בודק הסימפטומים


תופעות לוואי של ההורמונים ??
מחבר:קומפקטית
תאריך:8/8/2010
שעה:21:13
היי לכולן,
כמעט במשך כל הטיפול הראשון שלי עם הורמונים הרגשתי לא טוב.
הייתי חיוורת, לשון לבנה, מתעייפת בקלות, ובעיקר אחרי ההחזרה כשהתחלתי לקחת אנדומטרין הייתי ממש מחוסלת, עם סחרחורות, בחילות, בטן נפוחה ומאוד מאוד עייפה.
רציתי לשאול אתכן - גם לכן היו כאלה תופעות?
זה נשמע לכן חריג?
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל מדוקטורס ו/או זאפ גרופ
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
08/08/10 21:13
  היי קומפי    מאיה 
08/08/10 21:22
  נועה יקירתי    קומפקטית 
08/08/10 22:13
09/08/10 08:42
  היי קומפקטית     לי האחת והיחידה  
09/08/10 05:05
  קומפי     מוקה 
09/08/10 10:04
היי לכולן, כמעט במשך כל הטיפול הראשון שלי עם הורמונים הרגשתי לא טוב. הייתי חיוורת, לשון לבנה, מתעייפת בקלות, ובעיקר אחרי ההחזרה כשהתחלתי לקחת אנדומטרין הייתי ממש מחוסלת, עם סחרחורות, בחילות, בטן נפוחה ומאוד מאוד עייפה. רציתי לשאול אתכן - גם לכן היו כאלה תופעות? זה נשמע לכן חריג?
אני יכולה להגיד לך שאצלי מאז שהתחלתי את כל הטיפולים תפחתי כמו בצק ובמיוחד ב- ivf. בטיפול האחרון הייתי ממש חיוורת והיו לי מידי פעם גם בחילות אבל יותר מהכל הייתי מאוד עייפה וחסרת אנרגיות, ההורמונים פשוט עושים את שלהם!!!!
ההורמונים המנוולים האלה! תוסיפי לזה גם את השאיבה שהיא מנפחת הבטן העיקרית, ועוד הפורגסטרון (אנדומטרין) = קדחת יותר גרועה משחת! זה לא רק לא חריג, אלא מעצבן עד כמה שזה נפוץ! בתור אחת שעברה את כל זה, לא קיטרת לנו אפילו פעם אחת!?! מותר לך לשפוך קיטורי זעם יקירתי על התקופות המגעילות האלו! בתקווה שהפעם הבאה תהיה האחרונה המוחלטת, לילה טוב ותתנקי לך משאריות הזבל!
לא קיטרתי כי למען האמת בקושי ישבתי ליד המחשב..... הייתי מרוחה על הספה רוב הזמן..... באמת חשוב לי לדעת שהתשישות והעור החיוור וכל זה יכול לנבוע מההורמונים באמת ? יש לי קצת נטיה לחרדה לפעמים ואני מפחדת שאולי הגוף שלי הגיב במוגזמות?
להורמונים יש הרבה תופעות לוואי לצערינו. אבל המזל שאחרי הטיפול הכל עובר בהדרגה. בדרך כלל בפעם הראשונה עם ההורמונים מרגישים נורא יותר עד שהגוף מתרגל לזבל הזה. נקווה שלא תזדקקי להם עוד הרבה זמן. יום טוב ממוש!!!
אני זוכרת שבטיפולים הראשונים שלי לפני 4 שנים הייתי הרוסה לגמרי מעייפות מכל הורמון שהזרקתי. היום אין לי את הפריווילגיה להיות עייפה... את לא מגיבה מוגזם, כל אחת והגוף שלה והתגובה שלה. העיקר עכשיו תנוחי ותתנקי לך!
מאמי אני איתך כל מה שאת אומרת נכון כי זה בדיוק מה שאני עוברת כרגע עם כל ההורמונים אני כבר לא יכולה יותר אני שרועה בספה ובחילות ואין לי כוח לכלוםםםםםםםם אז כך שאת לא מגזימה כל אחת לגופה.
חיפוש מתקדם