אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום סרטן הערמונית

רוב הגברים מגיל 50 ומעלה סובלים מהפרעות חסימתיות במתן השתן עקב הגדלה שפירה של הערמונית (BPH) או עקב סרטן הערמונית (CAP). לצערנו הרב, הגיל יורד כיום וכבר החל מגיל 45 אנו נתקלים בשתי המחלות הללו. אבל יש הבדל עצום ביניהם, היות שההגדלה השפירה של הערמונית היא תופעה פיזיולגית, בזמן שסרטן הערמונית הנה מחלה ממאירה שיכולה לשלוח גרורות לאיברים אחרים ולגרום למוות.

בישראל מתים מדי שנה כ-700-800 איש עקב סרטן הערמונית. חשוב מאד למנוע את המחלה בעיקר על-ידי תזונה נכונה, לגלותה בגיל מוקדם ככל האפשר ובשלבים הראשונים של המחלה. הגילוי המוקדם יכול להציל נפשות.

סרטן הערמונית מאד שכיח. זו המחלה הממארת הראשונה בשכיחותה אצל גברים והסיבה השניה לתמותה בקרב גברים. בעולם המערבי 1 מתוך 11 גברים יחלה במחלה. הגילוי נעשה לרוב עקב עליה בערכים של בדיקת דם PSA או עקב גוש קשה בערמונית בבדיקה רקטלית. האבחון נעשה על-ידי ביופסיה תחת אולטרה-סאונד טרנסרקטלי ולרוב עדיף שהחולים יעברו בירור נוסף שכולל CT בטן ומיפוי עצמות.

לאחר גילוי המחלה קיימות אפשרויות רבות לטיפול וזה גורם לבלבול רב אצל החולה שזה עתה התגלתה אצלו המחלה. ניתן לעזור לחולים אלו על-ידי הכוונה טובה.

למעבר לפורום לחצו כאן.
להמשך...
ד"ר רענן ברגר
ד"ר רענן ברגר
ד"ר רענן ברגר, הינו רופא מומחה בתחום האונקולוגיה והרדיותרפיה. כיום, ד"ר ברגר מנהל את המכון לאונקולוגיה רפואית הנמצא במרכז הרפואי על שם שיבא אשר בתל השומר, אחד המכונים הגדולים ביותר בישראל. המכון, אשר משרת למעלה מ – 4200 חולים חדשים מידי שנה מכיל מרפאות רבות, מחלקות אשפוז ומחלקות טיפולים מיוחדות אשר מסייעות לחולי הסרטן ולמשפחותיהם. לימודים והכשרה את לימודיו החל ד"ר רענן ברגר בחוג לרפואה אשר באוניברסיטת תל אביב בה השלים בנוסף תואר דוקטורט נוסף (PhD) אותו ביצע במעבדה של ד"ר גידי רכבי, מנהל המרכז לחקר הסרטן בבית החולים שיבא, תל השומר. בהמשך, ביצע ד"ר רענן ברגר את ההתמחות שלו במכון האונקולוגי בשיבא, בו התמחה באונקולוגיה כללית וברדיותרפיה. בנוסף, ד"ר רענן ברגר ביצע הכשרה נוספת במשך 3 שנים במרכז לסרטן על שם דנה פרבר, מרכז מחקר יוקרתי למחלת הסרטן אשר מסונף לאוניברסיטת הרווארד הידועה בבוסטון, ארצות הברית. במהלך הכשרתו זו, ביצע ד"ר רענן ברגר מחקרים רבים בתחום סרטן הערמונית. מחקרים אלו בוצעו ע"י ד"ר רענן ברגר במעבדה של פרופסור האן שהינו אחד מן הפרופסורים המובילים ביותר בעולם בתחום זה. מחקרים רפואיים מלבד עבודתו בתור מנהל המכון האונקולוגי בשיבא, ד"ר ברגר הינו אחראי על ריכוז של כל הפעילות המחקרית הקלינית המבוצעת במכון ומנהל מעבדת מחקר אשר מטרתה היא לאתר את הגורמים לסרטן הערמונית ולמצוא את הטיפול הנכון והמתאים להתמודדות עם המחלה ומניעתה. תחומי התמחות עיקריים ד"ר רענן ברגר הינו רופא מומחה בכל תחומי של מחלת הסרטן אך יחד עם זאת הינו בעל תחומי התמחות עיקריים ולכן מטפל ברוב הפעמים בחולים בעלי גידולי סרטן כדוגמת: * חולים אשר סובלים מגידולים סרטניים בדרכי השתן. גידולים בדרכי השתן כוללים גידולים סרטניים אשר נמצאים בערמונית, בכליות, בשלפוחית השתן וגידולים סרטניים אשר נמצאים באשכים. * מטפל בנשים הסובלות ממחלת סרטן השד. * חולים הסובלים מגידולים סרטניים במעי הגס, לבלב ואחרים ד"ר רענן ברגר מעניק ייעוץ ושירות של ליווי אישי מקצועי לאורך כל התהליך מתוך כוונה שהחולה יבין שיש אדם שהוא יכול לסמוך עליו, רופא שיעשה הכול על מנת לגרום לחולה להחלים, לקום על רגליו ולהמשיך את חייו כרגיל.
חיפוש מתקדם
ניתוח ערמונית על ידי רובוט
מחבר:יעקב
תאריך:29/12/2010
שעה:23:02
מבקש לקבל תוצאות ותגובות על ניתוח הסרת ערמונית באמצעות רובוט בישראל,מי המנתח ותוצאות.דחוף
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
29/12/10 23:02
  RE: ניתוח ערמונית על ידי רובוט     יעקב לא רופא ולא מטפל 
30/12/10 11:43
31/12/10 11:17
  ניתוח רובוטי    אבי 
04/01/11 09:05
מבקש לקבל תוצאות ותגובות על ניתוח הסרת ערמונית באמצעות רובוט בישראל,מי המנתח ותוצאות.דחוף
ליעקב שלום רק לפני כמה ימים נשאלה כאן שאלה זהה. ( ניתוח ערמונית ע"י רובוט) שבעקבותיה נכתב שרשור של תגובות . גלגל את העמוד למטה ותמצא את כל התשובות שאתה מחפש. אריכות ימים בבריאות. יעקב.
יעקב שלום ראה התכתבויות בדפים קודמים בפורום . ד"ר אריאלי
אני עברתי ניתוח רובוטי ב ניו יורק והכל תקין. לא מומלץ לעבור את הניתוח בישראל מחוסר ניסיון . אנא אתה יכול לפנות אלי ואשמח לעזור. אבי prostatecancer.avi@gmail.com
חיפוש מתקדם