אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום גלולות ואמצעי מניעה

ד"ר אריה לידור, מנהל הפורום, שמטרתו לסייע להסביר ולהדריך במגוון אמצעי המניעה: גלולות למניעת הריון, קונדומים, התקן תוך רחמי ועוד.

בין היתר יינתנו תשובות לגבי הקשר שבין אמצעי מניעה למיניות, בעיות עם אמצעי מניעה, מתי ובמה להשתמש, גלולות למניעת הריון כן או לא ועוד. מתי להתייעץ עם רופא מטפל ושאלות נוספות.

להמשך...
ד"ר אריה לידור
ד"ר אריה לידור
ד"ר אריה לידור, יליד הארץ, הינו רופא מומחה במיילדות גינקולוגיה ואנדוקרינולוגיה של הרבייה. בוגר בהצטיינות של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. סיים את התמחותו במיילדות גינקולוגיה ופריון במרכז הרפואי תל אביב. לאחר סיום ההתמחות השתלם במכון לאנדוקרינולוגיה של הפריון בבי"ח איכילוב בתל אביב וכיום עובד כרופא בכיר בחטיבה למיילדות וגינקולוגיה של בי"ח "שיבא" בתל השומר במרפאה האנדוקרינית וביחידת הניטור הטרום לידתי. מרפאת "LAC" בהנהלתו של ד"ר אריה לידור הינה מרפאת נשים רב תחומית מפוארת ומצוידת היטב הממוקמת בצפונה של תל אביב בסמיכות לשכונות צהלה, אפקה, המשתלה, תל ברוך צפון ורמת אביב בתל אביב ובקרבת רמת השרון. במרפאה ממוקם מרכז לטיפולים פוטודינמיים (PDT) בנגעים שפירים ( לא סרטניים) של העריה (איברי המין החיצוניים). ד"ר לידור מבצע דיקורי מי שפיר, ניתוחים גינקולוגיים וקיסריים, הפסקות הריון ובדיקות סקר גינקולוגי. תחומי הטיפול: טיפולים פוטודינמיים (PDT) במחלות ונגעים של איברי המין שאינם ממאירים ובקונדילומה, ווסטיבוליטיס והרפס אבחון ליקויי פריון טיפולי פוריות , הזרעות (IUI), צילום רחם מעקבי הריון נתמכי אולטראסאונד דיקורי מי שפיר הפסקות הריון ניתוחיות ("גרידה") ותרופתיות ("כדורים") ייעוץ והתאמת אמצעי מניעה - גלולות והתקנים תוך רחמיים הפרעות הורמונאליות גיל המעבר – אבחון וטיפול בדיקות תקופתיות ניתוחים גינקולוגים מתן חוות דעת שנייה מתן חוות דעת משפטית מקבל מטופלות קופות החולים , פרטי וחברות הביטוח
שווה ציטוט:
חיבור גלולות
היי! אני טסה לחו״ל לחודשיים, רציתי לדעת אם אני יכולה לחבר יותר מחפיסה אחת...מחבר\ת: אושרה
RE: גלולת יאז
שלום לך להמשיך ביאז ללא קשר לחבר ...מחבר\ת: ד"ר אריה לידור
חיפוש מתקדם
האם גלולה "אמילי" של טבע זזה לגלולה "מליאן"
מחבר:קטי
תאריך:16/6/2011
שעה:20:34
שלום רב,
אני כל הזמן משתמשת בגלולת מליאן כבר מספר שנים, היום הרוקח בבית מרקחת נתן לי גלולה אמילי של טבע ואמר שזה אותו דבר, האם זה נכון? אני יכולה לקחת את הגלולה הזאת או שזה מצריך תהליך כמו שכתוב בעלון מידע שיש כאריזה לגבי שינוי סוג גלולות?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
שלום רב, אני כל הזמן משתמשת בגלולת מליאן כבר מספר שנים, היום הרוקח בבית מרקחת נתן לי גלולה אמילי של טבע ואמר שזה אותו דבר, האם זה נכון? אני יכולה לקחת את הגלולה הזאת או שזה מצריך תהליך כמו שכתוב בעלון מידע שיש כאריזה לגבי שינוי סוג גלולות?
שלום רב ל2 הסוגים הרכב הורמונלי זהה כך שמבינתך זו אותה גלולה רק בשם אחר בהצלחה ד"ר אריה לידור
חיפוש מתקדם