אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום בדיקות הדמיה – ממוגרפיה, רנטגן ואולטרא-סאונד


רוב האבחנות הרפואיות נתמכות על ממצאי בדיקות דימות. בדיקות הדימות הם כלי אבחנתי ממדרגה ראשונה בהם משתמשים רוב הרופאים בין אם הם פנימאים, כירורגים, אונקולוגים, נוירולוגים או אורתופדים.

מטרת הפורום היא לענות לגולשי הפורום על שאלות בנוגע לנושאים הקשורים בבדיקות ממוגרפיה, רנטגן ואולטרא-סאונד.


למעבר לפורום לחצו כאן.
להמשך...
הודעה חשובה
הפורום נסגר
חיפוש מתקדם
תופעות לוואי אחרי MRI
מחבר:נועה
תאריך:2/7/2013
שעה:17:14
שלום רב ד"ר פילדס,
היום בבוקר ביצעתי בדיקת MRE לאזור הבטן. לצורך הבדיקה נתבקשתי לשתות חומר ניגוד כמקובל וכמו כן הוזרק לי חומר ניגוד במהלך הבדיקה. נאמר לי כי תחושת בחילה הינה מוכרת, ואכן חשתי בבחילה.
מיד לאחר הבדיקה הרגשתי חלשה, עדיין עם בחילה, כאבי בטן עזים עם צורך להתפנות. לא יכלתי לחזור לשגרת יומי, הגעתי הבייתה רק בקושי וישנתי עד אמצע הצהריים. אני עדיין מרגישה בניע מוגבר בבטן עם תחושת התרוקנות מוגברת, חולשה, כאב ראש ותחושת בחילה.
לא הוסבר לי לפני/אחרי בדיקה על תופעות לוואי שכאלה. האם זה סביר או שעלי לפנות לרופא? מלבד מנוחה לגוף ומער' העיכול מה אני יכולה לעשות כדי לעזור לגוף?
תודה, נועה
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
02/07/13 17:14
  RE: תופעות לוואי אחרי MRI    דר.פילדס 
05/07/13 13:33
שלום רב ד"ר פילדס, היום בבוקר ביצעתי בדיקת MRE לאזור הבטן. לצורך הבדיקה נתבקשתי לשתות חומר ניגוד כמקובל וכמו כן הוזרק לי חומר ניגוד במהלך הבדיקה. נאמר לי כי תחושת בחילה הינה מוכרת, ואכן חשתי בבחילה. מיד לאחר הבדיקה הרגשתי חלשה, עדיין עם בחילה, כאבי בטן עזים עם צורך להתפנות. לא יכלתי לחזור לשגרת יומי, הגעתי הבייתה רק בקושי וישנתי עד אמצע הצהריים. אני עדיין מרגישה בניע מוגבר בבטן עם תחושת התרוקנות מוגברת, חולשה, כאב ראש ותחושת בחילה. לא הוסבר לי לפני/אחרי בדיקה על תופעות לוואי שכאלה. האם זה סביר או שעלי לפנות לרופא? מלבד מנוחה לגוף ומער' העיכול מה אני יכולה לעשות כדי לעזור לגוף? תודה, נועה
שלום נועה. לא ידוע לי על תופעות לוואי ממושכות לאחר mri אם התופעות לא יחלפו עלייך לפנות לרופא ולברר מה מקור התופעות הללו.
חיפוש מתקדם