אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים

מומחים בנושא הפורום:

ד"ר שלמה דוידוביץ, מומחה בנוירוכירורגיה

פורום אבחון בקשתית העין - אירידולוגיה

בחינת קשתית עיניו של האדם מאפשרת לנו לאבחן סטטוס בריאותי הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. נמצא כי מערכת העצבים כוללת עצבים המקשרים את המוח, אברי הגוף וקשתית העין.

כלומר, כל הקורה בגוף משתקף בקשתית העין בעזרת מערכת העצבים האוטונומית. רשמים מכל אברי הגוף מועברים לקשתית, דרך קשר ישיר הקיים בין השכבה העליונה של הקשתית ומערכת העצבים הסימפטטית.

האבחון האירידולוגי, מתבסס על האמונה כי קיים קשר בלתי ניתן להפרדה בין הגוף לנפש. העין מלמדת על אישיותנו ומצבנו הנפשי.

ניתן לאבחן דרך קשתית העין את מצב מערכות הגוף, להעריך את כח הויטאליות של האדם, להבחין במצב המעיד על ראשיתו של תהליך שעדיין לא התבטא בצורה פיזית ולמנוע כך מחלות.

ניתן לראות באירידולוגיה חולשה תורשתית וחולשות נרכשות, ולהבין את מקור המחלה, מקור הסימפטום והקשר בין איברים ומערכות.
להמשך...
 רומי חוכמה N.D
רומי חוכמה N.D
מי את רומי חוכמה? אני אירידולוגית נטורופטית שמלמדת לאזן את הגוף באופן טבעי ומבוקר. אני נוגעת בתחומים רבים מטיפול בהשמנה, דיכאון ואנטי אייג'ינג, על ידי אבחון באמצעות קשתית העין. לצד האבחון בקשתית העין אני מרפאה גם בשיטה נטורופתית באמצעות תזונה נכונה, צמחי מרפא ותוספי מזון. כיצד קשתית העין שלנו יכולה לאבחן בעיות גופניות או רגשיות בטרם קיבלו ביטוי פיזי? על פי שיטת האירידולוגיה, ניתן לאבחן דרך קשתית העין את מצב מערכות הגוף, להעריך את כוחות הריפוי של האדם ולהתייחס אל הממצאים. בקשתית העין ניתן להבחין במצב המעיד על ראשיתו של תהליך, שאפילו לא קיבל ביטוי פיזי ובכך למנוע מחלות. כיצד נעשה האבחון? המטופל עובר אבחון ממוחשב בו העין מצולמת, מתועדת ומפוענחת באמצעות תוכנה שפותחה לאחרונה. מה מאפיין את האנשים שמגיעים לטיפול? מגיעים אנשים שהפנימו את הקשר ההדוק בין גוף לנפש כגורם משמעותי ביכולת ריפוי מחלות. אנשים שרוצים לרדת במשקל בלי לספור קלוריות, או שסובלים מעייפות ותשישות למרות שהבדיקות תקינות. רבים סובלים מבעיות במערכת העיכול ולרפואה אין פיתרון והדוגמאות הן רבות. מה המיוחד בשיטת ההרזיה שפיתחת? בשיטת ההרזיה שלי מתייחסים להשמנה כאל סימפטום המצביע על חוסר איזון פנימי בגוף. כאשר פותרים את בעיית חוסר האיזון הפנימי, ניתן לפתור את בעיית ההשמנה מהמקור ממנו היא נובעת. מסתבר שהתשוקה לעוד ועוד אוכל, אינה נובעת בהכרח מהעובדה שאנו אוהבים לאכול אלא מהפרעות גופניות של ממש. כלומר, הרזייה אינה רק עניין של ספירת קלוריות אלא בעיה פיזיולוגית בדיוק. לדוגמא, היפו גליקמיה{נפילת סוכר}גורמת למוח להיכנס למצב דחק ואז מורגש צורך לטרוף מכל הבא ליד. מחסור בסרטונין במוח יוצר תחושת דכדוך אשר רוב האנשים פותרים על ידי אכילת בצקים ומתוק. בעיה של תת בלוטת התריס גורמת לחילוף חומרים איטי המקשה על ירידה במשקל. -כל אלה הם רק מקצת מן הגורמים הפיזיים שמקשים עלינו לרדת במשקל, או גורמים לנו לאכול עוד ועוד. גם במחלות מטאבוליות כמו סכרת , כולסטרול ולחץ דם, הטיפול שלך שונה. במה? אני משלבת בין תזונה נכונה וצמחי מרפא כדי שהמטופל לא יפתח תלות בתרופות וכדי להביא אותו לריפוי מלא. במצבים קיצוניים כמו הזרקות אינסולין או לסובלים מלחץ דם שלא מצליחים לאזן את עצמם למרות התרופות, הרי שילוב של צמחי מרפא עם תרופות קונבנציונליות, מביא לאיזון הרצוי. אחת הבעיות השכיחות בעידן המודרני היא החרדה והדיכאון. הטיפול הקונבנציונלי הוא תרופתי מהי הדרך שלך? פעמים רבות אני מנסה לאבחן ולהבין באמצעות קשתית העין מהו מקור הבעיה הסיבות יכולות להיות מעודף רעלים בגוף או ירידה ברמות הסרטונין במוח, או תפקוד לקוי של בלוטות הורמונליות. בהתאם למידע שמתקבל באבחון הטיפול מדויק יותר. כתובת מרפאה: רעננה טלפון: 09-7745305 פקס: 09-7745305 שעות קבלה: ימים א' ב' ג' ד' – 08: 00 – 12: 00 16: 00 – 18: 00 יום ו' – 08: 00 – 12: 00
הודעה חשובה
גולשים יקרים: רומי חוכמה, אירידולוגית, נטורופתית ודיאטנית טבעית, מעבירה הרצאות ומפעילה 3 מרפאות לאבחון ויעוץ.
חיפוש מתקדם
מצלמות לאירידולוגיה
מחבר:חגי
תאריך:31/12/2009
שעה:17:17
http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmiles.php

http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmasterview.php

יש תמונות להתרשמות.

מחבר:
(ניתן להשתמש בשם בדוי)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  מצלמה לאידיולוגיה    ליאור 
16/11/09 22:57
31/12/09 17:17
שלום ידוע לך מחירים של מצלמה לאירידיולוגיה? איזה סוגים יש? על מה את ממליצה? תודה , ליאור
הי ליאור, אני יכולה להמליץ לך על המצלמה שברשותי שהיא כנון 300D
http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmiles.php http://www.thecosmiciris.com/he/camerasmasterview.php יש תמונות להתרשמות.

חיפוש מתקדם