אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים
פורום תזונה קלינית

הפורום נועד לספק מידע מקצועי בנושאי תזונה, הנוגעים בראש ובראשונה למצבי מחלה שונים. בנוסף ניתן להפנות שאלות בנושאים כלליים יותר הקשורים בתזונה בשלבי החיים השונים מינקות ועד זקנה.
מפאת מגבלות המדיה, ועל מנת שנוכל לספק לכם תשובות מקצועיות ואחראיות, לא נוכל לספק תפריטים אישיים במסגרת פורום זה. יחד עם זאת, נשתדל לענות לפניותיכם כמיטב יכולתנו ובזמן סביר.
ההתייעצות בפורום הינה כללית ואינה באה להחליף יעוץ אישי עם דיאטן מוסמך.

נשמח לעמוד לרשותכם!
בברכה, ד"ר גילה רוזן, מיכל רוזנברג ונועה לייטרר

למעבר לפורום לחצו כאן.
להמשך...
הודעה חשובה
גולשים יקרים: פורום תזונה קלינית הינו פורום סגור. השאלות נבדקות ע"י מנהלות הפורום טרם פרסומן.
חיפוש מתקדם
מחבר:
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
23/07/06 23:10
23/08/07 21:03
אני בחור בן 32, גובהי 1.77 מ' ומשקלי 57 ק"ג. אינני עוסק כלל בפעילות גופנית. אני מנסה לעלות במשקל.על פי הידוע לי אני אמור לצרוך כ- 2,500 קלוריות ליום. ניסיתי לחשב האם אני מגיע למכסה הזאת. שאלתי: אני אוכל המון ירקות. אני אוכל פעמיים ביום סלט חי הכולל שתי עגבניות, מלפפון, בצל, פלפל ירוק, מעט כרוב לבן ומלפפון חמוץ. מעבר לכך, אני אוכל גם מדי יום ביומו גם מרק ירקות טריים הכולל כ - 5 קישואים, גזר, עגבניה, פטריות שמפניון טריות, פלפל אדום ושום. כיצד לחשב את הערך הקלורי של כמות עצומה כזאת של ירקות? נאמר לי, אם כי ממקורות בלתי מוסמכים לחלוטין, כי הערך הקלורי של הירקות הוא כל כך אפסי, שאין להחשיב אותו כלל בספירת הקלוריות (דהיינו 0 קלוריות). האם זה נכון??? מעבר לכך, האם אני צודק שאני אמור לצרוך כ - 2,500 קלוריות ליום? אם ברצוני לעלות במשקל האם עלי לצרוך יותר מכמות זאת?
שלום דוד, על מנת לעלות במשקל, אתה צריך לאכול יותר קלוריות ממה שאתה אוכל כעת, וזה יכול להיות כל מספר, לאו דווקא 2500 קק"ל. סה"כ הקלוריות מירקות הינו נמוך אך לא אפסי, אפשר להגיע ל- 300 קק"ל רק מירקות ליום. אם הינך מעוניין בעליה במשקל, פנה לדיאטנית קלינית להרכבת תפריט אישי. בברכה, דנה
כמה קלוריות יש ב- 100 גר' דלורית?
חיפוש מתקדם