בודק הסימפטומים

מומחים בנושא הפורום:

RE: נשיכת עכביש במקום מסויים?
מחבר:ד"ר רביב בנידור
תאריך:30/6/2012
שעה:15:17
זה יכול להיות כמעט כל דבר - החל מתגובה אלרגית וכלה בעקיצה או נשיכה של כמעט כל חרק או זוחל כולל עכבישים , עקרבים או נחשים .
לרופאים אין אפשרות לדעת בדיוק מה זה רק לפי הסיפור או המראה ולא נותנים טיפולים שונים סתם - משאירים להשגחה מספר שעות ורואים לאן הכיוון .
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
29/06/12 20:49
היה לנו טיול כמה ימים בשטח, ולאחר לילה אחד לכמה חברים שלי (3) הייתה פתאום פריחה במרפק (הצד שמקפלים, לא המחודד) ואדימות, לקחו אותם לחובש במחנה ואז לחדר מיון אבל לא ידענו מה באמת קרה להם. הם סיפרו ששרף להם במקום והתבלטו להם הוורידים, ולאחד מהם ממש התנפחה היד, ובחדר מיון אמרו להם שלא יודעים ממש ממה זה אבל להגיד שזה תגובה אלרגית מהאל-תוש ששמו באותו לילה. אי אפשר ממש בבירור לדעת מה קרה להם, אבל הם הזכירו שהיו 2 נקודות מגרדות בהתחלה, מה שגורם לי לחשוב שעכביש נשך אותם - שזה ההסבר הכי הגיוני שאפשר להסיק כרגע. הם כולם ממש ננשכו באותו מקום (מרפק יד ימין) וזה ממש מוזר לי. תודה!
זה יכול להיות כמעט כל דבר - החל מתגובה אלרגית וכלה בעקיצה או נשיכה של כמעט כל חרק או זוחל כולל עכבישים , עקרבים או נחשים . לרופאים אין אפשרות לדעת בדיוק מה זה רק לפי הסיפור או המראה ולא נותנים טיפולים שונים סתם - משאירים להשגחה מספר שעות ורואים לאן הכיוון .
חיפוש מתקדם