אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום דיכאון - אבחון וטיפול


פורום זה סגור, לפורום הפעיל לחץ – פורום בריאות הנפש
פורום דיכאון הוא המקום להתייעץ בנושא דיכאון.

פורום דיכאון הוא המקום לשאול על מחלת הדיכאון, שאלות אבחון, שאלות על סוגי דיכאון, על הטיפול בו ועל דרכי התמודדות הסובל ומשפחתו עם המחלה.

אנחנו פה כדי להשיב על שאלותיכם, לעזור לכם להבין, לקבל מידע ולכוון.

חשוב להבהיר כי הפורום הוא לא תחליף לטיפול.
להמשך...
פרופסור לאון גרינהאוס
פרופסור לאון גרינהאוס
בעבודתי הפרטית אני עוסק באבחון וטיפול של מצבים פסיכיאטרים כגון דיכאון, חרדה, מניה דפרסיה, סכיזופרניה ועוד. בנוסף אני מייעץ לפסיכיאטרים אחרים בישראל על הדרכים לטיפול במצבים פסיכיאטרים שלא מגיבים מספיק לטיפול המוצע על ידי הרופא. אני עוסק גם במתן חוות דעת משפטיות לביטוח לאומי ולקביעת מסוגלות לחתום על צוואה. עבודתי כמומחה בתחום מקבלת הכרה כבר יותר מ-10 שנים בגיליון "הכי טובים שיש" של עיתון מעריב. ניתן להשיג אותי במיינד קליניק 03-6962733 03-6962745 1. יליד וונצואלה, סיים את לימודי הרפואה בוונצואלה בשנת 1970 ועלה ארצה ב- 1971. 2. סיים התמחות בפסיכיאטריה בבית החולים הדסה שבירושלים ב- 1980. 3. עמית מחקר בפסיכיאטריה ביולוגית בבית החולים של אוניברסיטת מישיגן שבאן ארבור מישיגן ארה"ב. 4. מנהל מחלקה שמתמחה בטיפול בדיכאון בבית החולים של אוניברסיטת מישיגן שבאן ארבור מישיגן ארה"ב בין השנים 1983-1993. 5. פרופ' בפסיכיאטריה באוניברסיטת מישיגן שבאן ארבור מישיגן ארה"ב עד 2003. 6. מנהל מחלקה פסיכיאטרית בבית החולים שיבא-תל השומר בין השנים 1993-2004. 7. מנהל החטיבה הפסיכיאטרית בבית החולים שיבא-תל השומר בין השנים 1995-2000. 8. מנהל יחידת טיפול ב ECT בבית החולים שיבא-תל השומר בין השנים 1993-2004. 9. פרופ' באוניברסיטת ת"א בין השנים 1994-ועד היום. 10. ניהל את מרכז הירושלמי לבריאות הנפש בתי חולים איתנים וכפר שאול בין השנים 2005-2013. 11. פרופ' גרינהאוס מתמחה בטיפול בדיכאון, חרדה, מניה-דפרסיה ופסיכוזה, במיוחד במצבים מורכבים. 12. פרופ' גרינהאוס מוביל את התפתחות הגרייה המגנטית כאלטרנטיבה לטיפולי בחשמל. בקליניקה של פרופ' גרינהאוס ניתן לבצע טיפול ב גרייה מגנטית- TMS. 13. פרופ' גרינהאוס מתמחה בטיפול של חולים שלא הגיבו לטיפולים רגילים. פרופ' גרינהוס משלב טיפולים פסיכיאטרים מתקדמים, כולל שיטות כגון ECT ו TMS , עם טיפול פסיכולוגי. 14. פרופ' גרינהאוס פרסם יותר מ- 130 מאמרים בעיתונות מדעית והוא קיבל פרסי הצטיינות מהאיגוד הפסיכיאטריה האמריקאית, מהאוברסיטה העיברית ועוד. 15. פרופ' גרינהאוס ערך את העיתון הרפואי Psychiatry Updates היוצא לאור בישראל.
חיפוש מתקדם
מהן תופעות הלוואי של ציפרלקס? והאם אפשר להתמכר אלי
מחבר:אסתר מירושלים
תאריך:3/12/2012
שעה:12:36
מהן תופעות הלוואי של הציפרלקס ,והאם היא תרופה כרונית מתי מפסיקים אותה ? והאם אדם שלוקח את התרופה כבר מספר שנים ברצף ...הוא מכור ולא יכול בלעדי התרופה? איך ניתן להפסיק מבלי לפחד מהנפילה?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
03/12/12 12:36
06/12/12 18:00
מהן תופעות הלוואי של הציפרלקס ,והאם היא תרופה כרונית מתי מפסיקים אותה ? והאם אדם שלוקח את התרופה כבר מספר שנים ברצף ...הוא מכור ולא יכול בלעדי התרופה? איך ניתן להפסיק מבלי לפחד מהנפילה?
שלום לך, תופעות הלוואי של ציפרלקס כוללות בחילה, יובש בפה, קשיי שינה, עייפות, הזעה מרובה וקשיים בתפקוד המיני. אין שום בעיה ליטול את התרוםה לתקוםה ממושכת והיא איינה יוצרת התמכרות. עם זאת, יש לציין כי התרופה איינה מרפאה את ההפרעות אלא רק מדכאה את התסמינים לכן, כאשר מפסיקות את נטילתה התסמינים של ההפרעה נוטים לחזור. על מנת למנוע הישנות ההפרעות מומלץ לשלב טיפול תרופתי עם פסיכותרפיה התנהגותית - קוגניטיבית CBT. במהלך CBT ניתן ללמוד כלים של שליטה בתסמינים. כך שכאשר מפסיקים תרופה נשארים בשליטה. אשמח לענות על שאלות נוספות, בברכה,  ד''ר אירנה נתנאל Ph.D פסיכותרפיסטית מוסמכת CBT  "מיינד קליניק" מרכז לטיפול מתקדמים שד' דוד המלך 1 תל אביב 03-6962733
שלום לך.חשוב לך ההמלצה על הטיפול שלך.אבל לצערי לא עוזר מאומה לא לי ולא להרבה שהשתמשו בשיטה הזו.לזרוק כסף חבל.איפה המצפון.זה אנשים שסובלים,למה להשלות?והציפרלקס באמת ממכר.למרות שהרבה רופאים מבטיחים שלא.בושה שהם משקרים.ועד שניגמלים יש גם תקופה קשה מאד..למה לשקר?רחמנות על החולים.
חיפוש מתקדם