אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.
מתכנני הריון: כמה זמן אתם מנסים להיכנס להריון?
  מספר חודשים.
  עד שנה.
  מעל שנה.
  מעל שנה והתחלנו טיפולי פוריות
      תוצאות


בודק הסימפטומים


ד"ר נאסר סקרן, כירורגיה כללית, לפרוסקופית וכירורגיה בריאטרית

פורום סרטן ריאה


יועצי פורום סרטן ריאה
הפורום יזום ומופעל על ידי קבוצת גידולי ריאה ובית החזה, במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק, ירושלים. קבוצת גידולי ריאה ובית החזה היא קבוצת עבודה רב תחומית המורכבת מרופאים מומחים ועוסקת באספקטים השונים של אבחון, ייעוץ וטיפול בגידולים ממאירים של בית החזה והריאה תוך שיתוף פעולה ושימוש בשיטות מתקדמות. ניתן לפנות לכל יועץ דרך מרכזית בית החולים בטלפון: 02-6555111 ד"ר גבריאל איזביצקי, פולמונולוג, מומחה ברפואה פנימית וברפואת ריאות, מנהל שרותי הריאה במרכז הרפואי שערי צדק, ירושלים. ד"ר גבריאל איזביצקי סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת ג'נבה שבשוויץ בשנת 1991. בהמשך התמחה ברפואה פנימית בבית חולים אוניברסיטאי בבאזל שבשוויץ, ובהמשך ברפואת ריאות בשוויץ ובישראל (במרכזים הרפואיים הדסה ובילינסון, לאחר עליתו ארצה). כמומחה ברפואה פנימית וברפואת ריאות, ד"ר איזביצקי משמש כיום כמנהל היחידה למחלות ריאה, במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק, בירושלים. במסגרת לימודיו ועבודתו פרסם עד היום כ- 50 מאמרים בעיתונים רפואיים בין-לאומיים מהשורה הראשונה. דוא"ל: izbicki@szmc. org. il ד"ר מאהר דיב, כירורג אונקולוגי, מומחה בכירורגית חזה בוגר ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. את התמחותו בכירורגית חזה עשה במרכז הרפואי הדסה עין כרם. בהמשך התמחה בכירורגית חזה אונקולוגית, בבית החולים של אוניברסיטת פנסילבניה בארה"ב. במהלך התמחותו זו רכש מיומנות ספציפית ונסיון רב בטיפול כירורגי בגידולים השונים של בית החזה. ד"ר דיב משמש מזה כ-6 שנים ככירורג בכיר במחלקת ניתוחי החזה במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק, בירושלים. נסיונו הרב בניתוחים אונקולוגים מורכבים ויחסיו הטובים עם המטופלים הפכו אותו לאחד הרופאים הבולטים בישראל בתחום זה. דוא"ל: deeb@szmc. org. il פרופ' עירית הדס-הלפרין, רדיולוגית, מומחית ברדיולוגיה אבחנתית בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. התמחתה ברדיולוגיה אבחנתית במרכז הרפואי "שערי צדק". בהמשך השתלמה באולטראסאונד באוניברסיטת אלברט איינשטין בניו יורק. בעלת מינוי פרופסור חבר באוניברסיטת בן-גוריון. לאחר שנים רבות כרדיולוגית בכירה משמשת פר' הדס מזה 8 שנים כמנהלת מחלקת ההדמייה במרכז הרפואי האוניברסיטאי שערי צדק בירושלים. עיקר עיסוקה של פר' הדס הוא ביעוץ אונקולוגי והמטולוגי תוך שימת דגש על שילוב אמצעי הדמיה מתקדמים עם טכניקות אבחנתיות זעיר פולשניות. בשנים האחרונות מקדישה רבות לנושא גידולי הריאות ובית החזה. דוא"ל hadas@szmc. org. il
חיפוש מתקדם
RE: קשריות בריאה
תאריך:31/8/2006
שעה:08:04
רות שלום,
קשריות בריאות יכולות לבטא תהליכים מסוגים שונים החל בצלקות על רקע של דלקות בעבר וכלה בגושי גידול כמו גרורות. על מנת להעריך לאיזה סוג של פתולוגיה הממצאים מתאימים יותר יש צורך לאפיין את הקשריות - מה צורתן, סמיכותן, גבולותיהן וכו.
בדיקת הסיטי של הבטן תוכל להראות אם יש איזה מקור ראשוני אפשרי בבטן לפיזור של גרורות. לאחר בדיקה זו נוכל לשקול לפי התוצאות את המשך הברור.
נשמח לעזור

מחבר:
(ניתן להשתמש בשם בדוי)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל התראה ב-SMS לסלולרי כאשר מתקבלות תגובות להודעתי זו. (עלות 6 ₪)
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  קשריות בריאה    רות 
25/08/06 00:41
  RE: קשריות בריאה    איש מודאג בן 49 
17/11/06 20:09
  RE: קשריות בריאה    אמיר 
09/09/07 23:27

חיפוש מתקדם