בודק הסימפטומים


ביאור מושגים שנכתבו בקשר אלי
מחבר:ל
תאריך:25/9/2010
שעה:21:15
מה זה בדיוק סטרביזמוס (שתוקן)
פזילה (מדומה כי נספגה לי רקמת השומן בעין יחד עם דימום שנספג וכי מישהו שמבין ראה בסיטי שהשרירין בסדר=רק שלא כולם יודעים זאת)ותנועות עיניים תקינות לכל הכיוונים- אם תנועות העיניים תקינות לכל הכיוונים, יכולה להיות פזילה?
הפרעה קלה במיקוד לקרוב, תנועות העיניים תקינות לכל הכיוונים, בשדות הראיה אמינות טובה, יש שינויים קלים לא ספיציפיים לא משמעותיים במיוחד בדיקת עיניים והערכה נוירואופתלמולוגית בגדר הנורמה. אני לא מסוגלת לייצג את עצמי מול רופאים כי לא מאמינים לי.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
28/09/10 17:30
מה זה בדיוק סטרביזמוס (שתוקן) פזילה (מדומה כי נספגה לי רקמת השומן בעין יחד עם דימום שנספג וכי מישהו שמבין ראה בסיטי שהשרירין בסדר=רק שלא כולם יודעים זאת)ותנועות עיניים תקינות לכל הכיוונים- אם תנועות העיניים תקינות לכל הכיוונים, יכולה להיות פזילה? הפרעה קלה במיקוד לקרוב, תנועות העיניים תקינות לכל הכיוונים, בשדות הראיה אמינות טובה, יש שינויים קלים לא ספיציפיים לא משמעותיים במיוחד בדיקת עיניים והערכה נוירואופתלמולוגית בגדר הנורמה. אני לא מסוגלת לייצג את עצמי מול רופאים כי לא מאמינים לי.
שלום ל בדיקב אורטופטית הערכה מלאה של הפזילה) תשלים את הברור בברכה, ד"ר אירית ברקת
2. בדיקה אורטאופטית מלאה יכולה לכאוב לי ולהיות קשה לי ואולעי למתוח סתם את השרירים שלי בעין. מה לעשות?
חיפוש מתקדם
הודעה חשובה
הפורום יעסוק בבריאות העין ובדרכים שונות לשיפור הראייה. לציבור הגולשים יינתנו תשובות, תוך פרק זמן של 48-72 שעות, ללא נטייה מסחרית, בכל הנושאים הקשורים לבריאות העין, כגון: קרנית, קטרקט, גלאוקומה, מחלות רשתית, בדיקות בתינוקות וילדים, עין עצלה ועוד. לקבלת מידע: 3122*