אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.

פורום סוכרת


ד"ר קנטר יורם
ד"ר קנטר יורם
מומחה ברפואה פנימית מומחה באנדוקרינולוגיה וסוכרת ד"ר יורם קנטר, MD, Ph. D. , נולד, גדל והתחנך בישראל. את לימודי התיכון סיים כבוגר מצטיין בבית הספר הריאלי בחיפה, ולאחר שנות שרות בנח"ל למד בבית-הספר לרפואה שליד האוניברסיטה העברית בירושלים שם הוענק לו התואר ד"ר לרפואה – MD. אחר שנות התמחות במרכז הרפואי רמב"ם ברפואה פנימית ובאנדוקרינולוגיה, נשלח לארה"ב לאוניברסיטת USC בלוס אנג'לס שבקליפורניה, שם למד והשתלם במחלקה לפרמקולוגיה ותזונה והוענק לו תואר דוקטור נוסף – Ph. D. במקביל השתלם למעלה משלוש שנים בסוכרת על סיבוכיה במרכז הרפואי של לוס אנג'לס. עם שובו לארץ ב- 1976, הקים את היחידה לסוכרת והפרעות מטבוליות ולאחר שהוכרה כיחידה הראשונה לסוכרת הקשורה למרכז רפואי בארץ הפך למנהלה למשך 25 שנה. ד"ר קנטר עוסק בסוכרת על סיבוכיה ובהפרעות מטבוליות למעלה מ- 40 שנה, וריכז את נושא הסוכרת וההפרעות המטבוליות במרכז הרפואי רמב"ם במישור הרפואי, וכמרצה בכיר בפקולטה לרפואה שבטכניון במישור ההוראתי והמחקרי. בנוסף לכ-100 פרסומים מדעיים בעיתונות הרפואית בעולם, וכ- 180 פרסומים וכתבות בעברית לרופאים, אחיות ולקהל הרחב, פרסם למעלה מ- 14 ספרים ומדריכים בנושאי תזונה, השמנת יתר וסוכרת על סיבוכיה, ששני החשובים שבהם, "סוכרת- לחיות עם להרגיש בלי" ו- "סוכרת (כרך שני) סיבוכי הסוכרת להתמודד ולהצליח", זוכים להערכה רבה. בנוסף להמשך סיוע לחוליו הותיקים ברמב"ם, ד"ר קנטר מפעיל מרפאות ייעוץ, אבחון ומעקב בנושאי סוכרת פעמים בשבוע במרפאתו הפרטית שבכרמל בחיפה, וניתן לקבל את השתתפות הקופה למי שיש לו חברות במשלים/מושלם, מגן זהב וכדומה. ליצירת קשר, קבלת פרטים והזמנת תור לביקור במרפאה ניתן להתקשר לטלפונים 04-8254025 או 04-8266333. שאיפתו של ד"ר יורם קנטר ב- 40 השנים האחרונות, היא לסייע לכל הקרוב לנושאי הסוכרת על סיבוכיה בכלל, ולסוכרתיים בפרט - לדעת, להבין ולהכיר את מחלת הסוכרת, ולהקל על קהילת ה"מתוקים לתמיד" להתמודד, לאזן את הסוכרת ולהפחית ככל האפשר את הפגיעה, הנכות והמוגבלויות השונות העלולות להיגרם בסוכרת בלתי יציבה. לסייע להגיע לאיזון הנכסף, לקיים אורח חיים תקין, ולתפקד בחברה ובקהילה קרוב ככל האפשר לתפקוד השווה לזה של הלא סוכרתיים, להתמודד עם הסוכרת על סיבוכיה – ולהצליח.
חיפוש מתקדם
מכשיר עיסוי לרגליים של חברת בק טק.
מחבר:נתי
תאריך:14/1/2009
שעה:10:25
שלום.אני בת 50,מאובחנת כסוכרתית,מטופלת בכדורים בלבד.לאחרונה נקבע כי,יש לי נוירופתיה.עקב תלונותי על רגלים קרות,צבען הפך לכהה יותר,וגם כאבים ועייפות,גם בלי מאמץ מיוחד.בבייתי ביקר נציג של חב
"בקטק",עם מכשיר עיסוי לכפות הרגליים,ולשוקיים.המכשיר מעסה "וסוחט" את הרגליים וההרגשה מבחינתי היתה מצויינת! לפני שאחליט לרכוש את המכשיר,רציתי לבדוק,האם הוא יכול לגרום לנזק?האם בכלל מותר לי להשתמש בו?על תשובתכם אודה.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
שלום.אני בת 50,מאובחנת כסוכרתית,מטופלת בכדורים בלבד.לאחרונה נקבע כי,יש לי נוירופתיה.עקב תלונותי על רגלים קרות,צבען הפך לכהה יותר,וגם כאבים ועייפות,גם בלי מאמץ מיוחד.בבייתי ביקר נציג של חב "בקטק",עם מכשיר עיסוי לכפות הרגליים,ולשוקיים.המכשיר מעסה "וסוחט" את הרגליים וההרגשה מבחינתי היתה מצויינת! לפני שאחליט לרכוש את המכשיר,רציתי לבדוק,האם הוא יכול לגרום לנזק?האם בכלל מותר לי להשתמש בו?על תשובתכם אודה.
שלום לך, כל עיסוי , בין אם ידני או בעזרת מכשיר זה או אחר -עשוי לסייע לזרימת הדם ההקפית לרגלים. אנו לא "ממליצים" על מכשיר זה או אחר, ועל חברה זו או אחרת במסגרת האתר.
חיפוש מתקדם