אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום שיקום הפה


פורום זה סגור, לפורום הפעיל לחץ – פורום רפואת שיניים ושיקום הפה
מטרת שיקום הפה הינה לשחזר את התיפקוד התקין של מערכת הלעיסה ואת האסתטיקה של החיוך.

ההתמחות בשיקום הפה (פרותטיקה) הינה התמחות רחבה ביותר ברפואת השיניים, אשר דורשת כארבע שנות לימודי המשך אקדמיות נוספות ללימודי הבסיס, במהלכן רוכש המומחה לשיקום הפה ידע מקיף וכישורים לשמש כמאבחן וכמטפל עיקרי במקרים בהם קיים חסר שיניים חלקי או מלא, שחיקת שיניים, בעיות שיניים ומנשך מולדות, נרכשות או כאלה הקשורות להזדקנות ובעיות יחודיות באסתטיקה.

השיקום מתבצע על-ידי השלמת שיניים חסרות, עמדה וצורה תקינה של קשתות השיניים והשגת איזון נכון במגעים שבין השיניים בקשת העליונה והתחתונה.

במסגרת הכשרתו רכש המומחה לשיקום הפה יכולת ביצוע ברמה גבוהה של שחזורים שונים מכל התחומים של רפואת השיניים המשקמת וגישה שיקומית טיפולית במקרים מורכבים ומיוחדים, המצריכים טיפול באמצעות שתלים דנטלים - תכנון מיקומם בפה והשיקום על גבי השתלים ואתגרים מיוחדים באסתטיקה של החיוך.
להמשך...
ד"ר מיזיריצקי איתן
ד"ר מיזיריצקי איתן
ד"ר איתן מיזיריצקי רופא שיניים, מומחה לשיקום הפה, בעל קליניקה עצמאית שהינה מרפאת מומחים, אותה הוא מנהל כבר למעלה מ-20 שנה. ד"ר מיזיריצקי בוגר בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב משנת 1990, שם גם סיים לפני למעלה מ-17 שנים התמחות בשיקום הפה. כיום ד"ר מיזיריצקי משמש כחבר סגל ההוראה של המחלקה לשיקום הפה בביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב. במשך שנים שימש ד"ר מיזיריצקי כרופא בכיר בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית בהדסה עין כרם, במרכז להשתלות של המחלקה לשיקום הפה. הוא צבר ניסיון רב ברפואת השיניים הציבורית כיועץ בכיר לשיקום הפה - ונחשף למגוון רחב של מקרים מורכבים וקשים מאוד. חשיפה זאת נתנה לו יכולת לתת פתרון ומענה אישי לכל מתרפא. ד"ר איתן מיזיריצקי כתב מאמרים רבים שהתפרסמו בעיתונות הארצית ומאמרים מדעיים שפורסמו בעיתונים מקצועיים יוקרתיים בחו"ל. הוא נחשב בעולם כרופא שיניים ישראלי ומומחה לשיקום הפה הבולט בהופעותיו כמרצה. הרצאותיו ומאמריו עוסקים בעיקר בתחום שיקום קבוע ונשלף על גבי שתלים, אסתטיקה, השתלות מיידיות והעמסה מיידית של שתלים. ד"ר איתן מיזיריצקי הינו בעל תואר פרופ' מטעם אוניברסיטת קייטי שבאיטליה. ד"ר מיזיריצקי הינו מקור לחדשנות וידע לרופאי שיניים, אשר מכירים בו כבעל יכולת לתת מענה טיפולי חדשני, העוזר להם להתמודד עם בעיות מורכבות בקרב מטופליהם. הוא חבר באגוד הישראלי לשיקום הפה וחבר הנהלה במספר איגודים בינלאומיים בתחום השתלים ושיקום הפה. ד"ר איתן מיזיריצקי חיבר את הספר "לחייך בפה מלא - המדריך לרפואת שיניים בישראל" בהוצ' מטר. הספר מיוחד מסוגו ומיועד לקהל הרחב. בספר ישנו הסבר על ההתמחויות ברפואת שיניים, חוק זכויות החולה, מילון מונחים ברפואת השיניים ומשמש כאנציקלופדיה בנושא רפואת השיניים. כמומחה לשיקום הפה ד"ר איתן מיזיריצקי עוסק בתכנון וטיפול יצירתי לבעיות שיניים מורכבות. ד"ר מיזיריצקי עוסק בתכנון מיקום השתלים, על מנת להגיע לתוצאה שיקומית מיטבית, לא רק של השן עצמה, אלא תפקודה של השן כחלק ממערכת הלעיסה. כמו כן ניתן טיפול גם במקרים מורכבים בהם אין כמות עצם מספקת לביצוע השתלות, תוך שימוש במערכות שתלים וטכניקות, המאפשרות להימנע מפרוצדורות של השתלת עצם נרחבת. ד"ר איתן מיזיריצקי מסתייע בתוכנת מחשב למיקום שתלים. השימוש בתוכנה מסייע בתכנון השיקומי ומאפשר בחלק מהמקרים, לבצע השתלות ללא צורך בחשיפת העצם, דבר שחוסך זמן וסבל למתרפא. הטיפולים המבוצעים במרפאה: - השתלות דנטאליות ושיקום על גביהן - טיפולים כירורגיים מתקדמים הכוללים השתלות עצם -שיקום הפה הכולל: - כתרים - גשרים - תותבות - גשרים קבועים ע"ג שתלים - תותבות נתמכות על גבי שתלים -טיפוליים אסתטיים: - שחזורים לבנים לשיניים קדמיות ואחוריות ללא אמלגם - הלבנת שיניים - ציפויי חרסינה - שינויים אסתטיים וקוסמטיים לשיפור החיוך - כתרים מחרסינה ללא מתכת תומכת - תותבות מחומרים אסתטיים הטיפולים נתמכים על ידי שיננית מוסמכת, בוגרת אוניברסיטת תל-אביב. אפשרות לטיפול בטשטוש (סדציה) בסיוע רופא מרדים, לסובלים מחרדות עקב טיפול אצל רופא שיניים ולכאלה המעוניינים לרכז מספר רב של טיפולים ביום אחד. בקליניקה מקפידים על אווירה תומכת והענקה של הרבה חום ואהבה.
חיפוש מתקדם
החלמה מעקירת שן בינה
מחבר:דנה
תאריך:25/2/2012
שעה:21:54
ערב טוב.
לפני 4 ימים עברתי עקירת שן בינה כלואה. העקירה עברה חלק ומהר.
עדיין יש כאבים מסוג של משיכות כאלה לכוון האוזן.לאורך עצם הלסת. תחושה לא נעימה. כל -6-5- שעות לוקחת אדויל או נורופן להקלה וזה מוריד את הכאבים. יש לציין כי הנפיחות ירדה לגמרי.
כמו כן עושה שטיפות בתרודנט. שאלתי : כמה זמן תישאר התחושה הזאת של המשיכות באזור העצב? האם ניתן להמשיך לקחת כדור פעם בכמה שעות-5-6 להקלה?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
25/02/12 21:54
  RE: החלמה מעקירת שן בינה    ד"ר איתן מיזיריצקי 
26/02/12 14:41
ערב טוב. לפני 4 ימים עברתי עקירת שן בינה כלואה. העקירה עברה חלק ומהר. עדיין יש כאבים מסוג של משיכות כאלה לכוון האוזן.לאורך עצם הלסת. תחושה לא נעימה. כל -6-5- שעות לוקחת אדויל או נורופן להקלה וזה מוריד את הכאבים. יש לציין כי הנפיחות ירדה לגמרי. כמו כן עושה שטיפות בתרודנט. שאלתי : כמה זמן תישאר התחושה הזאת של המשיכות באזור העצב? האם ניתן להמשיך לקחת כדור פעם בכמה שעות-5-6 להקלה?
דנה שלום, יתכן והתחושה תישאר עוד מספר ימים, אך עלייך ליידע את הרופא שעקר לך ולקבל ממנו הנחיות והסברים. בברכה
חיפוש מתקדם