אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום שיקום הפה

מטרת שיקום הפה הינה לשחזר את התיפקוד התקין של מערכת הלעיסה ואת האסתטיקה של החיוך.

ההתמחות בשיקום הפה (פרותטיקה) הינה התמחות רחבה ביותר ברפואת השיניים, אשר דורשת כארבע שנות לימודי המשך אקדמיות נוספות ללימודי הבסיס, במהלכן רוכש המומחה לשיקום הפה ידע מקיף וכישורים לשמש כמאבחן וכמטפל עיקרי במקרים בהם קיים חסר שיניים חלקי או מלא, שחיקת שיניים, בעיות שיניים ומנשך מולדות, נרכשות או כאלה הקשורות להזדקנות ובעיות יחודיות באסתטיקה.

השיקום מתבצע על-ידי השלמת שיניים חסרות, עמדה וצורה תקינה של קשתות השיניים והשגת איזון נכון במגעים שבין השיניים בקשת העליונה והתחתונה.

במסגרת הכשרתו רכש המומחה לשיקום הפה יכולת ביצוע ברמה גבוהה של שחזורים שונים מכל התחומים של רפואת השיניים המשקמת וגישה שיקומית טיפולית במקרים מורכבים ומיוחדים, המצריכים טיפול באמצעות שתלים דנטלים - תכנון מיקומם בפה והשיקום על גבי השתלים ואתגרים מיוחדים באסתטיקה של החיוך.
להמשך...
חיפוש מתקדם
תותבת על גבי שתלים
מחבר:אינה
תאריך:1/2/2011
שעה:15:02
שלום. האם אפשר לעשות תותבת על גבי שתלים שמתחברת עם תיק תק בלסת העליונה והאם אז אין לתותבת את הפלסטיק הזה שמתחבר לחיך העליון?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
01/02/11 15:02
03/02/11 23:26
שלום. האם אפשר לעשות תותבת על גבי שתלים שמתחברת עם תיק תק בלסת העליונה והאם אז אין לתותבת את הפלסטיק הזה שמתחבר לחיך העליון?
אינה שלום, ניתן לבצע תותבת שלמה נשפת בלסת העליונה ללא כיסוי חיך מלא, אלא בצורת פרסה, בתנאי שיש לפחות 5-6 שתלים המפוזרים בצורה נכונה בלסת. בברכה
תודה רבה על תשובתך,באיזה סכום בערך מדובר אם צריך לעשות תותבת עם תיק תק על גבי שתלים גם בלסת העליונה וגם בתחתונה ואין שיניים בפה.והאם יש מרפאות באזור הקריות שניתן לבצע זאת שם?
ינה שלום, ממליץ לך לפנות למומחה לשיקום הפה באזור מגורייך. ממנו תקבלי את כל הפרטים לגבי עלויות. בהצלחה!
חיפוש מתקדם