אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום פרוקטולוגיה, כירורגיה קולורקטלית ומחלות מעי דלקתיות


פורום זה סגור, לפורום הפעיל לחץ – פורום פרוקטולוגיה וכירורגיה של המעי
הפורום נועד לענות על שאלות ולספק מידע עדכני ומפורט בכל תת התחומים של כירורגיה קולורקטלית ופרוקטולוגיה כולל: סרטן המעי הגס והרקטום, מחלות מעי דלקתיות - מחלת Crohn וקוליטיס כיבית, פוליפוזיס משפחתית (FAP), דיברטיקוליטיס, ניתוחים לפרוסקופיים של המעי הדק והגס כולל ניתוחי פאוץ', טחורים, פיסטולות של פי הטבעת, פיסורה, בעיות בתפקוד רצפת האגן ואי שליטה על סוגר פי הטבעת.

לחלק מהנושאים, המודעות בציבור הרחב ובקהילה הרפואית היא נמוכה, וקיימים טיפולים חדשים וחדשניים שאינם מוכרים די הצורך. אחת המטרות של פורום זה היא להגדיל את החשיפה והמודעות לנושאים אלה.
להמשך...
ד"ר פרסון בנימין
ד"ר פרסון בנימין
- בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה במסגרת העתודה האקדמית, 1990. - סטאז' בבי"ח בני-ציון בחיפה – 1991-1992. - תאריך קבלת תואר MD – 1992. - שירות צבאי – 1992-1998. - התמחות בכירורגיה כללית – 1996-2001 (שנתיים ראשונות תוך כדי שירות צבאי) במחלקה כירורגית ב', מרכז רפואי רמב"ם (פרופ' משה חשמונאי). - התמחות בכירורגיה כללית בבי"ח הדסה עין-כרם – 2001-2003. - קבלת תואר מומחה בכירורגיה כללית – מרץ 2004. - תת-התמחות בכירורגיה קולורקטלית ב-Cleveland Clinic Florida 7/2004-6/2006 (שנתיים שכללו שנת מחקר ושנה קלינית עם Dr. Steven Wexner). זהו המרכז המוביל בארה"ב ואחד המובילים בעולם בתחום זה. - כירורג בכיר במחלקה לכירורגיה קולורקטלית ב-Cleveland Clinic Florida 7/2006-6/2007 (שנה שלישית בתפקיד השמור בד"כ לכירורגים קולורקטליים אמריקאיים, אשר ניתן לכירורג זר פעם אחת בלבד לפני כן). - כירורג בכיר ומנהל השירות לכירורגיה קולורקטלית במחלקה כירורגית ב' במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה - מאוגוסט 2007. - כירורג בכיר במחלקה הכירורגית א' בבי"ח כרמל החל מ- 2012. חבר באיגודים המקצועיים הבאים: * ההסתדרות הרפואית בישראל * איגוד הכירורגים הישראלי *החברה הישראלית לכירורגיה של הקולון והרקטום * SAGES – Society of American Gastrointestinal and Endoscopic Surgeons * ACS – American College of Surgeons * ASCRS – American Society of Colon and Rectal Surgeons תחומי התעניינות ועיסוק עיקריים: * סרטן של המעי הגס והרקטום. * מחלות מעי דלקתיות – מחלת Crohn's וקוליטיס כיבית כולל ניתוחי פאוץ'. * כירורגיה לפרוסקופית מתקדמת של מערכת העיכול. * פרוקטולוגיה כולל טיפול חדשני בטחורים, פיסטולה פריאנלית, פיסורה ואי שליטה על סוגר פי הטבעת.
חיפוש מתקדם
לאחר ניתוח אבצס בעצם הזנב דחוף!!!
מחבר:דרור
תאריך:23/1/2013
שעה:22:09
דוקטור שלום רב
בחצי שנה האחרונה עברתי שלושה ניתוחים
ניתוח אפצס פראנאלי , ניתוח פיסטולה פראנאלי, וניתוח אפצס בעצם הזנב.
כל הניתוחים היו בטווח של כ חודשיים אחד מהשני שזהו הזמן שבו ההיתי בהחלמה מהם.
היום אני עדיין בהחלמה מנתוח האחרון בעצם הזנב שהיה לפני כחודש ימים.
לפני כיומיים הופיעו לי כמו אבססים גם באזור עצם הזנב מסביב לפתח הניתוח הקיים עם הפרשות אבל מועטות מאוד.
בנוסף הופיע לי לפני יומיים נפיחות מאוד גדולה שהיום בספונטני היא התחילה להתנקז בכמות מאוד גדולה ולאחר הניקוז הופיע חור בקוטר של 2 מ״מ שנשאר פתוח וכל הזמן מפריש.
האם עלי לתת לזה הזדמנות לעבור לבד או שעלי לפנות שוב למיון?????
ביום שלישי הקרוב אני מוזמן לביקורת אצל הרופא המנתח שלי האם לחכות עם זה ליום שלישי???
אודה לך על תשובתך
בברכה
דרור
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
25/01/13 15:22
דוקטור שלום רב בחצי שנה האחרונה עברתי שלושה ניתוחים ניתוח אפצס פראנאלי , ניתוח פיסטולה פראנאלי, וניתוח אפצס בעצם הזנב. כל הניתוחים היו בטווח של כ חודשיים אחד מהשני שזהו הזמן שבו ההיתי בהחלמה מהם. היום אני עדיין בהחלמה מנתוח האחרון בעצם הזנב שהיה לפני כחודש ימים. לפני כיומיים הופיעו לי כמו אבססים גם באזור עצם הזנב מסביב לפתח הניתוח הקיים עם הפרשות אבל מועטות מאוד. בנוסף הופיע לי לפני יומיים נפיחות מאוד גדולה שהיום בספונטני היא התחילה להתנקז בכמות מאוד גדולה ולאחר הניקוז הופיע חור בקוטר של 2 מ״מ שנשאר פתוח וכל הזמן מפריש. האם עלי לתת לזה הזדמנות לעבור לבד או שעלי לפנות שוב למיון????? ביום שלישי הקרוב אני מוזמן לביקורת אצל הרופא המנתח שלי האם לחכות עם זה ליום שלישי??? אודה לך על תשובתך בברכה דרור
שלום דרור, אם אין לך חום או כאבים חריגים, לא חובה לרוץ למיון ואפשר להמתין לביקורת המתוכננת. תרגיש טוב
חיפוש מתקדם