אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום תרופות ורוקחות ברפואה משלימה

הפורום ישיב על שאלות בתחום התרופות והרפואה המשלימה בכלל ובתחומים הבאים בפרט: צמחי מרפא והומיאופטיה בסיסית, רפלקסולוגיה ותרפיות מגע נוספות, שמנים אתריים, פרחי באך, תוספי תזונה ודיאטה.

הפורום יעמוד על הקשר החשוב בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה המשלימה, ובעיקר על שימוש משכיל בתרופות והאינטראקציות החשובות ביניהן לבין הצמחים.
להמשך...
 אילן ללבניקוב
אילן ללבניקוב
שמי אילן ללבניקוב, וגם אני - כמו סבי ואבי - רוקח. את לימודי התואר השני ברוקחות 'מגיסטר' M. Sc pharm (כולל התמחות בהומיאופתיה ובנטורופתיה) התחלתי בשנת 1999 באוניברסיטת סגד בהונגריה, ובשנת 2003 זכיתי לקבל את התואר הנכסף. מספר רישיון העבודה שלי בארץ הנו 6851, ואני חבר בארגון הרוקחות בישראל. אבל תחילה, קצת רקע כללי. נולדתי בשנת 1973 בתל-אביב, ובה אני מתגורר גם כיום. את השכלתי התיכונית רכשתי בתיכון כי"ח אליאנס ברמת-אביב, במגמה הריאלית-כימית. בין השנים 1998-1996 למדתי לתואר B. Sc בביולוגיה מטעם הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב. בשנים אלו עבדתי כאחראי על הכנות צמחי מרפא והומיאופתיה בבית מרקחת גדול בתל-אביב. בעת לימודיי בהונגריה שימשתי במשך כשלוש שנים עוזר מרצה במחלקת צמחי המרפא בפקולטה לרוקחות. התפקיד דרש הנחיית סמינריונים והרצאות בנושאי צמחי מרפא מערביים ושימושם ברפואה המודרנית. בתום לימודי הרוקחות קיבלתי על עצמי את משרת ניהול בית המרקחת 'הנביאים' במרכז תל-אביב. במסגרת התפקיד אני אחראי לתפעולו השוטף של המקום, וכמומחה לצמחי מרפא סינים ומערביים, אני עוסק בהכנות הומיאופתיות ובייעוץ בנושאי רפואה משלימה. תפקידי דורש כושר מנהיגות, יחסי אנוש מעולים, יכולת ארגונית, כושר אלתור וכמובן ראייה מערכתית רחבה. בנוסף, אני מרצה לנטורופתיה בבית הספר לרפואה טבעית רידמן בתל-אביב, וכן מפרסם את מאמריי בעלון האגודה לצמחי מרפא בישראל.
חיפוש מתקדם
הרצפטין בשילוב עם קיו10
מחבר:ערן
תאריך:13/12/2011
שעה:11:53
שלום,
ידוע שיש לתרופת ההרצפטין (בין15-30%)השפעה שלילית על תפקוד הלב כולל אי ספיקת לב.
האם הוכח שקיו 10 מונע בעיה זו? או מטפל בה אם היא מופיעה ובכך מאפשר להמשיך את הטיפול בתרופה במקום להפסיק אותה?
תודה מראש.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
13/12/11 11:53
שלום, ידוע שיש לתרופת ההרצפטין (בין15-30%)השפעה שלילית על תפקוד הלב כולל אי ספיקת לב. האם הוכח שקיו 10 מונע בעיה זו? או מטפל בה אם היא מופיעה ובכך מאפשר להמשיך את הטיפול בתרופה במקום להפסיק אותה? תודה מראש.
ערן שלום, האנזים קיו 10 נועד לחזק את הלב ולשמור עליו כדי שהתרופות לא יחלישו את פעולתו. ניתן לקחת אותו כמניעה וכטיפול אך יש לבדוק גורמים נוספים המשפיעים על חוזק הלב ולכן יש לעשות זאת בקליניקה ולהתאים באופן אישי את הטיפול הנטורופטי, אשמח לעמוד לרשותך, שבוע טוב ובריא, אילן. 0528077713
חיפוש מתקדם