בודק הסימפטומים


דלקת במפרק הכתף
מחבר:ל.ס.
תאריך:10/4/2009
שעה:18:43
שלום רב,
אני בת 43. יש לי את הנטייה לדלקות במפרקים ובעצב באיזורים אלו: בכתף, ובאגן. זאת אומרת שמדי פעם יש לי דלקת באיזורים אלו, זה חוזר על עצמו כל שנה-שנתיים. זה סיפור שאני חיה איתו מגיל 20 בערך. בעבר הרחוק נהגתי ליטול וולטרן - הייתי צעירה מדי ולא מודעת לנזק שתרופה זו גורמת לקיבה. מזה זמן רב שאיני יכולה לשאת כלל תרופות אלו ועל כן הרגלתי את עצמי לחיות עם הסבל שבכאב הנובע מדלקות מסוג זה, ובד"כ זה פשוט עבר. מזה כשנה אני סובלת מדלקת בכתף (במפרק, בגיד? לא עשיתי צילום). מאחר וזה לא עבר וזה החל להגביל את תנועת הזרוע שלי, התחלתי בטיפול פיזיותרפיה, בהמלצת הרופא משפחה. הטיפול לא ממש עוזר (עד כה כ-15 טיפולים), וזו שאלתי: האם עליי להמשיך בפיוזיותרפיה ואם כן, אחרי כמה זמן אמור להיות שיפור?
ומלבד פיזיותרפיה, האם יש טיפול אחר, ולא תרופתי כמובן?

בתודה מראש על תשובתכם!
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  דלקת במפרק הכתף    ל.ס. 
10/04/09 18:43
  RE: דלקת במפרק הכתף    דר' רוזנברג 
13/04/09 19:07
שלום רב, אני בת 43. יש לי את הנטייה לדלקות במפרקים ובעצב באיזורים אלו: בכתף, ובאגן. זאת אומרת שמדי פעם יש לי דלקת באיזורים אלו, זה חוזר על עצמו כל שנה-שנתיים. זה סיפור שאני חיה איתו מגיל 20 בערך. בעבר הרחוק נהגתי ליטול וולטרן - הייתי צעירה מדי ולא מודעת לנזק שתרופה זו גורמת לקיבה. מזה זמן רב שאיני יכולה לשאת כלל תרופות אלו ועל כן הרגלתי את עצמי לחיות עם הסבל שבכאב הנובע מדלקות מסוג זה, ובד"כ זה פשוט עבר. מזה כשנה אני סובלת מדלקת בכתף (במפרק, בגיד? לא עשיתי צילום). מאחר וזה לא עבר וזה החל להגביל את תנועת הזרוע שלי, התחלתי בטיפול פיזיותרפיה, בהמלצת הרופא משפחה. הטיפול לא ממש עוזר (עד כה כ-15 טיפולים), וזו שאלתי: האם עליי להמשיך בפיוזיותרפיה ואם כן, אחרי כמה זמן אמור להיות שיפור? ומלבד פיזיותרפיה, האם יש טיפול אחר, ולא תרופתי כמובן? בתודה מראש על תשובתכם!
שלום רב כדי לענות על שאלתך צריך לדעת מהו מקור הבעיה בכתף. מכיוון שכפי שאני מבין לא עשית ברור לסיבת הבעיה לכתף לא אוכל לתת לך המלצה מבוססת. אני מציע שתבדקי ע"י אורטופד שעוסק בבעיות כתף ובשלב ראשון תעשי צלום רנטגן של הכתף וגם בדיקת אולטראסאונד. על פי הממצאים הראשוניים האלה ניתן יהיה לשאר מהו מקור הבעיה ומהם הדרכים לטיפול. באופן כללי תוכלי לקרוא על בעיות שונות בכתף באתר dr-rosenberg.co.il דר' רוזנברג
חיפוש מתקדם
הודעה חשובה
גולשים יקרים: הפורום נסגר. עם הגולשים הסליחה.