אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום דיכאון - אבחון וטיפול

פורום דיכאון הוא המקום להתייעץ בנושא דיכאון.

פורום דיכאון הוא המקום לשאול על מחלת הדיכאון, שאלות אבחון, שאלות על סוגי דיכאון, על הטיפול בו ועל דרכי התמודדות הסובל ומשפחתו עם המחלה.

אנחנו פה כדי להשיב על שאלותיכם, לעזור לכם להבין, לקבל מידע ולכוון.

חשוב להבהיר כי הפורום הוא לא תחליף לטיפול.
להמשך...
ד"ר אירנה ספקטור
ד"ר אירנה ספקטור
ד"ר אירנה ספקטור, פסיכיאטרית מומחית ופסיכותרפיסטית. כיום פסיכיאטרית בכירה בחטיבה פסיכיאטרית של המרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל-השומר. מתמחה באבחון וטיפול בהפרעות חרדה ודיכאון, הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים והפרעות זיכרון. כמו כן, עורכת חוות דעת במרכז להערכת נכות נפשית ותפקודית. במסגרת תפקידה מטפלת ד"ר ספקטור בחולים מאושפזים ובמטופלים המופנים לייעוץ במרפאות המקצועיות: - המרפאה לאבחון וטיפול בהפרעות קשב אצל מבוגרים (מרפאת "פוקוס") - מרפאת זיכרון והפרעות נוירוקוגניטיביות - מרפאה לאבחון וטיפול בהפרעות נפשית אצל מבוגרים צעירים (מרפאת "שחר") ד"ר אירנה ספקטור בוגרת ביה"ס לרפואה, טכניון, חיפה, סיימה התמחות בפסיכיאטריה של המבוגר במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל-השומר. עברה השתלמות בתחום טיפול בהפרעות חרדה במסגרת התוכנית הבינלאומית למדעי המוח במסטריכט (הולנד). במסגרת הקליניקה הפרטית של ד"ר ספקטור בראשון לציון ניתן לקבל מענה למגוון רחב של מצבים בתחום בריאות הנפש: - אבחון וטיפול של דיכאון, הפרעות חרדה, הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים, הפרעות זיכרון ופסיכוגריאטריה, פוסט-טראומה, הפרעה טורדנית-כפייתית. - התאמת הטיפול התרופתי ומעקב פסיכיאטרי - פסיכותרפיה - חוות דעת משפטית - חוות דעת לביטוח לאומי - חוות דעת לבית משפט לצורך מינוי אפוטרופוס - ביקורי בית - אשפוז בית תחומי טיפול: הפרעות חרדה דיכאון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים פסיכוגריאטריה הפרעות זיכרון פוסט-טראומה פסיכותרפיה חוות דעת פסיכיאטרית משפטית חוות דעת לביטוח לאומי חוות דעת למינוי אפוטרופוס ביקורי בית אשפוז בית
חיפוש מתקדם
מהן תופעות הלוואי של ציפרלקס? והאם אפשר להתמכר אלי
מחבר:אסתר מירושלים
תאריך:3/12/2012
שעה:12:36
מהן תופעות הלוואי של הציפרלקס ,והאם היא תרופה כרונית מתי מפסיקים אותה ? והאם אדם שלוקח את התרופה כבר מספר שנים ברצף ...הוא מכור ולא יכול בלעדי התרופה? איך ניתן להפסיק מבלי לפחד מהנפילה?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
03/12/12 12:36
מהן תופעות הלוואי של הציפרלקס ,והאם היא תרופה כרונית מתי מפסיקים אותה ? והאם אדם שלוקח את התרופה כבר מספר שנים ברצף ...הוא מכור ולא יכול בלעדי התרופה? איך ניתן להפסיק מבלי לפחד מהנפילה?
שלום לך, תופעות הלוואי של ציפרלקס כוללות בחילה, יובש בפה, קשיי שינה, עייפות, הזעה מרובה וקשיים בתפקוד המיני. אין שום בעיה ליטול את התרוםה לתקוםה ממושכת והיא איינה יוצרת התמכרות. עם זאת, יש לציין כי התרופה איינה מרפאה את ההפרעות אלא רק מדכאה את התסמינים לכן, כאשר מפסיקות את נטילתה התסמינים של ההפרעה נוטים לחזור. על מנת למנוע הישנות ההפרעות מומלץ לשלב טיפול תרופתי עם פסיכותרפיה התנהגותית - קוגניטיבית CBT. במהלך CBT ניתן ללמוד כלים של שליטה בתסמינים. כך שכאשר מפסיקים תרופה נשארים בשליטה. אשמח לענות על שאלות נוספות, בברכה,  ד''ר אירנה נתנאל Ph.D פסיכותרפיסטית מוסמכת CBT  "מיינד קליניק" מרכז לטיפול מתקדמים שד' דוד המלך 1 תל אביב 03-6962733
שלום לך.חשוב לך ההמלצה על הטיפול שלך.אבל לצערי לא עוזר מאומה לא לי ולא להרבה שהשתמשו בשיטה הזו.לזרוק כסף חבל.איפה המצפון.זה אנשים שסובלים,למה להשלות?והציפרלקס באמת ממכר.למרות שהרבה רופאים מבטיחים שלא.בושה שהם משקרים.ועד שניגמלים יש גם תקופה קשה מאד..למה לשקר?רחמנות על החולים.
חיפוש מתקדם