אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום רפואת שיניים


ד"ר חיים נוימן
ד"ר חיים נוימן
ד"ר חיים נוימן, הינו בוגר הפקולטה לרפואה, בית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב (1979). שימש בעבר כחבר בצוות המחלקה לשיקום הפה וכרופא במרפאה האוניברסיטאית של בית הספר לרפואת שיניים, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. כיום בעל מרפאת שיניים פרטית בכיכר המדינה בתל אביב. חבר בועד המרכזי של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל. חבר במועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל. יו"ר הועדה לאתיקה מקצועית של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל. מלמד חוק ואתיקה ברפואת שיניים בפקולטה לרפואת שיניים , האוניברסיטה העברית. מלמד חוק ואתיקה בבית הספר לרפואת שיניים, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. חבר בועדה המיעצת לשר הבריאות בנושאי רפואת שיניים. חבר בועדה המיעצת לשר הבריאות בנושא שינניות. חבר בועדה לנושאי ביטוח ברפואת שיניים של משרד הבריאות. חבר ביחידה לדין משמעתי של משרד הבריאות. חבר מערכת של הירחון: "רפואת הפה והשיניים" בעל מאמרים בנושאי רפואת שיניים. חבר בועדות מקצועיות בינלאומיות של ERO (החטיבה האירופאית של ה FDI) משרת ביחידה לזיהוי קרבנות אסון, המחלקה לזיהוי פלילי (מז"פ), משטרת ישראל.
חיפוש מתקדם
חומץ תפוחי עץ ובריאות השיניים
מחבר:בר
תאריך:24/5/2007
שעה:12:07
שלום רב! המליצו לי לאחרונה לשתות חומץ תפוחי עץ מהול במים, כחלק מטיפול אלטרנטיבי.

קראתי בפורומים שצריכה יומיומית של חומץ תפוחי עץ עלולה לגרום לפגיעה בשיניים, בגלל החומציות שאליה נחשפים מדי יום.

רציתי לדעת כיצד ניתן למנוע פגיעה בשיניים ובכ"ז לנסות את הטיפול? האם שימוש בקשית יכול לעזור? או שטיפת הפה בסודה לשתייה אחרי?

תודה מראש על העזרה.
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
שלום רב! המליצו לי לאחרונה לשתות חומץ תפוחי עץ מהול במים, כחלק מטיפול אלטרנטיבי. קראתי בפורומים שצריכה יומיומית של חומץ תפוחי עץ עלולה לגרום לפגיעה בשיניים, בגלל החומציות שאליה נחשפים מדי יום. רציתי לדעת כיצד ניתן למנוע פגיעה בשיניים ובכ"ז לנסות את הטיפול? האם שימוש בקשית יכול לעזור? או שטיפת הפה בסודה לשתייה אחרי? תודה מראש על העזרה.
כעיקרון חומץץ הוא חומצה וחומצה ממיסה בהדרגה את חומר השן .לכן אולי אם תקבלי את החומץ בקפסולות זה יכול אול ילהיות פתרון יצירתי .
חיפוש מתקדם