אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום שתלים דנטליים

לאור ההתקדמות הניכרת בשנים האחרונות בתחום השיקום הדנטלי על גבי שתלים דנטליים המאפשר למטופלים איכות חיים טובה יותר, בא הפורום לתת מענה לשאלות הציבור בתחום זה.

בפורום יושם דגש על תכנון הטיפול וסוג האוכלוסייה המתאימה לטיפולים אלה בכל הקשור לגיל, מצב בריאותי ותנאים אנטומיים ספציפיים למטופל עצמו. תינתן התייחסות לשיטות הטיפוליות השונות הן מבחינה כירורגית והן מבחינה שיקומית. יוצגו החידושים האחרונים בתחום כולל מחקר עדכני. ינתן מענה בכל הקשור לסיבוכים ובעיות שנתקל בהן הציבור בכל הקשור לתחום זה.
להמשך...
פרופסור זיו מזור
פרופסור זיו מזור
פרופ' זיו מזור הינו בוגר ביה"ס לרפואת שיניים הדסה ירושלים שם גם עשה את לימודי התמחותו ברפואת חניכיים. בעל תואר מומחה למחלות חניכיים משנת 1990. פרופ' מזור הינו אחד מחלוצי ההשתלות הדנטליות אותם החל לבצע בשנת 1985. מאז ועד היום הוא עוסק במחקר קליני בנושא בניית עצם לצורך ביצוע שתלים דנטליים בשיתוף מרכזים רפואיים שונים ברחבי העולם . פרופ' מזור הוא אחד המרצים המבוקשים בעולם בתחומו ומעביר קורסים וסדנאות בנושא שתלים ופרוצדורות כירורגיות מורכבות בארץ ובחו"ל. הוא נמנה על צוות המרצים של אוניברסיטאות שונות בעולם כמו אוניברסיטת ניו יורק-NYU ומכהן כפרופסור חבר באוניברסיטת טיטו-מיורסקו בבוקרשט רומניה. פרופ' מזור משמש כעורך מדעי במספר כתבי עת דנטליים מקצועיים ברחבי העולם. נשיא לשעבר של האיגוד הישראלי לרפואת חניכיים (פריודונטיה). חבר באיגוד האמריקאי לאוסיאואינטגרציה. חבר ומרצה באקדמיה האמריקאית לפריודונטיה ב-18 השנים האחרונות. חבר הפדרציה האירופאית לפריודונטיה. בעל תואר דיפלומט של איגוד המשתילים הבינלאומי ICOI. על צוות הרופאים המטפלים במרפאה נמנים: פרופ' זיו מזור - מומחה למחלות חניכיים בוגר הדסה י-ם. דר' קוריאל ברונו - מומחה לישור שיניים בוגר אוניברסיטת פריס. דר' גרש משה - רופא מרדים בכיר בביה"ח השרון המבצע סדציות (טשטוש) בטיפולים מורכבים. דר' טנצר שמיל – רופא שיניים, בוגר אוניברסיטת TUFTS בבוסטון ארה"ב. בנוסף עוסק בטיפולים אסתטיים. רפאל נאוה - שיננית. נוינר קטי - שיננית. טל גליה - שיננית.
חיפוש מתקדם
RE: תותבת קבועה מול תותבת נשלפת
מחבר:ד"ר זיו מזור
תאריך:14/11/2009
שעה:00:38
שלום שולה
השיקול העיקרי הוא אכן איכות החיים. אין כל ספק ששיקום קבוע על גבי 8 שתלים מהווה את הפתרון האולטימטיבי אך עלותו יקרה משמעותית מפתרון של תותבת נסמכת על גבי שתלים שיש להוציאה.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
03/11/09 16:35
אני עומדת בפני קבלת החלטה באיזו דרך עדיף לי לבחור כטיפול בשיקום הפה. על פי הצילום הפנורמי שעשיתי נאמר לי כי עליי לעבור עקירה של כל השיניים שנותרו בפי, ובין השאר הרמת סינוס סגורה ולגבי מסת עצם עדיין אין מידע מדוייק. הוצעו לי שתי אפשרויות.האחת לתותבת המונחת על 4 שתלים שצריך בכל ערב להוריד ולנקות. השניה תותבת המונחת על 8 שתלים והיא קבועה. שאלתי היא, האם מלבד השיקול הכספי ואיכות החיים יש שיקולים נוספים אותם אני צריכה לקחת בחשבות בבחירת הטיפול המועדף. שאלה נוספת, האם התותבת הנשלפת אינה מושפעת עם השנים משינוי מבנה הלסת ויש צורך להחליפה.
שלום שולה השיקול העיקרי הוא אכן איכות החיים. אין כל ספק ששיקום קבוע על גבי 8 שתלים מהווה את הפתרון האולטימטיבי אך עלותו יקרה משמעותית מפתרון של תותבת נסמכת על גבי שתלים שיש להוציאה.
חיפוש מתקדם