אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום רפואת ילדים

לבקשת מנהל הפורום ולאור כמות השאלות הרבה המצטברת בו, יש להימנע מלשאול שאלות החוזרות על עצמן; ניתן בקלות לחזור מספר דפים אחורה ולצפות בתשובות לאותן שאלות חוזרות ונשנות. אבקש לשאול אך ורק שאלות בתחומים חדשים שעד כה לא ניתן עליהן מענה, ובכך להקל על העומס הרב שנוצר בפורום בזמן האחרון. תודה רבה על שיתוף הפעולה.
להמשך...
ד"ר דני שינהר
ד"ר דני שינהר
רופא בכיר במחלקת כירורגית ילדים בבי"ח תל-השומר. סיימתי את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ת"א, ואח"כ יצאתי לשרות צבאי כעתודאי אותו סיימתי כרב סרן וכמ"פ פלוגת רפואה. לאחר שרותי הצבאי התמחתי בכירורגית ילדים בבית חולים סורוקה. לאחר סיום ההתמחות עבדתי 3 שנים בבי"ח איכילוב ומשנת 99 אני עובד בבית חולים תל השומר. במהלך השנים עברתי השתלמות בבית חולים לילדים בלונדון, במהלך עבודתי אני מדריך סטודנטים לרפואה ומרצה בכיר בבית הספר לאחיות בתל-בשומר, אני מנתח ילדים בכל הגילאים החל מפגים ועד למתבגרים, בכל סוגי הניתוחים. אני מנתח ילדים גם בשיטה הלפרוסקופית בהתאם לצורך ומתמחה בניתוחים להזעת יתר בכפות הידיים אצל ילדים ומתבגרים. מומחה להומיאופתיה מודרנית ועובד במרפאת מדיטף ברמת אביב ג' ומטפל במגוון בעיות ברפואת ילדים בעזרת תרופות הומיאופתיות. בשעות הפנאי אני כותב ספרי ילדים (הוצאת כנרת) אוהב להאזין למוסיקה, משחק טניס וקריאת ספרים. נייד: 052. 6666372 מרפאה: 03. 7440888
חיפוש מתקדם
נזלת צהובה
מחבר:דליה
תאריך:26/10/2005
שעה:12:22
בתי בת שנה ושלושה חודשים ובהתחלה הייתה לה נזלת נוזלית ודי שקופה, עכשיו יש לה מין נזלת צהובה אבל היא מתנהגת כרגיל ואין לה חום. מה משמעויות הצבע של הנזלת?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  נזלת צהובה    דליה 
26/10/05 12:22
  RE: נזלת צהובה    מירי מהולנד 
26/10/05 13:10
  RE: נזלת צהובה    דליה 
26/10/05 13:41
  RE: נזלת צהובה    מירי מהולנד 
26/10/05 14:16
26/10/05 14:47
04/09/07 22:21
בתי בת שנה ושלושה חודשים ובהתחלה הייתה לה נזלת נוזלית ודי שקופה, עכשיו יש לה מין נזלת צהובה אבל היא מתנהגת כרגיל ואין לה חום. מה משמעויות הצבע של הנזלת?
היי, צבע הנזלת משתנה כאשר יש חיידקים. היא מקוררת ולכן צפי לנזלת שציבעה יהיה מצהוב ועד ירוק.... מירי
או קי, אז מה זה אומר לגבי רמת החיידקים או סוגם? מה ניתן לעשות? לפנות על כזה דבר לרופא? היא ללא חום ומתנהגת כרגיל
היי, לא עושים כלום. אין מה לעשות נגד נזלת... אפשר לשים ספריי "STERIMAR" לאף שניתן לקנות בסופר פארם ולדאוג שהאף יהיה מקונח ונקי. אם אין חום והיא מתנהגת כרגיל אין מה לדאוג. ילדים בתקופות מעבר מתהלכים ח-ו-ד-ש-י-ם עם נזלות מכל הסוגים והמינים וזה חלק מהתחסנות המע' החיסונית שלהם. את יכולה לתת כתוספת "חיזוקית" של הדס או "פרוטק בייבי". מירי
מירי, את חושבת שניתן לחסן אותה כך נגד שפעת? היא ללא חום ומתנהגת כרגיל
שלום, הנזלת אינה מונעת מתן חיסון לשפעת.
כושלאמאשך
חיפוש מתקדם