בודק הסימפטומים


קריסטלים באוזנים
מחבר:וסה
תאריך:19/9/2010
שעה:13:25
בערב יום כיפורים נסעתי באמבולנס למיון בעיקבות הרגשה לא טובה: הרגשת עילפון, ידיים כבדות לא יכולה לעמוד לבד,שומעת הכל מה שנעשה מסביבי אבל לא יכולה להגיב ואם כן זה במאמץ גדול.ידעתי שכל מה מאני זקוקה זה למנוחה אבל הסביבה נבהלת כי לא מרגישים דופק.הם לא מצאו כלום ודף השיחרור רשמו לגשת לרופא א.א.ג וזה מפני שספרתי שתופעה דומה קרתה לפני שנתים וזה לווא בסחרחורות ומצאו שהקריסטלים יצאו ממקומם.
תופעה דומה היתה 2006ב- ו-2004 ואז שיחררו אותי ללא סיבה אחרי בדיקות לב יסודיות.
אני רוצה להבין מה היא בעית הקריסטלים? והאם יש טעם ללכת לרופא א.א.ג כשאני מרגישה טוב?
תודה מראש ונסה.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
19/09/10 13:25
בערב יום כיפורים נסעתי באמבולנס למיון בעיקבות הרגשה לא טובה: הרגשת עילפון, ידיים כבדות לא יכולה לעמוד לבד,שומעת הכל מה שנעשה מסביבי אבל לא יכולה להגיב ואם כן זה במאמץ גדול.ידעתי שכל מה מאני זקוקה זה למנוחה אבל הסביבה נבהלת כי לא מרגישים דופק.הם לא מצאו כלום ודף השיחרור רשמו לגשת לרופא א.א.ג וזה מפני שספרתי שתופעה דומה קרתה לפני שנתים וזה לווא בסחרחורות ומצאו שהקריסטלים יצאו ממקומם. תופעה דומה היתה 2006ב- ו-2004 ואז שיחררו אותי ללא סיבה אחרי בדיקות לב יסודיות. אני רוצה להבין מה היא בעית הקריסטלים? והאם יש טעם ללכת לרופא א.א.ג כשאני מרגישה טוב? תודה מראש ונסה.
ונסה שלום רב, התמונה הקלינית שתארת אינה מתאימה לנשירת ה"קריסטלים" באוזן אשר מתבטאת בסחרחורת סיבובית קצרה בתנועות מסויימות של הראש או סיבוב במיטה. התופעות שתארת פחות מתאימות לממצאים הקשורים בתחום א.א.ג ויותר מתאימים לתחום האוטונומי, כלומר בדיקות כמו tilt-test הבודק הפרשי לחץ דם במצבי שכיבה ועמידה וכן הולטר של לחץ דם ודופק מתאימים יותר לתמונה שתארת. בברכה, ד"ר בן דוד
חיפוש מתקדם