אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום רפואת שיניים


ד"ר חיים נוימן
ד"ר חיים נוימן
ד"ר חיים נוימן, הינו בוגר הפקולטה לרפואה, בית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב (1979). שימש בעבר כחבר בצוות המחלקה לשיקום הפה וכרופא במרפאה האוניברסיטאית של בית הספר לרפואת שיניים, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. כיום בעל מרפאת שיניים פרטית בכיכר המדינה בתל אביב. חבר בועד המרכזי של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל. חבר במועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל. יו"ר הועדה לאתיקה מקצועית של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל. מלמד חוק ואתיקה ברפואת שיניים בפקולטה לרפואת שיניים , האוניברסיטה העברית. מלמד חוק ואתיקה בבית הספר לרפואת שיניים, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. חבר בועדה המיעצת לשר הבריאות בנושאי רפואת שיניים. חבר בועדה המיעצת לשר הבריאות בנושא שינניות. חבר בועדה לנושאי ביטוח ברפואת שיניים של משרד הבריאות. חבר ביחידה לדין משמעתי של משרד הבריאות. חבר מערכת של הירחון: "רפואת הפה והשיניים" בעל מאמרים בנושאי רפואת שיניים. חבר בועדות מקצועיות בינלאומיות של ERO (החטיבה האירופאית של ה FDI) משרת ביחידה לזיהוי קרבנות אסון, המחלקה לזיהוי פלילי (מז"פ), משטרת ישראל.
חיפוש מתקדם
מבקש המלצה על רופא שיניים באיזור כפר סבא-רעננה
מחבר:יוני
תאריך:10/10/2012
שעה:02:37
שלום רב,
אני מבקש המלצה על רופא שיניים מאיזור כפר סבא-רעננה. חשוב לי שהרופא יהיה רופא עם הסדר בחברת הביטוח הראל. להלן רשימת הרופאים מחברת הביטוח.
כתובת המייל שלי yb@spamavert.com
בתודה,
יוני.

כפר סבא:
רוזנצוויג רמי
רודריג אירית
קאופמן בועז
צנגר ניר
פסקובסקי קלאודיה
סמבן קרינה
סלצ'ובסקי ליליאנה
נוישטד יורם
מרקוביץ פלורטה
מרפאת שיניים נגה כ"ס
מרפאת פ.ר. דנטל אסטטיק בע"מ
מרפאת ד"ר אדנבורג ד"ר גלפסקי
לנדה אירנה
יעקבי אירית
חדד סלקמון מרילין
ויסמן גבי
ווליצקי אנריקה בע"מ
דבורי שלמה
בר ניר אסטלה
אללוף אלכסנדר
איצקוביץ דוד

רעננה:
קרוטיק ד"ר מוניקה
קוזין ארווה
פליגיל סולומון
פדר יהודית
מרפאת שיניים ד"ר הולדר
מרפאת דר' סידני דב
מרפאת דר' מזור זיו
מרכז רפואי שביט דר כהן
יונס אימן
טל ישראל
דבקרוב ירון
גבלינגר אילן
אלפר ארנון
אלטרוביץ אברהם
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
29/12/12 21:49
  המלצה על דר הכהן ברעננה    רקפת מרקוביץ 
15/07/14 21:10
שלום רב, אני מבקש המלצה על רופא שיניים מאיזור כפר סבא-רעננה. חשוב לי שהרופא יהיה רופא עם הסדר בחברת הביטוח הראל. להלן רשימת הרופאים מחברת הביטוח. כתובת המייל שלי yb@spamavert.com בתודה, יוני. כפר סבא: רוזנצוויג רמי רודריג אירית קאופמן בועז צנגר ניר פסקובסקי קלאודיה סמבן קרינה סלצ'ובסקי ליליאנה נוישטד יורם מרקוביץ פלורטה מרפאת שיניים נגה כ"ס מרפאת פ.ר. דנטל אסטטיק בע"מ מרפאת ד"ר אדנבורג ד"ר גלפסקי לנדה אירנה יעקבי אירית חדד סלקמון מרילין ויסמן גבי ווליצקי אנריקה בע"מ דבורי שלמה בר ניר אסטלה אללוף אלכסנדר איצקוביץ דוד רעננה: קרוטיק ד"ר מוניקה קוזין ארווה פליגיל סולומון פדר יהודית מרפאת שיניים ד"ר הולדר מרפאת דר' סידני דב מרפאת דר' מזור זיו מרכז רפואי שביט דר כהן יונס אימן טל ישראל דבקרוב ירון גבלינגר אילן אלפר ארנון אלטרוביץ אברהם
שלחתי לך הודעת דואר נכנסתי לבסיס הנתונים של הפורום ומצאתי אכן הודעות נוספות שנעלמו אני רוצה להאמין שהדבר נובע מתקלה טכנית
היה לי ניסיון מאוד חיובי איתה. היה לי פחד נוראי מרופאי שיניים, והיא מתמחה בחרדות. וחוץ מזה היא תיקנה איזו בעיה שנוצרה במכבי-דנט, ולהתרשמותי בצורה מקצועית.
אשמח לקבל את המלצותיך למייל האישי שלי גם כן תודה
אני רוצה להמליץ על דר הכהן יצחק שטיפל בי במסירות רבה, והיה מקצועי ועדין. ממליצה עליו בעיניים עצומות ומודה לו על השינוי העצום שהצליח לעשות למרות מצבי.
חיפוש מתקדם