אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.
מתכנני הריון: כמה זמן אתם מנסים להיכנס להריון?
  מספר חודשים.
  עד שנה.
  מעל שנה.
  מעל שנה והתחלנו טיפולי פוריות
      תוצאות


בודק הסימפטומים


ד"ר דב לקסמן, מומחה בכירורגיה גניקולוגית, רפואת נשים ופריון

פורום סרטן ריאה


יועצי פורום סרטן ריאה
הפורום יזום ומופעל על ידי קבוצת גידולי ריאה ובית החזה, במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק, ירושלים. קבוצת גידולי ריאה ובית החזה היא קבוצת עבודה רב תחומית המורכבת מרופאים מומחים ועוסקת באספקטים השונים של אבחון, ייעוץ וטיפול בגידולים ממאירים של בית החזה והריאה תוך שיתוף פעולה ושימוש בשיטות מתקדמות. ניתן לפנות לכל יועץ דרך מרכזית בית החולים בטלפון: 02-6555111 ד"ר גבריאל איזביצקי, פולמונולוג, מומחה ברפואה פנימית וברפואת ריאות, מנהל שרותי הריאה במרכז הרפואי שערי צדק, ירושלים. ד"ר גבריאל איזביצקי סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת ג'נבה שבשוויץ בשנת 1991. בהמשך התמחה ברפואה פנימית בבית חולים אוניברסיטאי בבאזל שבשוויץ, ובהמשך ברפואת ריאות בשוויץ ובישראל (במרכזים הרפואיים הדסה ובילינסון, לאחר עליתו ארצה). כמומחה ברפואה פנימית וברפואת ריאות, ד"ר איזביצקי משמש כיום כמנהל היחידה למחלות ריאה, במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק, בירושלים. במסגרת לימודיו ועבודתו פרסם עד היום כ- 50 מאמרים בעיתונים רפואיים בין-לאומיים מהשורה הראשונה. דוא"ל: izbicki@szmc. org. il ד"ר מאהר דיב, כירורג אונקולוגי, מומחה בכירורגית חזה בוגר ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. את התמחותו בכירורגית חזה עשה במרכז הרפואי הדסה עין כרם. בהמשך התמחה בכירורגית חזה אונקולוגית, בבית החולים של אוניברסיטת פנסילבניה בארה"ב. במהלך התמחותו זו רכש מיומנות ספציפית ונסיון רב בטיפול כירורגי בגידולים השונים של בית החזה. ד"ר דיב משמש מזה כ-6 שנים ככירורג בכיר במחלקת ניתוחי החזה במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק, בירושלים. נסיונו הרב בניתוחים אונקולוגים מורכבים ויחסיו הטובים עם המטופלים הפכו אותו לאחד הרופאים הבולטים בישראל בתחום זה. דוא"ל: deeb@szmc. org. il פרופ' עירית הדס-הלפרין, רדיולוגית, מומחית ברדיולוגיה אבחנתית בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. התמחתה ברדיולוגיה אבחנתית במרכז הרפואי "שערי צדק". בהמשך השתלמה באולטראסאונד באוניברסיטת אלברט איינשטין בניו יורק. בעלת מינוי פרופסור חבר באוניברסיטת בן-גוריון. לאחר שנים רבות כרדיולוגית בכירה משמשת פר' הדס מזה 8 שנים כמנהלת מחלקת ההדמייה במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק בירושלים. עיקר עיסוקה של פר' הדס הוא ביעוץ אונקולוגי והמטולוגי תוך שימת דגש על שילוב אמצעי הדמיה מתקדמים עם טכניקות אבחנתיות זעיר פולשניות. בשנים האחרונות מקדישה רבות לנושא גידולי הריאות ובית החזה. דוא"ל hadas@szmc. org. il
חיפוש מתקדם
RE: אנדוקרצינומה
מחבר:ד"ר מיה גיפס
תאריך:2/1/2007
שעה:22:41
שלום גאולה
עדיין נראה לי על פי התיאור שמדובר בגידול לא נתיח כנראה ממקור הריאה. לפעמים יש גוש במרכז בית החזה שהוא למעשה בלוטות לימפה עם גידול, מבלי שמוצאים את הגידול המקורי בריאה.
אם כל מה שיש הוא הגוש הזה ניתן לשקול הקרנה או הקרנה בשילוב כימותרפיה ואז אולי להשיג נסיגה והקלה על הבליעה וגם למנוע או לדחות סימפטומים אחרים.
העובדה שאין תאים בנוזל איננה שולטת לחלוטין את הקשר בינו לבין הגידול.
לגבי טיפולים חדישים - באופן כללי נראה לי שהדברים הרלוונטים נמצאים בסל התרופות, לפחות ברובם.
מה אומר האונקולוג שעבר על כל הבדיקות?
בברכה

מחבר:
(ניתן להשתמש בשם בדוי)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל התראה ב-SMS לסלולרי כאשר מתקבלות תגובות להודעתי זו. (עלות 6 ₪)
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  אנדוקרצינומה    גאולה 
01/01/07 00:40
  RE: אנדוקרצינומה    גאולה 
02/01/07 01:27

חיפוש מתקדם