אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום תרופות ורוקחות ברפואה משלימה

הפורום ישיב על שאלות בתחום התרופות והרפואה המשלימה בכלל ובתחומים הבאים בפרט: צמחי מרפא והומיאופטיה בסיסית, רפלקסולוגיה ותרפיות מגע נוספות, שמנים אתריים, פרחי באך, תוספי תזונה ודיאטה.

הפורום יעמוד על הקשר החשוב בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה המשלימה, ובעיקר על שימוש משכיל בתרופות והאינטראקציות החשובות ביניהן לבין הצמחים.
להמשך...
 אילן ללבניקוב
אילן ללבניקוב
שמי אילן ללבניקוב, וגם אני - כמו סבי ואבי - רוקח. את לימודי התואר השני ברוקחות 'מגיסטר' M. Sc pharm (כולל התמחות בהומיאופתיה ובנטורופתיה) התחלתי בשנת 1999 באוניברסיטת סגד בהונגריה, ובשנת 2003 זכיתי לקבל את התואר הנכסף. מספר רישיון העבודה שלי בארץ הנו 6851, ואני חבר בארגון הרוקחות בישראל. אבל תחילה, קצת רקע כללי. נולדתי בשנת 1973 בתל-אביב, ובה אני מתגורר גם כיום. את השכלתי התיכונית רכשתי בתיכון כי"ח אליאנס ברמת-אביב, במגמה הריאלית-כימית. בין השנים 1998-1996 למדתי לתואר B. Sc בביולוגיה מטעם הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב. בשנים אלו עבדתי כאחראי על הכנות צמחי מרפא והומיאופתיה בבית מרקחת גדול בתל-אביב. בעת לימודיי בהונגריה שימשתי במשך כשלוש שנים עוזר מרצה במחלקת צמחי המרפא בפקולטה לרוקחות. התפקיד דרש הנחיית סמינריונים והרצאות בנושאי צמחי מרפא מערביים ושימושם ברפואה המודרנית. בתום לימודי הרוקחות קיבלתי על עצמי את משרת ניהול בית המרקחת 'הנביאים' במרכז תל-אביב. במסגרת התפקיד אני אחראי לתפעולו השוטף של המקום, וכמומחה לצמחי מרפא סינים ומערביים, אני עוסק בהכנות הומיאופתיות ובייעוץ בנושאי רפואה משלימה. תפקידי דורש כושר מנהיגות, יחסי אנוש מעולים, יכולת ארגונית, כושר אלתור וכמובן ראייה מערכתית רחבה. בנוסף, אני מרצה לנטורופתיה בבית הספר לרפואה טבעית רידמן בתל-אביב, וכן מפרסם את מאמריי בעלון האגודה לצמחי מרפא בישראל.
חיפוש מתקדם
נרבן-דרג'ה
מחבר:רעות
תאריך:13/4/2011
שעה:09:49
מהן התופעות לוואי שנובעות מהתרופה נרבן-דרג'ה?
האם אפשר להגמל מתרופה זו לאחר זמן?
איך תרופה זו יכולה להשפיע על חיי נישואים?
והאם החרדה/הנידודי שינה/הדיכאון/המתח עוברים בתורשה?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  נרבן-דרג'ה    רעות 
13/04/11 09:49
  הפרעת חרדה    קרין 
17/12/11 21:28
  תודה על העידוד.    פנינה 
22/08/14 23:11
  נרבן    גלית 
12/10/14 15:18
מהן התופעות לוואי שנובעות מהתרופה נרבן-דרג'ה? האם אפשר להגמל מתרופה זו לאחר זמן? איך תרופה זו יכולה להשפיע על חיי נישואים? והאם החרדה/הנידודי שינה/הדיכאון/המתח עוברים בתורשה?
רעות שלום רב, הנרבן דרג'ה אלו הן טבליות טבעיות, המאפשרות טיפול יעיל ומהיר במצבי מתח וחרדה. תמציות הפסיפלורה (PASSIFLORA), הולריאן (VALERIAN RADIX) והלופולי סטרובולוס (LUPULI STROBULUS), פועלות על מערכת העצבים להרגעה. תמציות הקרטגוס (CRATAEGUS) ידועות בהשפעתן החיובית בהרגעת פעילות הלב. למיטב ידיעתי אין תופעות לוואי לצמחים האלו. במקרה של מחלות לב או לחץ דם גבוה יש להיוועץ ברופא המטפל או ברוקח מומחה לצמחי מרפא, לפני השימוש במוצר כיוון שצמח הקרטגוס (עוזרר), עשוי לגרום לאינטראקציה באלו הנוטלים כדורים לחיזוק הלב ולמניעת לחץ גם גבוה. צמחי המרפא אינם גורמים להתמכרות כך שאין צורך בגמילה מהם וניתן להפסיקם מתי שרוצים ללא תופעות לוואי. לגבי חיי הנישואים, הוא מסייע במצבי מתח וסטרס כך שהוא רק יכול רק לעזור במצבים של מתח ולהרגיע את הרוחות כמו גם להשרות שלווה בבית בצורה טבעית. כל נושא החרדות, המתח והסטרס אינם בהכרח ממקור גנטי ויכולים להופיע בכל זמן בחיים ובהתאם לשינויים העוברים על המטופל. כמובן שיכול להיות מרכיב גנטי של נטייה למתח וחרדות כולל סטרס וניתן לאבחן זאת על ידי אבחון אירידיולוגי מדויק. באיבחון האירידיולוגי ניתן למצוא את הסיבות האמיתיות לחולשת מערכות הגוף כולל מערכת העצבים , מערכת החיסון ועוד וכך לטפל ולחזק את אותן המערכות הזקוקות לחיזוק בצורה טבעית וללא כל תופעות לוואי, אשמח לעמוד לרשותך, שבת נהדרת וחג אביב שמח, אילן ללבניקוב, רוקח ונטורופט מומחה, מנהל המרכז לרוקחות אלטרנטיבית. 0528077713
הי האם נרבן יכול להחליף את הציפרלקס? האם יכול להקל ולעזור במצב כזה
תודהעל המידע החשוב. ניפגש בשמחות.
האם מותר לקחת תקופה של חודש נרבן ואם הוא עוזר למחשבות
חיפוש מתקדם