שרומז על כך שהוא מטפל - קטורת, נרות או כל אלמנט אחר ליצירת אווירה. במהלך הטיפול הציע אדריאן שהמתלווים לטיפול יעצמו את עיניהם וינסו לראות את החוצנים. אני התחברתי מיד לתמונות וראיתי את החוצנים - גוף לא אנושי בעל גפיים בפרופורציות לא אנושיות - ולילך, המטופלת, נצפתה כשלד. היה משהו מוכר בחוויה. הפחד היה מזערי, והיתה התרגשות. חשתי מן רטט בחזה וראיתי בעיני רוחי את ריאותי פורצות מהחזה. פרט חשוב להשלמת התמונה הוא שסבלתי מבעיות נשימה".
חגי כץ לא מיהר לקבל את החוויה החדשה כמבשרת דרך עתידית, אבל הוא גם לא מיהר לפסול אותה על הסף. בד בבד עם התנסויות במפגשים נוספים עם חוצנים, הוא החליט לדבר על כך עם בני משפחתו והתחיל לטפל גם בהם. אמנם בהתחלה הם קראו לו "המכשף", אך במשך הזמן הם נרפאו מבעיות כרוניות והחלו בעצמם לתקשר עם חוצנים.
איך בדיוק נערך הטיפול?
"גוף האדם מורכב ממספר שכבות של הילה, וניתן לטפל בו דרך כל אחת מהשכבות הללו. בדרך כלל טיפול החוצנים בגופנו הוא לא פיזי, אבל הם גם יכולים לחדור לגוף ולטפל בבעיותיו הפיזיות. מדובר בתוצאות מוכחות ולא בהשפעות פסיכולוגיות. הטכנולוגיות שהם משתמשים בהן אחרות מכל מה שמוכר לנו, והם חודרים לגוף האדם מבלי לגעת בו. הטיפול שאני מעניק הוא כולו באמצעות ההכוונה וההדרכה שלהם, כמו למשל דמיון מודרך, שחזור גלגולים כדי לתקן טראומות בחיים הקודמים ועוד. אצל חלק מהמטופלים אפשר לזהות חסימה ברמה הרגשית, והטיפול נעשה ישירות ברמה הכימית. המטופל לא חייב להשתתף בתהליך הריפוי".
נדמה לי שהדבר יוצר בעיה בנוגע לאחריות של המטופל לתהליך ההחלמה שלו עצמו.
"המוכנות להירפא היא חלק משמעותי מהטיפול. לפעמים אני יכול לעזור גם לאלה שלא מסוגלים להיפתח, אבל לא תמיד. בכל מקרה, לפעמים הנשמה בוחרת לעבור דברים בדרך יותר מהירה, ולא כל אדם צריך לעבור תהליך ארוך. קיים כמובן העניין של אחריות החולה, והשתתפות החולה משפרת את התהליך, אבל היא לא הכרחית, כמו שאמונה היא לא חלק הכרחי מהריפוי. במצבים סופניים אני מנסה להביט קדימה, ולפעמים אני ממש יכול לראות את הקו האדום שהמטופל מציב, שמעבר לו הוא לא רוצה עזרה. שם יש התנגדות מוחלטת לטיפול. זהו מצב קשה מכדי שאתאר אותו למטופל, ואני מתייעץ עם החוצנים איך לעשות את זה".

לימודי רפואה במשך 100 שנה
נושא האחריות ממשיך להטריד אותי, ובעודי מתחבטת הן בבעיה זו והן בשאלה אם האמונה היא חלק הכרחי מריפוי, אני מתקשרת אל טובי בארי, פסיכולוגית קלינית ומטפלת באמצעות חוצנים. ברוב המכריע של המקרים היא מסרבת בתוקף להתראיין. בשיחת הטלפון היא מסבירה לי את עמדתה, ולפיה התקשורת לא בשלה לבחון את נושא החוצנים ברצינות, "ומאחר שאנחנו כולנו אנשים רציניים, שעוסקים כאן בעניינים רציניים ולא משחקים", היא אומרת, "אני לא מוכנה לתת לזה פתח".
לבסוף בארי מסכימה להיפגש איתי ואף מזמינה אותי לקבוצת לימוד, שנערכת אצלה מדי יום א´. הקבוצה כוללת חבורת מטופלים ומטפלים, שרואים בה קבוצת תמיכה בהיעדר מקום אחר אליו הם יכולים לפנות. אחד אחד הם מציגים את עצמם בפני. כולם אנשי אדמה או מקצועות חופשיים - חקלאי, רואה חשבון, אחות מוסמכת, אשת מחשבים. אני בוהה בהם כלא מאמינה. איש מהם לא נראה לי לוקה בנפשו יותר ממני, איש אינו מתאמץ להמציא סיפורים, וכולם, ללא יוצא מן הכלל, החלו את דרכם כמטופלים שנרפאו לאחר שכל דרכי הרפואה - הקונבנציונלית או המשלימה - לא הביאו להם מזור. יואל פותח במשפט "אי אפשר להסביר לאדם את טעמו של המנגו אם הוא מעולם לא טעם אותו בעצמו", ומסביר מדוע הוא לא מוצא לנכון לנהל ויכוחים עם מכריו בנושא החוצנים. אבי פראג´, חקלאי שהפך למטפל, גם הוא חבר בקבוצה, וכמעט כל מי שיושב שם מוכן להפריח לו נשיקות הערצה באוויר. איציק החלים ממחלת הר?ןO, מחלת מעיים קשה וחשוכת מרפא. לאחר שכל שיטות הריפוי האחרות - המערביות או האלטרנטיביות - לא הועילו לו, הוא כמעט הגיע עד פת לחם בגלל ההשקעה בהן. בעקבות החלמתו הוא לקח גם את בנו, שסבל מדיסלקציה קשה, לטיפול באמצעות חוצנים. בתוך שלושה חודשי טיפול צמצם בנו את הפער בין הישגיו בלימודים לבין הישגי שאר התלמידים. איילת מתמודדת מדי יום עם חוסר האונים של הרפואה הקונבנציונלית. זאת מתוקף תפקידה כאחות מוסמכת בחדר מיון, ולאחר מכן כעוזרת למטופלים אחרים במרפאה החוצנית הפרטית שלה. גם דורון בארי, בן זוגה של טובי, משתתף בקבוצה ומספר על אירועי הבית הקטנים שהביאו אותו להבין שללא ספק משהו אחר מתרחש בתוך ביתם. בשיחה הקבוצתית אני מגלה שקיימת קבוצת חוצנים המכונים "האפורים" בשל צבע עורם. קבוצה זו אמונה על מחלקת ההנדסה הגנטית, כפי הנראה, והיא האחראית לחטיפות המדווחות מדי פעם בתקשורת. כשאני מנסה לקרוא תיגר על מידת המוסר שלהם, בארי ממהרת להוכיח אותי: "אנחנו כמו עכברי מעבדה בשבילם. אילו היינו מגלים חיים על הירח, לא היינו מביאים אותם הנה כדי לבדוק אותם?"
בשיחה שקדמה למפגש הקבוצתי ביקשתי מבארי שתכניס קצת סדר בבליל האינפורמציה החוצנית. "אנחנו עובדים עם פדרציה המאחדת חברים מגלקסיות שונות", היא פותחת, "זה כמו או"ם שהתחיל מ-54 פלנטות. רק את חלקן אנחנו מכירים מבחינה אסטרונומית. אחד הכוכבים הוא סיריסe, הנמצא קרוב אלינו יחסית. הוא משמש כתחנת מעבר שבה יש אספקת ציוד ומזון. אנו מתקשרים רק עם המחלקה הרפואית, אבל יש להם מחלקות נוספות, כמו המחלקה המטפלת באקולוגיה. אם האקולוגיה שלנו נפגעת, וכתוצאה מכך אנחנו שולחים שפכים לחלל, גם הפלנטות שלהם נפגעות. הכוכבים שלהם מסתובבים במהירות רבה יותר, ולכן תפיסת הזמן שלהם שונה משלנו - הם ישנים פחות ותוחלת החיים שלהם ארוכה יותר. במונחים שלנו הם מתייחסים זה לזה בכבוד ובהערכה, אין אצלם רגשות שליליים כמו קנאה, שנאה, פחד וצרות עין. בחייהם יש יותר שלווה גם בינם לבין עצמם וגם בינם לבין תושבי פלנטות אחרות. כולם (כל החוצנים המרפאים) עובדים זה עם זה בשיתוף פעולה, ולכל אחד ההתמחות שלו. לימודי הרפואה שם אורכים 100 שנה".
מה לגבי הסרת האחריות מהמטופל?
"גם פה, אם אתה רוצה שבעיה לא תחזור על עצמה, עליך לטפל במקור. נכון שאנחנו מטפלים, אבל האחריות לכך שהבעיה לא תחזור היא של המטופל. בכל מקרה, הם רופאים והם מטפלים ברמה הפיזית בלבד".
אתם מבינים את המונחים הרפואיים שלהם?
"אם אני לא מבינה אני שואלת אותם או אותך כמטופלת, אבל אני יכולה לתאר לך את מה שיש לך, כי אנחנו רואים את הבעיה".
צריך להאמין כדי שהטיפול יצליח?
"לא. בא אלי אדם שעובד כירקן וסובל מפריצת דיסק. במשך שנים הוא סבל מכאבים וכבר למד לחיות איתם. כשהגיע אלי הוא היה לפני ניתוח ואמר לי, אני לא מאמין בזה אבל אני בא אלייך. יום אחד הוא קם בבוקר ולא היו לו כאבים עוד. הוא חיכה שהם יגיעו כי הוא היה בטוח שזה זמני. עד היום הוא לא יודע במה להאמין. מבחינתו אני הצלתי אותו. גם שפעת אפשר לרפא בשלבים הראשונים שלה ולמנוע את הסבל ממנה".
הקליניקה החוצנית הראשונה
את הכתבה בחרתי לסיים בסיפורה של חיה לוי, שהיתה חלוצת הטיפול באמצעות חוצנים בארץ. אדיראן דביר עצמו החל את דרכו במרפאתה, כמו עוד רבים אחרים שהפכו למטפלים בעלי שם. לוי החלה את דרכה בלימודי התפתחות רוחנית ובתקשור. יום אחד נפרץ דיסק בגבה, והיא נאלצה לשכב במשך 12 שעות ללא כל יכולת לזוז. במהלך אותן שעות היא החלה לראות אנשים יוצאים מהקירות ומדברים אליה. "הייתי בטוחה שאיבדתי את שפיות דעתי", היא משחזרת, "על השאלה ´למה דווקא אני´ הם מעולם לא ענו לי ורק טענו שזו שאלה בנאלית. כשהחלמתי הם ביקשו לפתוח מרפאה, במשך שבוע הם קדחו ותלו וציידו, וידעתי שרק אני רואה אותם. אדריאן דביר היה המטופל הראשון שלי".
למה זה קורה היום?
"כי היום, אחרי שפיצחנו את הדנ"א, יש התקדמות ותנופה בנושא החוצנים. יש לכך מודעות גדולה יותר בציבור. למעשה הם היו פה משחר ההיסטוריה - יש לכך עדויות בתנ"ך, בברית החדשה, בקוראן ובבודהיזם".
בכתבה ניסיתי למצוא את נקודות האחיזה שיש לנו, בני האדם, שחונכנו להאמין רק במה שאנחנו רואים. שוב מתברר שהחיים על פי מגבלות השכל משאירים אותנו בטווח מוגבל למדי. בטווח זה קשה לתת הסברים לתופעות שהמוח האנושי עוד לא מצא להן הוכחות. נקודות האחיזה שחיפשתי באו ועזבו אותי לסירוגין, והרגשתי כמגששת באפילה בחיפוש אחר עוד מילה, עוד תחושה, שיתנו לי את ההוכחה הניצחת לקיומם של החוצנים או להיעדרם. את רוב הדברים הבאתי בשם אומרם, ונמנעתי מהבעת דעה אישית או ערכית. אם כי, מטבע הדברים, עם חלק מהאנשים שנפגשתי החיבור היה קל וטבעי יותר, ועם חלקם פחות. לסיום העבודה על הכתבה הדבר היחיד שאוכל לומר בוודאות, הוא שאין דבר כזה אין דבר כזה.
מילון מונחים למתעניין המתחיל
העוסקים בתחום מדברים ביניהם במונחים ובמושגים שנשמעים לא מובנים בעליל למאזין מהצד. לפניכם כמה

מושגי מפתח שעושים קצת סדר בגלקסיה:
חוצן יצור מכוכב אחר. ששמו נגזר מהמילה "חוץ". החוצנים מגיעים לכדור הארץ מעשרות פלנטות אחרות, הנמצאות בשלבים התפתחותיים שונים חלקם קרובים יותר לשלב ההתפתחותי של כדור הארץ, וחלקם רחוקים ממנו מרחק אלפי שנות אור. תוחלת החיים הממוצעת של חוצן היא כאלפיים שנה. כל החוצנים שאיתם מתקשרים המטפלים הם רופאים, בוגרי 100 שנות לימודי רפואה בכדור שלהם.
חייזר יש הטוענים כי חייזר הוא בעצם שם אחר לחוצן, ויש הטוענים כי החייזרים הם בעצם חיות מכוכבים אחרים בעלות אינטליגנציה גבוהה בהרבה מהחיות המוכרות לנו. שמן נגזר מהמילה "חי".
הפדרציה ארגון כלל גלקטי, מעין או"ם עבור תושבי הגלקסיות העוסקים ברפואה, בהנדסה גנטית, במחקר ובאקולוגיה. 54 פלנטות היוו בעבר את הפדרציה, ולכן היא נקראה "מועצת 54 הפלנטות", אולם עם השנים חברו לפדרציה פלנטות נוספות.
כוח 17 17 פלנטות וכוכבים נוספים, שרובם מאוכלסים בחייזרים השונים זה מזה ביכולתם הרפואית ובמבנה הפיזיולוגי שלהם. יש הטוענים כי רובם נושמים גופרית.
האפורים חוצנים בעלי מצב צבירה דומה לשלנו, מה שמסביר את העובדה שחלקם דומים לבני אדם. הם בעלי עור אפור ולכן זכו לכינוי "האפורים". בשל בעיות במערכת הרבייה שלהם עסקו במחקרים שלשמם חטפו בני אדם מכדור הארץ.
הסכמים בין גלקטיים בדומה לאמנת ז´נבה שלנו, ההסכמים הבין גלקטיים מגדירים את כללי העבודה, את היחסים בין המטפלים לגבי מטופלים שסומנו, ועוסקים בשמירה על השלום בכדור.
מטופל מסומן כל אדם שקיבל טיפול מחוצן, מסומן על ידו לצורך זיהוי. הזיהוי נועד ליידע חוצנים אחרים כי האדם כבר מטופל על ידי חוצנים מסוימים, וגם כדי לעזור לו בין הטיפולים ואחרי קבלתם, במקרה שהוא זקוק לעזרה.

על פועלו החלוצי של אדריאן דביר
אדריאן דביר היה מהנדס מחשבים במקצועו, והועסק בפרויקט פיתוח מחשבים צבאיים ב"תדיראן". חוויות התקשור שהוא תיעד במהלך חייו החלו מגיל צעיר יחסית (מ-1982), אולם רק בבגרותו הוא הצליח לשחרר את הפחד ואת החששות שעוררו בו התקשורים, ולהיפתח לנושא. ב-1994 הוא הגיע לטיפול אצל חיה לוי. מפגש זה חולל מפנה בחייו של דביר. הוא בעצמו החל לתקשר עם חוצנים והקדיש את חייו לקידום מודעות הציבור לנושא. הוא כתב שני ספרים (שראו אור בהוצאת גל) שבהם גולל את ההסבר הפיזיקלי לקיומם של חוצנים. ההסבר מבוסס על הטענות כי ביקום קיימים ממדים רבים וכי החוצנים באים מכוכבים בשלבים התפתחותיים מתקדמים משלנו. בזכות הטכנולוגיה הגבוהה שלהם הם מסוגלים לחבור למרחב שלנו, וכל כוונותיהם לעזור לנו.
דביר נפטר בשנתו מדום לב ב-6 ביוני 2004. מבחינה נומרולוגית החיבור בין המספרים יוצר את הקומבינציה 666, הידועה כקומבינציה רבת עוצמה. חלק מהמטפלים ששוחחתי עימם במסגרת כתבה זו מספרים כי דביר מבקר במרפאות החוצנים וכי לאחר מותו הוא ממשיך לעבוד עם החוצנים ולהסביר להם דברים בנוגע למין האנושי למשל את תחושת הכאב והסבל באופן שהם לא יכלו להבינו קודם לכן.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
14/11/04 00:26
  RE: צמיחה וריפוי בראי היהדות    לא מתאים לי כרגע 
14/11/04 02:15
  חוצנים????    גם לי לא מתאים היום! 
14/11/04 14:07
  RE: חוצנים????    לא מתאים 
15/11/04 02:00
  RE: חוצנים????    .))))) 
15/11/04 03:30
  הודעה    מורה מחליפה של כיתה י"א 3 
15/11/04 09:13
  RE: חוצנים????    לילך 
16/02/05 15:27
  RE: חוצנים????    לילך 
16/02/05 15:27
שלום ברצוני לעניין אתכם ביום עיון בנושא צמיחה וריפוי לאור מקורות היהדות שיתקיים ב 23 בנובמבר בבית חיים אחרים במהלך היום יוצגו דרכים שונות שכל אחת מהן בדרכה הייחודית התגבשה לכדי דרך לריפוי ולצמיחה אישית ובין אישית לאור מקורות היהדות. השיטות שיוצגו הן א- תורת ימימה ב- א.מ.ת של הגב' ד"ר מרים אדהאן ג- עיצוב הנפש באור החסידות לפרטים http://www.altlife.co.il/eventsListGrid.php?ev_id=487 שבוע נפלא שיהיה :) עמי
תודה סליחה אותי זה לא ממש מעניין כרגע למרות שאישית מוכר לי העניין הזה ... מאוד מוכר ומצחיק שאתה מעלה את זה כי בדיוק היה לי ויכוח אמנם לא היום גם לא אתמול על הנושא הזה עם ..... בכל אופן מימים ימימה ידוע לכל כי אין לי מאומה נגד ימימה...
עמי ,תסביר לי בקשה מה זה טיפול בעזרת חוצנים?? האם אי טי קיבל דואר דוקטור באוניברסיטת ת"א ? החיים שלי מאד נוחים לי לא רוצה חיים אחרים.
איפה ראית חוצנים...? באתר של "חיים אחרים" יש כל מיני ניסים ונפלאות ופרסומות לקורסים כאלו ואחרים... אבל חוצנים??? זה לא ראיתי. חוץ מזה אין "חוצנים" בכלל.. בקושי יש "פנימיים"...
צודקת..פששש..וואלה יש גם חוצנים... כתבה על "חוצנים" מהאתר של הירחון "חיים אחרים" : רופא מכוכב אחר- טיפול בעזרת חוצנים גלי ארבל בחדרי חדרים פועלת בישראל קבוצה מצומצמת של אנשים הטוענים שהם עובדים כמרפאים בעזרת חוצנים בשירות משרד הבריאות הבין-גלקטי. רופאים מעולמות אחרים פותחים מרפאות ומבצעים טיפולים שונים בתיווך מתקשרים שנבחרו לסייע במשימה. בחודש יוני הלך לעולמו אדריאן דביר, מהנדס מחשבים בתדיראן, שהיה לחלוץ המקומי והצליח לקדם את הנושא למרות הספקנות המתבקשת שבה נתקל. גלי ארבל פגשה בממשיכי דרכו, במטופלים, ובמערכת רפואית שכאילו נלקחה מספרי מדע בדיוני היקום יתרחב, ואז ישוב ויקרוס על עצמו ויתרחב שוב. התהליך הזה יחזור על עצמו לעולמי עד. כשהיקום יתרחב שוב, הכל יהיה כפי שהוא עכשיו. כל הטעויות שתעשה בחיים האלה, תשוב ותעשה בחייך הבאים. כל שגיאה שתעשה, תשוב ותחווה שוב ושוב לנצח נצחים. עשה זאת כמו שצריך הפעם, כי הפעם הזאת היא כל מה שיש לך". דברים אלה נאמרים בפי פרוט, חוצן בן 337 שנים, החי על כוכב לכת בשם K-PAX, הנמצא במרחק אלף שנות אור מכדור הארץ. בסרט האמריקני K-PAX מתאר פרוט את כדור הארץ ככוכב לכת מסוג BA3, המצוי בשלב התפתחותי מוקדם, ועתידו לא ברור. הסרט לא זכה לביקורות נלהבות, ובמהלך העבודה על כתבה זו לא יכולתי שלא לתהות אם המסר בסרט הובן כהלכה. בכל הביקורות לא הוזכר, ולו במילה אחת, נושא החוצנים והידע המתקדם שאולי נמצא ברשותם ושאותו הם מנסים להעביר ליושבי כדור הארץ. בדומה לסרטים אחרים, לסדרות טלוויזיה ולספרי מדע בדיוני, הסרט מתבסס על כך שכבר שנים רבות בני אדם מדווחים על מינים רבים של מפגשים עם חוצנים, אך רוב הציבור עדיין מסרב להאמין שיש בהם ממש. סביב שאלת הופעתם של אורחים מכוכבים אחרים נולדו גם תיאוריות על קונספירציות חובקות עולם, ויש הסברים מלומדים - כולל הוכחות נחרצות כמובן - לצדקת כל אחד מהצדדים. האם עמדתו הספקנית של הכלל בנושא היא ביטוי של הפחד האנושי מפני ה"אחר" והלא ידוע? האם הקביעה החד משמעית כי אין ביקום כולו חיים מפותחים כשלנו אינה אלא סוג של יומרנות קרתנית הרווחת בשולי גלקסיית שביל החלב? אולי כל הסיפור הוא רק משאלת לב של המין האנושי הבודד ביקום הקר ומחפש חבר מכוכב אחר... תהיה התשובה אשר תהיה, החוצנים ממשיכים להסעיר את הדמיון האנושי. אנו ממשיכים ביתר שאת לעסוק בשאלה אם יש חיים גם בפלנטות אחרות - לא רק חיים פרימיטיביים אלא אולי גם אינטליגנציה וטכנולוגיה מתקדמות משלנו. היחס אל תופעת החוצנים, שזכו לשם "חייזרים" או "עב"מים" בגלגוליהם השונים, עובר מהפך ניכר. בעבר היה העיסוק בהם נחלתם הבלעדית של תימהונים ועיתונאים התרים אחר קוריוזים, ואילו היום הנושא זוכה להתייחסות רצינית יותר של חוקרים ומדענים המוכנים להודות שיש דברים בגו. סדרת הטלוויזיה "מפגשים" (TAKEN) של סטיבן שפילברג שפכה לא מעט אור על התופעה הזאת, כשבחנה את ההיסטוריה של התופעה מנקודת מבטן של שלוש משפחות לאורך שלושה דורות. מפגש על סף ייאוש בתוך כל ה"חוצנולוגיה" הזאת התפתח בשנים האחרונות תחום קטן ושנוי במחלוקת, וגם הוא קונה לו לא מעט חסידים נלהבים: טיפול בעזרת חוצנים. אנשים במדינות שונות מספרים כי חוצנים יצרו עימם קשר ובחרו להיעזר בהם כדי לטפל במצוקות הגופניות והנפשיות של יושבי כדור הארץ. אלה שהסכימו לפתח את הקשר הרפואי המוזר הזה פתחו "חדרי ניתוח" שבעיני אנוש נראים כחדרים רגילים לגמרי ובהם מתרחשים טיפולים מסוג זה. רובם המכריע של המטפלים והמטופלים שעימם נפגשתי - והיו הרבה כאלה - הגיעו לטיפול באמצעות חוצנים אחרי חוויה אישית קשה - אפילו טראומטית בחלק מן המקרים. חלקם הגיעו כשהם על סף ייאוש, מאוכזבים מהתוצאות של כל דרך טיפולית אחרת. נדמה לי שלא תהיה זו הכללה מופרכת לקבוע שרובם הגיעו מתוך ספקנות, במחשבה לתת "עוד הזדמנות אחת ודי". מקרי? אולי, אבל אצלם זה עבד. האינפורמציה אודות החוצנים רבה, ועם זאת לפעמים מתגלות סתירות במידע שמוסרים מטפלים שונים. לפעמים נדמה היה לי שגם להם התעלומה הזאת עוד לא לגמרי מפוצחת. חלקם לא מחפשים הסברים מעבר לחוויה ולידיעה שמה שהם רואים ושומעים הוא מה שיש. חלקם האחר חקר את הנושא לעומק. זה המקום להקדיש את הכתבה לאדריאן דביר ז"ל, מהנדס מחשבים שהחל את עבודתו בנושא חוצנים בשנת 1982 וקיבל על עצמו, במודע או שלא במודע, משימה כמעט בלתי אפשרית - להביא את הנושא למודעות הציבור. ניתן לומר כי הוא נחל הצלחה גדולה. רוב המטפלים בעזרת חוצנים נחשפו לתחום דרך פועלו של דביר. הכתבה הזאת, שלשמה יצאתי לסיור מודרך בעולמם של מטפלים אלה, היא כנראה אחת ההוכחות להצלחתו. בשערים חדשים תבואו המפגש הראשון שלי היה עם המטפלת שולה ישראלי. היא החלה את דרכה כמזכירה רפואית בקיבוץ והמשיכה אותה כמתקשרת וכהילרית. הספר שכתבה, "בשערים חדשים תבואו", מבוסס על תקשורים עם האר"י הקדוש. התקשור עם החוצנים, לדבריה, לא איחר להגיע, ולאחר שנתיים שבהם היססה ובדקה את שפיותה, הקימו, לדבריה, החוצנים מרפאה בחדר הטיפולים שלה בתל אביב. "המטופל", משחזרת ישראלי, "כאילו לא היה שם. הוא עדיין שכב שם בגופו, אולם ברוחו הוא נמסר להם. לאחר הטיפול הרגיש המטופל שמשהו היה שונה, אבל גם אני לא הצלחתי להסביר לו איפה היה השוני". בסוד סיפרה ישראלי לחלק מהאנשים על הדמויות החדשות בחייה, אבל המשיכה בטיפולים הרגילים, כשהיא מאפשרת לחוצנים שנכנסו לחייה להושיט לה יד. הראייה העל חושית נפתחה והמודעות גדלה. היא התחילה להסביר לאנשים את בעיות הבריאות שלהם וזה הפתיע אפילו אותה. גם אנשים שבמשך שנים סבלו מבעיות פיזיות החלו להרגיש טוב יותר, אבל אצל חלקם עדיין לא חל כל שיפור. עובדה זו עוררה בישראלי תסכול ותהיות. "התסכול התעורר עם הציפייה לנסים", היא מספרת, "אבל ההסבר לא איחר להגיע. בחירה של נשמה, קארמה ומשמעותה והסברים נוספים סיפקו לי את המענה לשאלות למה אדם אחד מבריא ואחר לא, ולמה אני זו שנבחרתי על ידם להביא את הבשורה. הבנתי שאנו אחיהם הקטנים של החוצנים, ושבוודאי יש איזה סדר ביקום, ויש כוח עליון שמארגן אותו". המרפאה החוצנית היא וירטואלית לדידם של רוב המטופלים. במקרים רבים אלה שרואים אותה ומצליחים לתקשר בעצמם עם החוצנים, ממילא הופכים למטפלים. תהליך זה מבוסס על ההנחה שהחוצנים הם שבוחרים את המתקשרים ולא להפך. רוב המטפלים מסבירים כי אדם לא יכול לבחור לתקשר עם החוצנים, אף על פי שקיימת בידיו הבחירה לפתח את הראייה ואת השמיעה העל חושיות שלו, ואז להגיש בקשה לפתוח מרפאה חוצנית. אצל ישראלי נשכבתי על המיטה ועברתי סריקה קצרה לשם אבחון מקדים. עד כמה שרציתי, לא הצלחתי לראות שום דבר מוזר או להרגיש בחריגות כלשהי. ישראלי הודיעה לי כי הריאה השמאלית שלי סובלת מהעישון יותר מהימנית, שהכבד קצת חלש אבל במצב טוב, שהביוץ מתרחש החודש בחצוצרה הימנית ושבברך השמאלית שלי התנקזו מים. הברך השמאלית שלי באמת קצת מציקה לאחרונה, אבל יותר מכך לא יכולתי לאשר או להכחיש. המשכתי הלאה בתקווה למצוא את הישועה - אולי בצורת חוצן - במקומות אחרים. יש דברים נסתרים בשיחת טלפון עם מטופלת שביקשה להישאר בעילום שם, הרגשתי שהשיר "יש דברים נסתרים" היה יכול להתאים לכאן. היא סיפרה לי כי סיפורה עם החוצנים החל בפריחה שממנה סבלה במשך 12 שנה. היא החלה את דרכה אצל אדריאן דביר ז"ל, שבצר לה גילתה כי לא מדובר בדיוויד דוקובני (גיבור הסדרה "תיקים באפלה"), ולאחר אבחון ודיאגנוזה נקבע כי האלרגיה היא תוצאה של החלשות המערכת החיסונית עקב מתחי החיים. עד כאן העניין נשמע בנאלי למדי. בנאלי פחות היה אופן הטיפול: "הם הזריקו לגופי בדרכי דנידין נוזל אנטי אלרגני רב עוצמה ואז נוזל אחר, שנועד לחזק את המערכת החיסונית. חשתי שכולי נפתחת בערוצים רבים ונסתרים, כמו בשבילי עזים של הגוף, לאנרגיה רבת קסם. הפגישה השלישית היתה בעלת עוצמה רבה מכולן. מיה, הפסיכולוגית שבצוות החוצנים, הציעה לי מסע לגלגולים קודמים, במטרה להבין את שורש האלרגיה. תמונה אחר תמונה נחשף בפני הגלגול הרלוונטי. מיה היתה הטריגר לפרדה מבעלי, פרדה שבעקבותיה נעלמה האלרגיה כליל". אחריות או אמונה התהליך כמובן עוד לא נגמר. למעשה הוא רק התחיל. את המפגש הבא ערכתי עם חגי כץ, מתקשר, הילר ומטפל באמצעות חוצנים. כפי שהתברר לי בהמשך, התחיל כץ את דרכו בלימודי רפואה משלימה, לפני שהכיר את מי שלימים הפכה להיות אשתו. דרכה הגיע אל אדריאן דביר כמלווה ולא כמטופל. "הגענו אליו הביתה וגיליתי להפתעתי אדם רגיל למדי", משחזר כץ, "שנראה כמו איש היי טק, ובבית לא היה שום סימן שרומז על כך שהוא מטפל - קטורת, נרות או כל אלמנט אחר ליצירת אווירה. במהלך הטיפול הציע אדריאן שהמתלווים לטיפול יעצמו את עיניהם וינסו לראות את החוצנים. אני התחברתי מיד לתמונות וראיתי את החוצנים - גוף לא אנושי בעל גפיים בפרופורציות לא אנושיות - ולילך, המטופלת, נצפתה כשלד. היה משהו מוכר בחוויה. הפחד היה מזערי, והיתה התרגשות. חשתי מן רטט בחזה וראיתי בעיני רוחי את ריאותי פורצות מהחזה. פרט חשוב להשלמת התמונה הוא שסבלתי מבעיות נשימה". חגי כץ לא מיהר לקבל את החוויה החדשה כמבשרת דרך עתידית, אבל הוא גם לא מיהר לפסול אותה על הסף. בד בבד עם התנסויות במפגשים נוספים עם חוצנים, הוא החליט לדבר על כך עם בני משפחתו והתחיל לטפל גם בהם. אמנם בהתחלה הם קראו לו "המכשף", אך במשך הזמן הם נרפאו מבעיות כרוניות והחלו בעצמם לתקשר עם חוצנים. איך בדיוק נערך הטיפול? "גוף האדם מורכב ממספר שכבות של הילה, וניתן לטפל בו דרך כל אחת מהשכבות הללו. בדרך כלל טיפול החוצנים בגופנו הוא לא פיזי, אבל הם גם יכולים לחדור לגוף ולטפל בבעיותיו הפיזיות. מדובר בתוצאות מוכחות ולא בהשפעות פסיכולוגיות. הטכנולוגיות שהם משתמשים בהן אחרות מכל מה שמוכר לנו, והם חודרים לגוף האדם מבלי לגעת בו. הטיפול שאני מעניק הוא כולו באמצעות ההכוונה וההדרכה שלהם, כמו למשל דמיון מודרך, שחזור גלגולים כדי לתקן טראומות בחיים הקודמים ועוד. אצל חלק מהמטופלים אפשר לזהות חסימה ברמה הרגשית, והטיפול נעשה ישירות ברמה הכימית. המטופל לא חייב להשתתף בתהליך הריפוי". נדמה לי שהדבר יוצר בעיה בנוגע לאחריות של המטופל לתהליך ההחלמה שלו עצמו. "המוכנות להירפא היא חלק משמעותי מהטיפול. לפעמים אני יכול לעזור גם לאלה שלא מסוגלים להיפתח, אבל לא תמיד. בכל מקרה, לפעמים הנשמה בוחרת לעבור דברים בדרך יותר מהירה, ולא כל אדם צריך לעבור תהליך ארוך. קיים כמובן העניין של אחריות החולה, והשתתפות החולה משפרת את התהליך, אבל היא לא הכרחית, כמו שאמונה היא לא חלק הכרחי מהריפוי. במצבים סופניים אני מנסה להביט קדימה, ולפעמים אני ממש יכול לראות את הקו האדום שהמטופל מציב, שמעבר לו הוא לא רוצה עזרה. שם יש התנגדות מוחלטת לטיפול. זהו מצב קשה מכדי שאתאר אותו למטופל, ואני מתייעץ עם החוצנים איך לעשות את זה". לימודי רפואה במשך 100 שנה נושא האחריות ממשיך להטריד אותי, ובעודי מתחבטת הן בבעיה זו והן בשאלה אם האמונה היא חלק הכרחי מריפוי, אני מתקשרת אל טובי בארי, פסיכולוגית קלינית ומטפלת באמצעות חוצנים. ברוב המכריע של המקרים היא מסרבת בתוקף להתראיין. בשיחת הטלפון היא מסבירה לי את עמדתה, ולפיה התקשורת לא בשלה לבחון את נושא החוצנים ברצינות, "ומאחר שאנחנו כולנו אנשים רציניים, שעוסקים כאן בעניינים רציניים ולא משחקים", היא אומרת, "אני לא מוכנה לתת לזה פתח". לבסוף בארי מסכימה להיפגש איתי ואף מזמינה אותי לקבוצת לימוד, שנערכת אצלה מדי יום א´. הקבוצה כוללת חבורת מטופלים ומטפלים, שרואים בה קבוצת תמיכה בהיעדר מקום אחר אליו הם יכולים לפנות. אחד אחד הם מציגים את עצמם בפני. כולם אנשי אדמה או מקצועות חופשיים - חקלאי, רואה חשבון, אחות מוסמכת, אשת מחשבים. אני בוהה בהם כלא מאמינה. איש מהם לא נראה לי לוקה בנפשו יותר ממני, איש אינו מתאמץ להמציא סיפורים, וכולם, ללא יוצא מן הכלל, החלו את דרכם כמטופלים שנרפאו לאחר שכל דרכי הרפואה - הקונבנציונלית או המשלימה - לא הביאו להם מזור. יואל פותח במשפט "אי אפשר להסביר לאדם את טעמו של המנגו אם הוא מעולם לא טעם אותו בעצמו", ומסביר מדוע הוא לא מוצא לנכון לנהל ויכוחים עם מכריו בנושא החוצנים. אבי פראג´, חקלאי שהפך למטפל, גם הוא חבר בקבוצה, וכמעט כל מי שיושב שם מוכן להפריח לו נשיקות הערצה באוויר. איציק החלים ממחלת הר?ןO, מחלת מעיים קשה וחשוכת מרפא. לאחר שכל שיטות הריפוי האחרות - המערביות או האלטרנטיביות - לא הועילו לו, הוא כמעט הגיע עד פת לחם בגלל ההשקעה בהן. בעקבות החלמתו הוא לקח גם את בנו, שסבל מדיסלקציה קשה, לטיפול באמצעות חוצנים. בתוך שלושה חודשי טיפול צמצם בנו את הפער בין הישגיו בלימודים לבין הישגי שאר התלמידים. איילת מתמודדת מדי יום עם חוסר האונים של הרפואה הקונבנציונלית. זאת מתוקף תפקידה כאחות מוסמכת בחדר מיון, ולאחר מכן כעוזרת למטופלים אחרים במרפאה החוצנית הפרטית שלה. גם דורון בארי, בן זוגה של טובי, משתתף בקבוצה ומספר על אירועי הבית הקטנים שהביאו אותו להבין שללא ספק משהו אחר מתרחש בתוך ביתם. בשיחה הקבוצתית אני מגלה שקיימת קבוצת חוצנים המכונים "האפורים" בשל צבע עורם. קבוצה זו אמונה על מחלקת ההנדסה הגנטית, כפי הנראה, והיא האחראית לחטיפות המדווחות מדי פעם בתקשורת. כשאני מנסה לקרוא תיגר על מידת המוסר שלהם, בארי ממהרת להוכיח אותי: "אנחנו כמו עכברי מעבדה בשבילם. אילו היינו מגלים חיים על הירח, לא היינו מביאים אותם הנה כדי לבדוק אותם?" בשיחה שקדמה למפגש הקבוצתי ביקשתי מבארי שתכניס קצת סדר בבליל האינפורמציה החוצנית. "אנחנו עובדים עם פדרציה המאחדת חברים מגלקסיות שונות", היא פותחת, "זה כמו או"ם שהתחיל מ-54 פלנטות. רק את חלקן אנחנו מכירים מבחינה אסטרונומית. אחד הכוכבים הוא סיריסe, הנמצא קרוב אלינו יחסית. הוא משמש כתחנת מעבר שבה יש אספקת ציוד ומזון. אנו מתקשרים רק עם המחלקה הרפואית, אבל יש להם מחלקות נוספות, כמו המחלקה המטפלת באקולוגיה. אם האקולוגיה שלנו נפגעת, וכתוצאה מכך אנחנו שולחים שפכים לחלל, גם הפלנטות שלהם נפגעות. הכוכבים שלהם מסתובבים במהירות רבה יותר, ולכן תפיסת הזמן שלהם שונה משלנו - הם ישנים פחות ותוחלת החיים שלהם ארוכה יותר. במונחים שלנו הם מתייחסים זה לזה בכבוד ובהערכה, אין אצלם רגשות שליליים כמו קנאה, שנאה, פחד וצרות עין. בחייהם יש יותר שלווה גם בינם לבין עצמם וגם בינם לבין תושבי פלנטות אחרות. כולם (כל החוצנים המרפאים) עובדים זה עם זה בשיתוף פעולה, ולכל אחד ההתמחות שלו. לימודי הרפואה שם אורכים 100 שנה". מה לגבי הסרת האחריות מהמטופל? "גם פה, אם אתה רוצה שבעיה לא תחזור על עצמה, עליך לטפל במקור. נכון שאנחנו מטפלים, אבל האחריות לכך שהבעיה לא תחזור היא של המטופל. בכל מקרה, הם רופאים והם מטפלים ברמה הפיזית בלבד". אתם מבינים את המונחים הרפואיים שלהם? "אם אני לא מבינה אני שואלת אותם או אותך כמטופלת, אבל אני יכולה לתאר לך את מה שיש לך, כי אנחנו רואים את הבעיה". צריך להאמין כדי שהטיפול יצליח? "לא. בא אלי אדם שעובד כירקן וסובל מפריצת דיסק. במשך שנים הוא סבל מכאבים וכבר למד לחיות איתם. כשהגיע אלי הוא היה לפני ניתוח ואמר לי, אני לא מאמין בזה אבל אני בא אלייך. יום אחד הוא קם בבוקר ולא היו לו כאבים עוד. הוא חיכה שהם יגיעו כי הוא היה בטוח שזה זמני. עד היום הוא לא יודע במה להאמין. מבחינתו אני הצלתי אותו. גם שפעת אפשר לרפא בשלבים הראשונים שלה ולמנוע את הסבל ממנה". הקליניקה החוצנית הראשונה את הכתבה בחרתי לסיים בסיפורה של חיה לוי, שהיתה חלוצת הטיפול באמצעות חוצנים בארץ. אדיראן דביר עצמו החל את דרכו במרפאתה, כמו עוד רבים אחרים שהפכו למטפלים בעלי שם. לוי החלה את דרכה בלימודי התפתחות רוחנית ובתקשור. יום אחד נפרץ דיסק בגבה, והיא נאלצה לשכב במשך 12 שעות ללא כל יכולת לזוז. במהלך אותן שעות היא החלה לראות אנשים יוצאים מהקירות ומדברים אליה. "הייתי בטוחה שאיבדתי את שפיות דעתי", היא משחזרת, "על השאלה ´למה דווקא אני´ הם מעולם לא ענו לי ורק טענו שזו שאלה בנאלית. כשהחלמתי הם ביקשו לפתוח מרפאה, במשך שבוע הם קדחו ותלו וציידו, וידעתי שרק אני רואה אותם. אדריאן דביר היה המטופל הראשון שלי". למה זה קורה היום? "כי היום, אחרי שפיצחנו את הדנ"א, יש התקדמות ותנופה בנושא החוצנים. יש לכך מודעות גדולה יותר בציבור. למעשה הם היו פה משחר ההיסטוריה - יש לכך עדויות בתנ"ך, בברית החדשה, בקוראן ובבודהיזם". בכתבה ניסיתי למצוא את נקודות האחיזה שיש לנו, בני האדם, שחונכנו להאמין רק במה שאנחנו רואים. שוב מתברר שהחיים על פי מגבלות השכל משאירים אותנו בטווח מוגבל למדי. בטווח זה קשה לתת הסברים לתופעות שהמוח האנושי עוד לא מצא להן הוכחות. נקודות האחיזה שחיפשתי באו ועזבו אותי לסירוגין, והרגשתי כמגששת באפילה בחיפוש אחר עוד מילה, עוד תחושה, שיתנו לי את ההוכחה הניצחת לקיומם של החוצנים או להיעדרם. את רוב הדברים הבאתי בשם אומרם, ונמנעתי מהבעת דעה אישית או ערכית. אם כי, מטבע הדברים, עם חלק מהאנשים שנפגשתי החיבור היה קל וטבעי יותר, ועם חלקם פחות. לסיום העבודה על הכתבה הדבר היחיד שאוכל לומר בוודאות, הוא שאין דבר כזה אין דבר כזה. מילון מונחים למתעניין המתחיל העוסקים בתחום מדברים ביניהם במונחים ובמושגים שנשמעים לא מובנים בעליל למאזין מהצד. לפניכם כמה מושגי מפתח שעושים קצת סדר בגלקסיה: חוצן יצור מכוכב אחר. ששמו נגזר מהמילה "חוץ". החוצנים מגיעים לכדור הארץ מעשרות פלנטות אחרות, הנמצאות בשלבים התפתחותיים שונים חלקם קרובים יותר לשלב ההתפתחותי של כדור הארץ, וחלקם רחוקים ממנו מרחק אלפי שנות אור. תוחלת החיים הממוצעת של חוצן היא כאלפיים שנה. כל החוצנים שאיתם מתקשרים המטפלים הם רופאים, בוגרי 100 שנות לימודי רפואה בכדור שלהם. חייזר יש הטוענים כי חייזר הוא בעצם שם אחר לחוצן, ויש הטוענים כי החייזרים הם בעצם חיות מכוכבים אחרים בעלות אינטליגנציה גבוהה בהרבה מהחיות המוכרות לנו. שמן נגזר מהמילה "חי". הפדרציה ארגון כלל גלקטי, מעין או"ם עבור תושבי הגלקסיות העוסקים ברפואה, בהנדסה גנטית, במחקר ובאקולוגיה. 54 פלנטות היוו בעבר את הפדרציה, ולכן היא נקראה "מועצת 54 הפלנטות", אולם עם השנים חברו לפדרציה פלנטות נוספות. כוח 17 17 פלנטות וכוכבים נוספים, שרובם מאוכלסים בחייזרים השונים זה מזה ביכולתם הרפואית ובמבנה הפיזיולוגי שלהם. יש הטוענים כי רובם נושמים גופרית. האפורים חוצנים בעלי מצב צבירה דומה לשלנו, מה שמסביר את העובדה שחלקם דומים לבני אדם. הם בעלי עור אפור ולכן זכו לכינוי "האפורים". בשל בעיות במערכת הרבייה שלהם עסקו במחקרים שלשמם חטפו בני אדם מכדור הארץ. הסכמים בין גלקטיים בדומה לאמנת ז´נבה שלנו, ההסכמים הבין גלקטיים מגדירים את כללי העבודה, את היחסים בין המטפלים לגבי מטופלים שסומנו, ועוסקים בשמירה על השלום בכדור. מטופל מסומן כל אדם שקיבל טיפול מחוצן, מסומן על ידו לצורך זיהוי. הזיהוי נועד ליידע חוצנים אחרים כי האדם כבר מטופל על ידי חוצנים מסוימים, וגם כדי לעזור לו בין הטיפולים ואחרי קבלתם, במקרה שהוא זקוק לעזרה. על פועלו החלוצי של אדריאן דביר אדריאן דביר היה מהנדס מחשבים במקצועו, והועסק בפרויקט פיתוח מחשבים צבאיים ב"תדיראן". חוויות התקשור שהוא תיעד במהלך חייו החלו מגיל צעיר יחסית (מ-1982), אולם רק בבגרותו הוא הצליח לשחרר את הפחד ואת החששות שעוררו בו התקשורים, ולהיפתח לנושא. ב-1994 הוא הגיע לטיפול אצל חיה לוי. מפגש זה חולל מפנה בחייו של דביר. הוא בעצמו החל לתקשר עם חוצנים והקדיש את חייו לקידום מודעות הציבור לנושא. הוא כתב שני ספרים (שראו אור בהוצאת גל) שבהם גולל את ההסבר הפיזיקלי לקיומם של חוצנים. ההסבר מבוסס על הטענות כי ביקום קיימים ממדים רבים וכי החוצנים באים מכוכבים בשלבים התפתחותיים מתקדמים משלנו. בזכות הטכנולוגיה הגבוהה שלהם הם מסוגלים לחבור למרחב שלנו, וכל כוונותיהם לעזור לנו. דביר נפטר בשנתו מדום לב ב-6 ביוני 2004. מבחינה נומרולוגית החיבור בין המספרים יוצר את הקומבינציה 666, הידועה כקומבינציה רבת עוצמה. חלק מהמטפלים ששוחחתי עימם במסגרת כתבה זו מספרים כי דביר מבקר במרפאות החוצנים וכי לאחר מותו הוא ממשיך לעבוד עם החוצנים ולהסביר להם דברים בנוגע למין האנושי למשל את תחושת הכאב והסבל באופן שהם לא יכלו להבינו קודם לכן.
מחר תהייה בחינה על כל המאמר שכתבה .))))) דיר בלק למי שמעתיק. ושלא תספרו לנו שהבחינה הזו נפלה לנו מהשמיים, היום ראש חודש והירח מולד.
טובי בארי פסיכולוגית קלינית??? לא נראה לי . האם אתם בודקים את העובדות לפני שאתם מפרסמים??????
טובי בארי פסיכולוגית קלינית??? לא נראה לי . האם אתם בודקים את העובדות לפני שאתם מפרסמים??????
חיפוש מתקדם
הודעה חשובה
פורום תמיכה הדדית הינו במה לשיתוף ועזרה בין הגולשים.