אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום נוירוכירורגיה

נוירוכירורגיה הינו מקצוע העוסק בטיפול ניתוחי במחלות של מע' העצבים המרכזית (מח וחוט שידרה) כולל האברים התומכים אותה (גולגולת ועמוד השדרה) ומע' העצבים הפריפרית (עצבי הגפיים לדוגמא).

בפורום זה ייענו שאלות בתחומים הבאים:
* גידולי מח בסיס גולגולת ועמוד השדרה
* מחלות ניווניות של עמוד השדרה דוגמת מחלת הדיסק המותני או הצוארי.
* מחלות כלי דם של המח
* הידרוצפלוס לסוגיו
* הפרעות פונקציונליות של מע' העצבים דוגמת כאב כרוני, הפרעות תנועה ואפילפסיה.
* טראומה למח ועמוד/חוט השדרה ועצבים פריפריים
* מומים מולדים של מע' העצבים המרכזית
להמשך...
ד"ר ולד אוריאל
ד"ר ולד אוריאל
ד"ר אוריאל ולד, מומחה בנוירוכירורגיה בעל ניסיון של עשרות שנים כמנתח עבור ילדים ומבוגרים כאחד. מבצע מגוון ניתוחים בתחום כגון: * ניתוח גידולי מח * ניתוחי דלף - Shunt * ניתוחי עמוד שדרה * ייעוץ ומתן חוות דעת שנייה לקראת ניתוחים נוירוכירורגים * יחס אישי ומעמיק ד"ר ולד סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. את התמחותו בנוירוכירורגיה עבר בביתם החולים האוניברסיטאי של הדסה עין כרם. תת התמחות בנושא זה עבר גם מטעם אוניברסיטת פנסילבניה בפילדלפיה. כעבור מספר שנים הפך למומחה לנוירוכירורגיה. כבר למעלה מ- 25 שנים משמש כמנתח הבית בבית החולים אסותא באופן פרטי בנוסף, עובד בהסדר עם מבטחים שונים. מבצע בביה"ח ניתוחי מוח ועמוד שדרה למבוגרים ולילדים. בעל ניסיון רב בניתוחים מיקרוכירורגיים מונחי נווט (NEURONAVIGATION). הניתוחים מתבצעים בבית חולים אסותא, ייעוץ ואבחון מתבצעים במרפאה במבשרת ציון וגם במרפאה בבית החולים אסותא בימים: א', ג', ו-ו'. להזמנת תורים בתיאום מראש ניתן ליצור קשר בטלפונים: 054-2291046, מזכירות: 054-4804129.
חיפוש מתקדם
RE: בדיקת MRI עמוד שדרה צוארי
מחבר:ד"ר אוריאל ולד
תאריך:17/3/2010
שעה:19:23
לקט ערב טוב
אשמח לעזור לך.
לשם כך יש לראות את אימך ולקבל מפרט מלא על מצבה עתה ובהשוואה ללפני ניתוחה.
יש לעיין בהדמיית MRI טרום ניתוחית ועכשוית.יש להששוותן.
לפי אלה לגבש דעה עתה בדבר הצורך בנתוח נוסף,אם כן- איזה נתוח.
אין כמובן טעם הייעוץ וירטואלי במצב המתואר.
בברכה
ד"ר א.ולד,נוירוכירורג.-0544-8041-29 ,0542-29-10-46.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
16/03/10 15:16
שלום רב, אמי בת 77 עברה בדיקת MRI שחלק מתוצאותיו הן: c3-c4 מודגם בקע דיסק מרכזי גדול יוצר לחץ משמעותי על השק הדורלי. מודגמת היצרות משמעותית של הפורמינות דו"צ קיימת היצרות של התעלה הנובעת מהיפרטרופיה של האלמנטים האחוריים של הפצטות. בחתכים אקסיאלים רושם ללחץ על השק. c4-c5 היצרות בינונית עד קשה של הפורמינה משמאל c6-c7 בלט דיסק דיפוזי משמעותי יותר. היפרטרופיה של אלמנטים אחוריים עם היצרות בינונית של התעלה. מודגמת היצרות בינונית של הפורמינות c7-t1 מצב אחר ניתוח בגישה קדמית. מודגם ממצא מימין, לא ברור אם מדובר באוסטאופיט גדול, דיסק או גוף החוליה הגורם לחץ משמעותי על השק הדורלי והחוט מימין נקבע לאמא תור לנוירוכרורג רק לסוף יוני, לכן הייתי רוצה לדעת האם תוכל לעזור לי להבין את הממצאים? האם ממצאים אלה מצריכים ניתוח? ו/או כל דבר נוסף שתוכל להוסיף. תודה מראש
לקט ערב טוב אשמח לעזור לך. לשם כך יש לראות את אימך ולקבל מפרט מלא על מצבה עתה ובהשוואה ללפני ניתוחה. יש לעיין בהדמיית MRI טרום ניתוחית ועכשוית.יש להששוותן. לפי אלה לגבש דעה עתה בדבר הצורך בנתוח נוסף,אם כן- איזה נתוח. אין כמובן טעם הייעוץ וירטואלי במצב המתואר. בברכה ד"ר א.ולד,נוירוכירורג.-0544-8041-29 ,0542-29-10-46.
חיפוש מתקדם