אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום דיכאון - אבחון וטיפול


פורום זה סגור, לפורום הפעיל לחץ – פורום בריאות הנפש
פורום דיכאון הוא המקום להתייעץ בנושא דיכאון.

פורום דיכאון הוא המקום לשאול על מחלת הדיכאון, שאלות אבחון, שאלות על סוגי דיכאון, על הטיפול בו ועל דרכי התמודדות הסובל ומשפחתו עם המחלה.

אנחנו פה כדי להשיב על שאלותיכם, לעזור לכם להבין, לקבל מידע ולכוון.

חשוב להבהיר כי הפורום הוא לא תחליף לטיפול.
להמשך...
פרופסור לאון גרינהאוס
פרופסור לאון גרינהאוס
בעבודתי הפרטית אני עוסק באבחון וטיפול של מצבים פסיכיאטרים כגון דיכאון, חרדה, מניה דפרסיה, סכיזופרניה ועוד. בנוסף אני מייעץ לפסיכיאטרים אחרים בישראל על הדרכים לטיפול במצבים פסיכיאטרים שלא מגיבים מספיק לטיפול המוצע על ידי הרופא. אני עוסק גם במתן חוות דעת משפטיות לביטוח לאומי ולקביעת מסוגלות לחתום על צוואה. עבודתי כמומחה בתחום מקבלת הכרה כבר יותר מ-10 שנים בגיליון "הכי טובים שיש" של עיתון מעריב. ניתן להשיג אותי במיינד קליניק 03-6962733 03-6962745 1. יליד וונצואלה, סיים את לימודי הרפואה בוונצואלה בשנת 1970 ועלה ארצה ב- 1971. 2. סיים התמחות בפסיכיאטריה בבית החולים הדסה שבירושלים ב- 1980. 3. עמית מחקר בפסיכיאטריה ביולוגית בבית החולים של אוניברסיטת מישיגן שבאן ארבור מישיגן ארה"ב. 4. מנהל מחלקה שמתמחה בטיפול בדיכאון בבית החולים של אוניברסיטת מישיגן שבאן ארבור מישיגן ארה"ב בין השנים 1983-1993. 5. פרופ' בפסיכיאטריה באוניברסיטת מישיגן שבאן ארבור מישיגן ארה"ב עד 2003. 6. מנהל מחלקה פסיכיאטרית בבית החולים שיבא-תל השומר בין השנים 1993-2004. 7. מנהל החטיבה הפסיכיאטרית בבית החולים שיבא-תל השומר בין השנים 1995-2000. 8. מנהל יחידת טיפול ב ECT בבית החולים שיבא-תל השומר בין השנים 1993-2004. 9. פרופ' באוניברסיטת ת"א בין השנים 1994-ועד היום. 10. ניהל את מרכז הירושלמי לבריאות הנפש בתי חולים איתנים וכפר שאול בין השנים 2005-2013. 11. פרופ' גרינהאוס מתמחה בטיפול בדיכאון, חרדה, מניה-דפרסיה ופסיכוזה, במיוחד במצבים מורכבים. 12. פרופ' גרינהאוס מוביל את התפתחות הגרייה המגנטית כאלטרנטיבה לטיפולי בחשמל. בקליניקה של פרופ' גרינהאוס ניתן לבצע טיפול ב גרייה מגנטית- TMS. 13. פרופ' גרינהאוס מתמחה בטיפול של חולים שלא הגיבו לטיפולים רגילים. פרופ' גרינהוס משלב טיפולים פסיכיאטרים מתקדמים, כולל שיטות כגון ECT ו TMS , עם טיפול פסיכולוגי. 14. פרופ' גרינהאוס פרסם יותר מ- 130 מאמרים בעיתונות מדעית והוא קיבל פרסי הצטיינות מהאיגוד הפסיכיאטריה האמריקאית, מהאוברסיטה העיברית ועוד. 15. פרופ' גרינהאוס ערך את העיתון הרפואי Psychiatry Updates היוצא לאור בישראל.
חיפוש מתקדם
RE: המלצה
מחבר:אירנה נתנאל
תאריך:23/12/2008
שעה:23:37
מטפל CBT (טיפול התנהגותי - קוגניתיבי) מאוד יעיל, קצר וממוקד.

מידע נוסף על CBT ניתן לקרוא באתר www.mindclinic.co.il

אשמח לענות על שאלות נוספות,
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  המלצה    אבי 
20/12/08 23:45
  RE: המלצה    אירנה נתנאל 
23/12/08 23:37
שלום רב, אני שרוי במצב רוח ירוד מזה 4 חודשים, אני חושב שאני יודע מה הם הגורמים... אני מבצע פעילויות, אוכל טוב ישן טוב וכו', אבל מרגיש מצב רוח ירוד,חרדות והיעדר תגובה מאירועים משמחים. לאיזה סוג של טיפול/מטפל (לא מעוניין בכדורים, אלא רק שיחות) פסיכולוגי הכי כדי, מהיר ומומלץ לי לפנות?
מטפל CBT (טיפול התנהגותי - קוגניתיבי) מאוד יעיל, קצר וממוקד. מידע נוסף על CBT ניתן לקרוא באתר www.mindclinic.co.il אשמח לענות על שאלות נוספות,
חיפוש מתקדם