אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום דיכאון - אבחון וטיפול

פורום דיכאון הוא המקום להתייעץ בנושא דיכאון.

פורום דיכאון הוא המקום לשאול על מחלת הדיכאון, שאלות אבחון, שאלות על סוגי דיכאון, על הטיפול בו ועל דרכי התמודדות הסובל ומשפחתו עם המחלה.

אנחנו פה כדי להשיב על שאלותיכם, לעזור לכם להבין, לקבל מידע ולכוון.

חשוב להבהיר כי הפורום הוא לא תחליף לטיפול.
להמשך...
ד"ר אירנה ספקטור
ד"ר אירנה ספקטור
ד"ר אירנה ספקטור, פסיכיאטרית מומחית ופסיכותרפיסטית. כיום פסיכיאטרית בכירה בחטיבה פסיכיאטרית של המרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל-השומר. מתמחה באבחון וטיפול בהפרעות חרדה ודיכאון, הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים והפרעות זיכרון. כמו כן, עורכת חוות דעת במרכז להערכת נכות נפשית ותפקודית. במסגרת תפקידה מטפלת ד"ר ספקטור בחולים מאושפזים ובמטופלים המופנים לייעוץ במרפאות המקצועיות: - המרפאה לאבחון וטיפול בהפרעות קשב אצל מבוגרים (מרפאת "פוקוס") - מרפאת זיכרון והפרעות נוירוקוגניטיביות - מרפאה לאבחון וטיפול בהפרעות נפשית אצל מבוגרים צעירים (מרפאת "שחר") ד"ר אירנה ספקטור בוגרת ביה"ס לרפואה, טכניון, חיפה, סיימה התמחות בפסיכיאטריה של המבוגר במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל-השומר. עברה השתלמות בתחום טיפול בהפרעות חרדה במסגרת התוכנית הבינלאומית למדעי המוח במסטריכט (הולנד). במסגרת הקליניקה הפרטית של ד"ר ספקטור בראשון לציון ניתן לקבל מענה למגוון רחב של מצבים בתחום בריאות הנפש: - אבחון וטיפול של דיכאון, הפרעות חרדה, הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים, הפרעות זיכרון ופסיכוגריאטריה, פוסט-טראומה, הפרעה טורדנית-כפייתית. - התאמת הטיפול התרופתי ומעקב פסיכיאטרי - פסיכותרפיה - חוות דעת משפטית - חוות דעת לביטוח לאומי - חוות דעת לבית משפט לצורך מינוי אפוטרופוס - ביקורי בית - אשפוז בית תחומי טיפול: הפרעות חרדה דיכאון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים פסיכוגריאטריה הפרעות זיכרון פוסט-טראומה פסיכותרפיה חוות דעת פסיכיאטרית משפטית חוות דעת לביטוח לאומי חוות דעת למינוי אפוטרופוס ביקורי בית אשפוז בית
חיפוש מתקדם
אפקסור
מחבר:יוסי204
תאריך:15/3/2013
שעה:22:48
אחרי שניסיתי כל תרופה ללא הצלחה הוצע לי אפקסורxr .הרגשתי שיפור אבל בגלל ת.לוואי של עצירות מאוד קשה כאבי ראש ואימפוטנציה נאלצתי להפסיק עם התרופה. ת.הלוואי עברו אבל הסבל הנפשי חזר.מרגיש במלכודת.מה לעשות???נטלתי את האפקסור חודשיים.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  אפקסור     יוסי204 
15/03/13 22:48
אחרי שניסיתי כל תרופה ללא הצלחה הוצע לי אפקסורxr .הרגשתי שיפור אבל בגלל ת.לוואי של עצירות מאוד קשה כאבי ראש ואימפוטנציה נאלצתי להפסיק עם התרופה. ת.הלוואי עברו אבל הסבל הנפשי חזר.מרגיש במלכודת.מה לעשות???נטלתי את האפקסור חודשיים.
שלום. תופעות הלוואי של התרופות הם לפעמים בעייה לא פשוטה. צריך לעבור על התרופות שקיבלת ולראות מה אפשר לתת. מגוון התרופות מאוד רחב היום. עליך להיתייעץ עם המטפל שלך מה אפשר לעשות. במצבים כמו שלך שווה לקבל גם דיעה שנייה. אחד מהרופאים במיינד קליניק יוכלו לסייע לך. פרופ לאון גרינהאוס מיינד קליניק www.mindclinictlv.co.il 036962733 036962745
חיפוש מתקדם