אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום קוסמטיקה רפואית לשיקום עור הפנים

הפנים הם הבבואה שלנו בכל מפגש אישי, חברתי ועסקי - חשוב לנו להציג אותן בצורה בריאה, זוהרת וקורנת. העור שלנו ישקף לרוב את סגנון החיים שלנו, את מצב רוחנו ואת מצבור הנזקים שנאספו בחלוף השנים. פרמטרים רבים במראה העור שלנו כלל אינם תלויים בנו, כגון: חשיפה לשמש, רדיקלים חופשיים ונזקים סביבתיים שונים. טיפול פנים ייעודי כבר בשלהי גיל העשרים לחיינו יכול להיטיב עם העור ולהציגו בצורה הולמת. הקוסמטיקה הרפואית היא קוסמטיקה אקטיבית לטיפולי אנטי אייג'ינג, פיגמנטציה, קמטים, אקנה וצלקות פוסט אקנה.

לכל סימפטום בעור שלנו ישנו גורם - לעתים נמצא קשר ישיר לחשיפה לשמש או מצבי סטרס ולעתים יהיו אלו שינויים הורמונליים או תזונה לקויה וחוסר שתייה. איזון זה שם המשחק - להביא את העור לאיזון ברבדים פנימיים וחיצוניים יחדיו. תפקיד הפורום הוא להאיר לכם נקודות על העור ולנתב אתכם למהלכים מאזנים.

אני מזמינה אתכם לשאול בפורום שאלות הקשורות למצבי עור שונים המטרידים אתכם ו/או שהייתם חפצים לברר עליהם. כאן בפורום אסייע לכם למצוא תשובה לכל שאלה ואשתדל לשקף לכם מספר שיטות שונות לטיפול בסימפטום. התשובות יקיפו את התחומים הבאים: טיפול בבית, אורח חיים, תזונה, טיפול טכנולוגי ומגוון תכשירים לטיפול בעור.

למעבר לפורום, לחצו כאן.
להמשך...
חיפוש מתקדם
RE: כתמי קפה אולה
מחבר:מיכל לזרוביץ
תאריך:21/9/2006
שעה:08:04
דלית בוקר טוב
סוג כתמים הנקרא "כתמי קפה אולה" יכול להעיד (לא בהכרח!!!) על מחלה
נוירולוגית-גנטית (נוירופיברמטוזיס) שיש לה ביטוי גם בעור וגם בעצבים. כי מבחינה אמבריונלית מערכת העור והעצבים מגיעים מאותה רקמה ראשונית שנקראת האקטודרם. אבל לא כל כתם קפה הוא סימן לנוירופיברמטוזיס וישנם מס' קריטריונים אחד מהם הוא לפחות 6 כתמי קפה בגודל חצי סמ' לפחות.
ולכן את שאר האינפורמציה אני מציעה לקבל מהרופא המטפל שיעשה הוא את האבחון.
לבריאות ושנה טובה
ד"ר מיכל לזרוביץ
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
21/09/06 01:45
  RE: כתמי קפה אולה    אנגל 
10/02/07 11:12
ביתי בת 12, מגיל 2 אובחנה אצלה מחלת קפה אולה המתבטאת בכתמים מרובים בצוואר, חזה ועורף עם נטייה להתפשטות לכיוון הפנים בשנה האחרונה הופיעו גם ליש נודלס (כתמים ) בעיניים איפה אוכל לקבל מידע בנושא? כיצד אפשר לעצור את ההתפשטות? מה הבעיות שעלולות לצוץ? אני מודאגת מאוד ומקווה לקבל תשובה בדחיפות בשל ההחמרה. תודה דלית
דלית בוקר טוב סוג כתמים הנקרא "כתמי קפה אולה" יכול להעיד (לא בהכרח!!!) על מחלה נוירולוגית-גנטית (נוירופיברמטוזיס) שיש לה ביטוי גם בעור וגם בעצבים. כי מבחינה אמבריונלית מערכת העור והעצבים מגיעים מאותה רקמה ראשונית שנקראת האקטודרם. אבל לא כל כתם קפה הוא סימן לנוירופיברמטוזיס וישנם מס' קריטריונים אחד מהם הוא לפחות 6 כתמי קפה בגודל חצי סמ' לפחות. ולכן את שאר האינפורמציה אני מציעה לקבל מהרופא המטפל שיעשה הוא את האבחון. לבריאות ושנה טובה ד"ר מיכל לזרוביץ
יש לי כתמי קפה מלידה האם מעצבים יכולים להופיע לי יותר כמו ג'ולות באיזורים בגוף
חיפוש מתקדם