אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.
מתכנני הריון: כמה זמן אתם מנסים להיכנס להריון?
  מספר חודשים.
  עד שנה.
  מעל שנה.
  מעל שנה והתחלנו טיפולי פוריות
      תוצאות


בודק הסימפטומים


ד"ר נאסר סקרן, כירורגיה כללית, לפרוסקופית וכירורגיה בריאטרית

פורום התמכרות

התמכרות - סוג של התנהגות קומפולסיבית, מעין מנגנון התמודדות, ווסת קוגנטיבי ואמוציונלי, אשר מסייע לאדם המתמודד עם קושי פנימי. הגבול בין שימוש/שימוש לרעה במשהו או הרגל לבין ההתמכרות נקבע על פי תיפקודו של אותו אדם. נהוג להגדיר אדם כמכור, כאשר נפגע התפקוד היום יומי ועולמו מצטמצם למושא ההתמכרות. מושאי ההתמכרות המוכרים והנפוצים ביותר הם סמים, אלכוהול, הימורים, סקס, אוכל, מחשב. תהליך ההתמודדות עם ההתמכרות הוא ממושך ולא פשוט: זהו סוג של מסע לגילוי האני שלי, הכוחות שלי ובניית מציאות חיים חדשה. בפורום הנוכחי ניתן יהיה להתייעץ, לדבר, לקבל עזרה והכוונה.
להמשך...
 אינה ארצי BSW, MA
אינה ארצי BSW, MA
פסיכותרפיסטית ומטפלת בהתמכרויות, בוגרת תואר שני בקרימינולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב. מוסמכת בטיפול בהתמכרויות וכן בטיפול קבוצתי, ייעוץ זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בקידום לקראת גמילה ובטיפול בהתמכרויות שונות, החל מהתמכרות לקניות, להימורים, לתרופות מרשם, דרך התמכרות למין, לטלוויזיה ולמשחקי מחשב, ועד התמכרות לסמים, אלכוהול ועוד. בעבר עבדה בתחנות לטיפול בנפגעי התמכרויות בראשל"צ ובאשקלון, שם עסקה בטיפול פרטני, קבוצתי ויעוץ משפחתי וזוגי למטופל ולמשפחתו. לאינה ניסיון של שנים רבות גם בטיפול בבני נוער בסיכון ובהוריהם, וכן בעלת ניסיון הדרכתי וטיפולי בתחום המניעה. כמו כן בעלת ניסיון בניהול וליווי מיני קהילה לכל סוגי ההתמכרויות- טיפול פנימייתי משולב תחת פיקוח של משרד הרווחה ומשרד הבריאות), ומרכז יום אמבולטורי לטיפול בנפגעי התמכרויות בפיקוח משרד הרווחה. אינה מטפלת בהתמכרויות שונות בקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל.
חיפוש מתקדם
אני מכור למין ואני רוצה שזה יפסיק...
מחבר:שף-קונדיטור
תאריך:10/6/2013
שעה:15:19
יש לי בעייה, ועכשיו היא מתחילה להשפיע על החיים שלי בצורה חמורה. אשתי כבר לא מאמינה למילה שיוצאת לי מהפה, וזה לא שבגדתי בה - רק הכוונה מספיקה. אני מסתובב באתרי היכרויות, צורך פורנו על בסיס יומיומי, כל בחורה שנראית סביר+ שעוברת לידי גורמת לי לצאת מהפוקוס ואני רק מרגיש יותר ויותר אפס וחסר ערך. יחסי המין עם אשתי מאוד לא מספקים מבחינתי, גם מבחינת התדירות וגם מבחינת זה שהדחף וה"אישיות" המינית שלי נמצאים בקיטוב - או 0 או 100, בלי סקאלה בין לבין. במציאות אני מרוסן ושוכב עם אשתי בעדינות, מנסה להתנהג כמו שאני חושב שהיא רוצה, כשבעצם אני רוצה לקרוע אותה ולהיות ברוטאלי כמו איש מערות, שזה סוג הסקס שבאמת מספק אותי, אבל לא יודע איך לקדם ביני לבינה דינמיקה מינית שתספק אותי. קשה לי מאוד כשהיא אומרת "די, מספיק", כי כל מה שאני רוצה זה להשתמש בה ו"להיכנס" בה ו"לעשות בה שפטים" ואני מייד מרסן את עצמי ואף פעם לא מסופק. אני רוצה טיפול, אבל זה גם מביך אותי, וגם זה מי שאני מאז שהתחלתי להרגיש דחף מיני בגיל ההתבגרות ואני לא יודע אם אני בכלל יכול להשתנות ולהתמתן. בכל דבר בחיים שלי אני קיצוני ואין אצלי "באמצע" אלא רק "הכל או כלום" ואני צריך הכוונה. אני מטופל כבר הרבה שנים אצל פסיכיאטרים בגלל הפרעות דיכאון וחרדה, אבל חושש לשוחח עם הפסיכיאטרית שלי כי נראה לי שהיא תפנה אותי מייד לטיפול פרטי שאין לי כסף בשבילו... יש בקופ"ח איזשהו מדור שעוסק בדברים האלה או שלא תהיה לי ברירה אלא ללכת למכונים פרטיים וכאלה?

מחבר:
(ניתן להשתמש בשם בדוי)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל התראה ב-SMS לסלולרי כאשר מתקבלות תגובות להודעתי זו. (עלות 6 ₪)
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
10/06/13 15:19
10/06/13 22:38
10/06/13 23:45

חיפוש מתקדם