בודק הסימפטומים


כתם כהה על הציפורן
מחבר:ע
תאריך:10/5/2013
שעה:00:05
לבעלי הופיע לפני כשנה כתם כהה על הציפורן. בהתחלה נראה דומה למכה והתבהר מעט, אך ממשיך לאורך כל הציפורן. בגודל של כ- 4 מ"מ. בביקור היום אצל רופא עור המליץ לו להסיר לחלוטין את הציפורן (כריתה כוללת פיסת עור של חצי ס"מ מעבר לציפורן) עם חשד לנגע טרום מלנומה/מלונמה. (זהו מצב מעט הזוי, כיוון שהוא נמצא בביקורת רופא עור כל חצי שנה, וביקר אצלו לפני מספר חודשים כאשר הנגע היה קיים, ואז הציפורניים כנראה לא נבדקו...)
אודה לך על המלצה על מומחה (הכי טוב בארץ) לכריתת ציפורן חשודה מעין זו.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
10/05/13 00:05
לבעלי הופיע לפני כשנה כתם כהה על הציפורן. בהתחלה נראה דומה למכה והתבהר מעט, אך ממשיך לאורך כל הציפורן. בגודל של כ- 4 מ"מ. בביקור היום אצל רופא עור המליץ לו להסיר לחלוטין את הציפורן (כריתה כוללת פיסת עור של חצי ס"מ מעבר לציפורן) עם חשד לנגע טרום מלנומה/מלונמה. (זהו מצב מעט הזוי, כיוון שהוא נמצא בביקורת רופא עור כל חצי שנה, וביקר אצלו לפני מספר חודשים כאשר הנגע היה קיים, ואז הציפורניים כנראה לא נבדקו...) אודה לך על המלצה על מומחה (הכי טוב בארץ) לכריתת ציפורן חשודה מעין זו.
אן מומחה מיוחד לכריתת ציפורניים, אולם אני בהחלט מציע להתייעץ עם רופאי עור נוספים לגבי הצורך בכריתת הציפורן. ניתן לעיתים להסתפק בבדיקה דרמוסקופית ו/או ביופסיה מחלק קטן של הציפורן. בריאות שלמה ד"ר ניר נתנזון
חיפוש מתקדם