בודק הסימפטומים


זריקת קורטיזון
מחבר:שירי
תאריך:1/5/2010
שעה:00:24
שלום,אני בת עשרים וסובלת בערך כחמישה חודשים מכאבי ראש שלא עוברים,אני ממש קמה עם זה בבוקר וישנה עם זה בלילה הלכתי לכל מיני רופאים וגם עשיתי CT כדי לשלול בעיה שם.
לאחרונה הייתי במרפאת כאב ראש שאבחנו שזה נובע ממתח שרירי צוואר (ובאמת הכאבים הם גם בגב ובצוואר)נתנו לי ארקוקסיה וזה גם לא עזר..ואמרו לי שם לחזור בעוד כחודש ובמידה ולא עבר לי הכאב ראש תינתן לי זריקה מקומית והבנתי שזה קורטיזון,מה ההשפעות של הזריקה? כמה זמן בערך לוקח לה להתנקות מהגוף? והאם יש דברים שאסור לעשות בתקופה מסויימת שהחומר בגוף? נגיד שתיית אלכוהול?

תודה.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  זריקת קורטיזון    שירי 
01/05/10 00:24
שלום,אני בת עשרים וסובלת בערך כחמישה חודשים מכאבי ראש שלא עוברים,אני ממש קמה עם זה בבוקר וישנה עם זה בלילה הלכתי לכל מיני רופאים וגם עשיתי CT כדי לשלול בעיה שם. לאחרונה הייתי במרפאת כאב ראש שאבחנו שזה נובע ממתח שרירי צוואר (ובאמת הכאבים הם גם בגב ובצוואר)נתנו לי ארקוקסיה וזה גם לא עזר..ואמרו לי שם לחזור בעוד כחודש ובמידה ולא עבר לי הכאב ראש תינתן לי זריקה מקומית והבנתי שזה קורטיזון,מה ההשפעות של הזריקה? כמה זמן בערך לוקח לה להתנקות מהגוף? והאם יש דברים שאסור לעשות בתקופה מסויימת שהחומר בגוף? נגיד שתיית אלכוהול? תודה.
חיפוש מתקדם