אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום סרטן הערמונית

רוב הגברים מגיל 50 ומעלה סובלים מהפרעות חסימתיות במתן השתן עקב הגדלה שפירה של הערמונית (BPH) או עקב סרטן הערמונית (CAP). לצערנו הרב, הגיל יורד כיום וכבר החל מגיל 45 אנו נתקלים בשתי המחלות הללו. אבל יש הבדל עצום ביניהם, היות שההגדלה השפירה של הערמונית היא תופעה פיזיולגית, בזמן שסרטן הערמונית הנה מחלה ממאירה שיכולה לשלוח גרורות לאיברים אחרים ולגרום למוות.

בישראל מתים מדי שנה כ-700-800 איש עקב סרטן הערמונית. חשוב מאד למנוע את המחלה בעיקר על-ידי תזונה נכונה, לגלותה בגיל מוקדם ככל האפשר ובשלבים הראשונים של המחלה. הגילוי המוקדם יכול להציל נפשות.

סרטן הערמונית מאד שכיח. זו המחלה הממארת הראשונה בשכיחותה אצל גברים והסיבה השניה לתמותה בקרב גברים. בעולם המערבי 1 מתוך 11 גברים יחלה במחלה. הגילוי נעשה לרוב עקב עליה בערכים של בדיקת דם PSA או עקב גוש קשה בערמונית בבדיקה רקטלית. האבחון נעשה על-ידי ביופסיה תחת אולטרה-סאונד טרנסרקטלי ולרוב עדיף שהחולים יעברו בירור נוסף שכולל CT בטן ומיפוי עצמות.

לאחר גילוי המחלה קיימות אפשרויות רבות לטיפול וזה גורם לבלבול רב אצל החולה שזה עתה התגלתה אצלו המחלה. ניתן לעזור לחולים אלו על-ידי הכוונה טובה.

למעבר לפורום לחצו כאן.
להמשך...
ד"ר רענן ברגר
ד"ר רענן ברגר
ד"ר רענן ברגר סיים לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, והינו מנהל המערך האונקולוגי, המרכז רפואי ע"ש שיבא. ד"ר ברגר עבר התמחות באונקולוגיה וברדיותרפיה במכון האונקולוגי בבית החולים שיבא. בנוסף, הוא עבר הכשרה במרכז לסרטן על שם דנה פרבר, המסונף לאוניברסיטת הרווארד. רבים ממחקריו במרכז התמקדו בסרטן הערמונית, והם בוצעו במעבדתו של פרופסור האן, שהינו אחד המומחים המובילים בעולם בתחום סרטן הערמונית. כיום ד"ר ברגר מנהל את המכון לאונקולוגיה במרכז הרפואי שיבא שבתל השומר, הנמנה עם המכונים הגדולים ביותר בארץ. תחת ניהולו של ד"ר ברגר נמצאות כל המרפאות של המכון, כמו גם כל מחלקות הטיפול והאשפוז, אשר מסייעות מדי שנה לאלפי חולים להילחם במחלת הסרטן. ד"ר ברגר מלווה את מטופליו לאורך כל המחלה ומעניק להם את הטיפול המסור ביותר. מקצוענותו וניסיונו הרבים של ד"ר ברגר מאפשרים למטופליו לסמוך עליו ולקבל תחושת ביטחון שהם נמצאים בידיים טובות. תחומי עיסוק עיקריים: ד"ר רענן ברגר מטפל בכל סוגי מחלת הסרטן, כאשר יש לו מספר התמחויות ספציפיות, כמפורט להלן: • גידולים בדרכי השתן – ערמונית, כליות, שלפוחית השתן ואשכים • סרטן השד תחומי מחקר: ד"ר ברגר מרכז את כל הפעילות המחקרית הקלינית המתבצעת במכון האונקולוגי בתל השומר. מעבר לזאת, הוא עומד בראש מעבדת מחקר שמטרתה לאתר את הגורמים למחלת הסרטן ולפתח שיטות טיפול חדישות.
חיפוש מתקדם
ניתוח ערמונית על ידי רובוט
מחבר:יעקב
תאריך:29/12/2010
שעה:23:02
מבקש לקבל תוצאות ותגובות על ניתוח הסרת ערמונית באמצעות רובוט בישראל,מי המנתח ותוצאות.דחוף
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
29/12/10 23:02
  RE: ניתוח ערמונית על ידי רובוט     יעקב לא רופא ולא מטפל 
30/12/10 11:43
31/12/10 11:17
  ניתוח רובוטי    אבי 
04/01/11 09:05
מבקש לקבל תוצאות ותגובות על ניתוח הסרת ערמונית באמצעות רובוט בישראל,מי המנתח ותוצאות.דחוף
ליעקב שלום רק לפני כמה ימים נשאלה כאן שאלה זהה. ( ניתוח ערמונית ע"י רובוט) שבעקבותיה נכתב שרשור של תגובות . גלגל את העמוד למטה ותמצא את כל התשובות שאתה מחפש. אריכות ימים בבריאות. יעקב.
יעקב שלום ראה התכתבויות בדפים קודמים בפורום . ד"ר אריאלי
אני עברתי ניתוח רובוטי ב ניו יורק והכל תקין. לא מומלץ לעבור את הניתוח בישראל מחוסר ניסיון . אנא אתה יכול לפנות אלי ואשמח לעזור. אבי prostatecancer.avi@gmail.com
חיפוש מתקדם