בודק הסימפטומים

מומחים בנושא הפורום:

RE: etopan 400 - כדורים
מחבר:מנדי
תאריך:1/1/2006
שעה:10:36
גלית היקרה,
אם את לוקחת אטופן 400 מ"ג שלוש פעמים ביום זה בהחלט מינון מקובל לאדם בכאבים מתמשכים כך שאת ממש -אבל ממש לא במצב של מינון יתר -מותר אפילו עד 4 ללא כל בעיות אבל-את חייבת לאכול יחד עם התרופות אחרת את תגרמי לבטן שלך נזק מיותר. חשוב כאשר לוקחים כל תרופה לאורך זמן לעשות בדיקות דם תקופתיות, במיוחד כאשר לוקחים כל תרופה לאורך זמן מהקבוצה של האנטי-דלקתיות אך אין לך מה לחשוש מהשינוי בין ארקוקסיה לאטופן מבחינת "הנזק". כמובן שכל תרופה יש לה את תופעות הלוואי שלה אך את נשארת באותה משפחה של כדורים-בסדר?
בנוסף, חשוב שתדעי שאת לוקחת אותם במשך כל כך קצת זמן שהגוף שלך עוד לא הספיק להתרגל לתרופה ולכן את צריכה לתת לעצמך עוד כשבועיים על מנת להחליט אם טוב לך אם התרופה או לא.... טוב???
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  etopan 400 - כדורים    גלית 
01/01/06 07:24
  RE: etopan 400 - כדורים    מנדי 
01/01/06 10:36
לאחר תלונותי אצל רופאת המשפחה על יוקר של הארקוסקסיה היא נתנה לי מרשם של כדורי אטופן 400 מ"ג... אני לוקחת אותם מיום ששי.. והם עוזרים חלקית בלבד... הם ממשככים כאבים רק למספר שעות (שזה נהדר!) כך שאני צריכה לקחת 3 ביום במקום פעם אחת... שאלתי היא האם כמות כזו יכולה לעשות נזק ? - האם זה נחשב "מינון יתר" לכדורים האלה? תודה מראש- גלית.
גלית היקרה, אם את לוקחת אטופן 400 מ"ג שלוש פעמים ביום זה בהחלט מינון מקובל לאדם בכאבים מתמשכים כך שאת ממש -אבל ממש לא במצב של מינון יתר -מותר אפילו עד 4 ללא כל בעיות אבל-את חייבת לאכול יחד עם התרופות אחרת את תגרמי לבטן שלך נזק מיותר. חשוב כאשר לוקחים כל תרופה לאורך זמן לעשות בדיקות דם תקופתיות, במיוחד כאשר לוקחים כל תרופה לאורך זמן מהקבוצה של האנטי-דלקתיות אך אין לך מה לחשוש מהשינוי בין ארקוקסיה לאטופן מבחינת "הנזק". כמובן שכל תרופה יש לה את תופעות הלוואי שלה אך את נשארת באותה משפחה של כדורים-בסדר? בנוסף, חשוב שתדעי שאת לוקחת אותם במשך כל כך קצת זמן שהגוף שלך עוד לא הספיק להתרגל לתרופה ולכן את צריכה לתת לעצמך עוד כשבועיים על מנת להחליט אם טוב לך אם התרופה או לא.... טוב???
חיפוש מתקדם