בודק הסימפטומים


שאיבת ביצית במחזור טבעי.. ללא הרדמה
מחבר:לימור
תאריך:24/6/2011
שעה:20:55
הי, אני ניגשת ביום ראשון הקרוב לשאיבה. הפעם אני במחזור טבעי, ללא הורמונים להגברת ייצור זקיקים. יש לי אפשרות לעשות את השאיבה ללא הרדמה ואני מעדיפה את זה, אחרי ההרדמה הקודמת שהיתה לי קצת טראומטית ובכלל.. לקח לי מלא זמן התאוששות.
האם יש פה מישהי שעשתה את זה ויכולה לספר ... שזה קל ופשוט למשל.. :) תודה.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
  תודה רעות    לימור 
24/06/11 21:54
25/06/11 10:57
  תודה רבה    לימור 
25/06/11 11:56
25/06/11 16:15
  אוקיי, תודה.    לימור 
25/06/11 16:23
הי, אני ניגשת ביום ראשון הקרוב לשאיבה. הפעם אני במחזור טבעי, ללא הורמונים להגברת ייצור זקיקים. יש לי אפשרות לעשות את השאיבה ללא הרדמה ואני מעדיפה את זה, אחרי ההרדמה הקודמת שהיתה לי קצת טראומטית ובכלל.. לקח לי מלא זמן התאוששות. האם יש פה מישהי שעשתה את זה ויכולה לספר ... שזה קל ופשוט למשל.. :) תודה.
היי לימור, קודם כל שיהיה בהצלחה. אמנם אני עשיתי שאיבה בהרדמה מלאה (ולא היה נורא בכלל), אז אינני יודעת לענות, אך מה שתחליטי שיעבור בקלות ובמהירות. סופ"ש טוב
כן,גם אצלי ההרדמה הראשונה עברה בסדר גמור. בפעם השניה זה היה שונה. היה איזה רגע מלחיץ לפני שנרדמתי שפתאום הרגשתי ממש רע מהחומר באזור בית החזה... אמרתי שמשהו לא בסדר ואף אחד כמו לא שמע אותי.. זה היה ממש כמו סרט רע.. רגעים ספורים אבל מלחיצים כאלו, ישר אחר כך כבר נרדמתי. ואחר כך לקח לי המון זמן להתאושש, הרבה יותר מפעם קודמת... טוב, יהיה בסדר. תודה!!!
אני עשיתי שאיבת ביצית טבעית ללא הרדמה. היה קליל ביותר, ממש ממש לא שווה את הנרקוטים של ההרדמה. מרגישים דקירונת קטנה וזהו זה. רציתי לקפוץ מהמיטה והם תפשו אותי ואמרו - גברת - רגע רגע... :-) אז מה אם לא עשית הרדמה :-) אני מאד ממליצה בלי הרדמה. והעיקר - בהצלחההההההההההה!!!!!!!!!!
תודה רבה נועה. זה מחזק ומעודד לשמוע!!! :) אני עדיין לא יודעת אם להיות בצום לכל מקרה שהוא... כי הרופא יעשה אולטרסאונד לפני השאיבה ואולי ירצה לשאוב יותר מביצית אחת, כי שואבים הכל, גם קטנות אם אפשר, בשביל כל סיכוי שהוא שתופרה.. ואם יצטרכו לדקור בשני הצדדים אז גם לעשות בלי הרדמה..? השאיבה זה ב-8 בבוקר אז בעיקרון לא נורא אם לא אוכל בכל מקרה עד אז, ואז אם אחליט סופית שם לעשות בלי הרדמה אז אשתה לפני כן.. אני פשוט חושבת עם עצמי ואיתך ביחד.. :)
בכל מקרה להגיע בצום. על כל מקרה שלא יהיה, גם אם פתאום תרגישי שמשהו מפחיד אותך ואת בכל זאת רוצה הרדמה...
אז אני באמת אגיע בצום. ומקווה שאתגבר על הפחדים ושיעבור בקלות!! ובהצלחה כמובן!!!!!!
חיפוש מתקדם