אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים

מומחים בנושא הפורום:פורום אבחון בקשתית העין - אירידולוגיה

בחינת קשתית עיניו של האדם מאפשרת לנו לאבחן סטטוס בריאותי הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. נמצא כי מערכת העצבים כוללת עצבים המקשרים את המוח, אברי הגוף וקשתית העין.

כלומר, כל הקורה בגוף משתקף בקשתית העין בעזרת מערכת העצבים האוטונומית. רשמים מכל אברי הגוף מועברים לקשתית, דרך קשר ישיר הקיים בין השכבה העליונה של הקשתית ומערכת העצבים הסימפטטית.

האבחון האירידולוגי, מתבסס על האמונה כי קיים קשר בלתי ניתן להפרדה בין הגוף לנפש. העין מלמדת על אישיותנו ומצבנו הנפשי.

ניתן לאבחן דרך קשתית העין את מצב מערכות הגוף, להעריך את כח הויטאליות של האדם, להבחין במצב המעיד על ראשיתו של תהליך שעדיין לא התבטא בצורה פיזית ולמנוע כך מחלות.

ניתן לראות באירידולוגיה חולשה תורשתית וחולשות נרכשות, ולהבין את מקור המחלה, מקור הסימפטום והקשר בין איברים ומערכות.
להמשך...
 רומי חוכמה נטורופתית  N.D ואירידיולוגית
רומי חוכמה נטורופתית N.D ואירידיולוגית
רומי חוכמה הינה אירידיולוגית, נטורופתית ומאמנת לאורח חיים בריא. מייסדת שיטת טיפול על שמה המשלבת בין אבחון אירידיולוגי וטיפול נטורופתי טבעי, הכולל תזונה והתאמה אישית של תמציות צמחי מרפא. רומי בוגרת 6 שנות לימוד אירידולוגיה (אבחון דרך קשתית העין), נטורופתיה וצמחי מרפא ובעלת ותק מקצועי של למעלה מ- 13 שנה. במסגרת השיטה הייחודית אותה פיתחה מאבחנת ומטפלת רומי בבעיות בריאותיות שונות- החל מבעיות מטבוליות ועד מחלות אוטואימוניות. דרך הקשתית היא מאבחנת את מצב הגוף והנפש והשפעתם זה על זה, והטיפול נעשה באמצעות התאמה אינדיווידואלית של צמחי מרפא ותזונה, תוך התחשבות באבחון האירידיולוגי, בתרופות שהוא לוקח ובבדיקות דם. תפקיד צמחי המרפא הוא להעצים את כוח הריפוי של הגוף והנפש ולזרז את תהליך הניקוי, הריפוי ושיקום הגוף. התאמה של הצמחים הרלוונטיים, מגדילה את סיכויי ההחלמה ומקטינה למינימום את הסיכון לתופעות לוואי. בנוסף מנהלת רומי סדנאות שונות בשיטה זו, ביניהן: סדנאות הרזיה וניקוי רעלים, הכנת הגוף להריון, בישול בריא, בישול טבעוני, בישול דל סוכר, בישול בעל אינדקס גליקמי נמוך, בישול דל חומציות ובישול דל גלוטן. וכן, מרצה ומלמדת אירידולוגיה במכללות שונות, ומעבירה כנסים והרצאות בנושא. מהי אירידולוגיה? אירידולוגיה היא שיטת אבחון דרך קשתית העין, הקיימת אלפי שנים וידועה עוד מתקופת האיסיים. לכל אדם מבנה גנטי משלו ובעיות הייחודיות לו, והעיניים הן למעשה הפתח החיצוני של המוח המשמשות כמפה קטנה של הגוף שלנו, בה משתקפים כל אברי הגוף. כל שינוי בריאותי או נפשי נותן את אותותיו בעין, עוד לפני התוצאה בבדיקת הדם. הצבע ומרקם של קשתית העין מייצג את התכונות התורשתיות: החולשות הנרכשות והמולדות, השינויים ההורמונליים, מידת העומס הרעלי בגוף (המקומי והכללי), אלרגיות ועוד ומשקף את אורח החיים, בעיקר דרך התזונה. האירידיולוגיה מפנה אותנו לעידן החדש בהתאמת תזונה – תזונה גנטית, התאמת טיפול תזונתי אישי שבו ניתן לנתח את השפעת המזון, בהתאם לגנום המבדיל אדם אחד ממשנהו. דרך האבחון ניתן לראות איזה סוג מזון אינו מתעכל טוב ומה גורם לאלרגיה ולכאבי ראש. רומי חוכמה, רעננה, טל': 09-7745305, 052-8781537, מייל: mabatlateva2@gmail. com אתר: www. hochma. co. il
הודעה חשובה
גולשים יקרים: רומי חוכמה, אירידולוגית, נטורופתית ודיאטנית טבעית, מעבירה הרצאות ומפעילה 3 מרפאות לאבחון ויעוץ.
חיפוש מתקדם
מצלמות לאירידולוגיה
מחבר:חגי
תאריך:31/12/2009
שעה:17:17
http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmiles.php

http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmasterview.php

יש תמונות להתרשמות.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  מצלמה לאידיולוגיה    ליאור 
16/11/09 22:57
31/12/09 17:17
שלום ידוע לך מחירים של מצלמה לאירידיולוגיה? איזה סוגים יש? על מה את ממליצה? תודה , ליאור
הי ליאור, אני יכולה להמליץ לך על המצלמה שברשותי שהיא כנון 300D
http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmiles.php http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmasterview.php יש תמונות להתרשמות.
חיפוש מתקדם