אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים


ד"ר גבי שמש, מומחה בניתוחי קטרקט, גלאוקומה והסרת משקפיים בלייזר

פורום רפואת משפחה

פורום רפואת משפחה יעסוק במגוון מחלות ובעיות המטרידות את החולים/המטופלים, כמו למשל: מחלות חריפות וכרוניות, הריון, לידה, גדילה, התפתחות, התבגרות, חרדה, דיכאון ועוד.
להמשך...
ד"ר יעל כוכבי
סיימה את לימודי הרפואה בשנת 1981 במסגרת העתודה האקדמאית באוניברסיטת הנגב בבאר שבע . את הסטאז' עשתה בבי"ח סורוקה ושרתה בצה"ל תחילה כרופאת ח"ן פיקודית ואחר כך כמפקדת אישפוז בחר"פ 543. מאז שנת 1985 עובדת במערכת האזרחית בעיקר בקהילה. ב-1989 עבדה בבי"ח לילדים בטורונטו בקנדה וערכה מחקר בנושא תרופות. בין השנים 1989-1994 עברה התמחות ברפואת משפחה בקופת חולים כללית בבאר שבע ומאז סיום ההתמחות עובדת כרופאה עצמאית מומחית במרפאה פרטית בבעלותה במגדל קניון הנגב. למרפאה הסדרים עם קופות החולים מכבי ומאוחדת, וכן עם חברת "שילוח" וביטוחים פרטיים. תחומי טיפול: ילדים ומבוגרים בעיות גוף ונפש ד"ר כוכבי סיימה לימודי תעודה בפסיכותרפיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. עסקה בהוראת רפואה בבי"ס רקאנטי למקצועות הסיעוד בפקולטה לרפואה בבאר שבע במשך 12 שנים. מאז 2009 מנחה קבוצות סטודנטים לרפואה שנה ד' בפקולטה לרפואה בבאר שבע. חברה בארגונים המקצועיים ארגון הרופאים העצמאיים של מכבי והר"י.
הודעה חשובה
גולשים יקרים: נא לא לחזור על שאלות שנשאלו בפורום. מומלץ לעיין בשאלות ובתשובות קודמות של מנהלת הפורום לפני כתיבת הודעות חדשות. בנוסף, נא לא לשאול לשאלות הנוגעות לפענוח בדיקות מעבדה. ניתן לעיין בהסברים על תוצאות בדיקות דם בעמוד זה: http://www.doctors.co.il/bloodtest
חיפוש מתקדם
איזה תוסף מזון לקחת כדי להתאושש מחולשה/חוסר אנרגיה
מחבר:ערן
תאריך:18/10/2012
שעה:22:31
אני בן 28 ומתאמן כבר שנה בחדר כושר. בחודשים האחרונים אני מרגיש חלש עד כדי פגיעה בהתקדמות באימונים. אני מתקשה להמשיך להתאמן.
אני לא הלכתי לתזונאי אבל אוכל בערך נכון. כלומר אני אוכל את הדברים החשובים שצריכים לאכול בגדול למתאמן שזה: תוסף חלבון, טונה , ביצה , גבינות. ואם לקצר אני מקפיד על ערכי חלבון באוכל שלי ומעט סוכר. אני מודע שאני צריך ללכת לתזונאית שתעזור לי.
אני מאשים בחלושה שלי את התזונה האולי לקויה שלי שכן אני מקפיד לא לאכול דברים מסוימים שאולי פוגעים בהתאוששות שלי מתוך חשש להשמין (כי הייתי שמן) ואולי לא מספיק. אני לא יודע.
בכל אופן אני שוקל 65 קילו על מטר ו78 סנטימטר וכרגע החלטתי ללכת על תוספי מזון או לפחות קרוב לזה כדי להתחזק.
הומלץ בפני שלושה מוצרים שאני מתלבט לקחת :
1. מולטי-ויטמין צנטרום פרפורמנס לצעירים.
2. מגנקוס ספורט - תוסף מגנזיום.
3 קיו 10 - תוסף מזון.
איזה מתוכם כדאי לי לקחת על מנת להתאושש בצורה הבריאה ביותר??
המולטי-ויטמין ניראה לי הכי בריא כי זה ויטמינים.
והמגנוקס ניראה לי פחות בריא ויותר משהו מסוכן (אולי זה רק השם שלו מפחיד אותי) אם כי הרוקח ממש המליץ לי עליו למרות היסוסיי.
את הקיו 10 לא ממש הומלץ לי אם כי הוסבר לי על יכולותיו בקצרה ככה שעליו אני פחות נעול.
האם מגנוקס מסוכן לקחת ???
האם המולטי-ויטמין פחות מסוכן???
והאם המולטי-ויטמין יכול לעזור לי במצב רוח ?
האם המגנוקס יכול לעזור לי במצב רוח או התחזקות כללית?

מה דעתך????

מחבר:
(ניתן להשתמש בשם בדוי)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל התראה ב-SMS לסלולרי כאשר מתקבלות תגובות להודעתי זו. (עלות 6 ₪)
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
19/10/12 10:44
  תודה רבה!    ערן 
19/10/12 19:41
אני בן 28 ומתאמן כבר שנה בחדר כושר. בחודשים האחרונים אני מרגיש חלש עד כדי פגיעה בהתקדמות באימונים. אני מתקשה להמשיך להתאמן. אני לא הלכתי לתזונאי אבל אוכל בערך נכון. כלומר אני אוכל את הדברים החשובים שצריכים לאכול בגדול למתאמן שזה: תוסף חלבון, טונה , ביצה , גבינות. ואם לקצר אני מקפיד על ערכי חלבון באוכל שלי ומעט סוכר. אני מודע שאני צריך ללכת לתזונאית שתעזור לי. אני מאשים בחלושה שלי את התזונה האולי לקויה שלי שכן אני מקפיד לא לאכול דברים מסוימים שאולי פוגעים בהתאוששות שלי מתוך חשש להשמין (כי הייתי שמן) ואולי לא מספיק. אני לא יודע. בכל אופן אני שוקל 65 קילו על מטר ו78 סנטימטר וכרגע החלטתי ללכת על תוספי מזון או לפחות קרוב לזה כדי להתחזק. הומלץ בפני שלושה מוצרים שאני מתלבט לקחת : 1. מולטי-ויטמין צנטרום פרפורמנס לצעירים. 2. מגנקוס ספורט - תוסף מגנזיום. 3 קיו 10 - תוסף מזון. איזה מתוכם כדאי לי לקחת על מנת להתאושש בצורה הבריאה ביותר?? המולטי-ויטמין ניראה לי הכי בריא כי זה ויטמינים. והמגנוקס ניראה לי פחות בריא ויותר משהו מסוכן (אולי זה רק השם שלו מפחיד אותי) אם כי הרוקח ממש המליץ לי עליו למרות היסוסיי. את הקיו 10 לא ממש הומלץ לי אם כי הוסבר לי על יכולותיו בקצרה ככה שעליו אני פחות נעול. האם מגנוקס מסוכן לקחת ??? האם המולטי-ויטמין פחות מסוכן??? והאם המולטי-ויטמין יכול לעזור לי במצב רוח ? האם המגנוקס יכול לעזור לי במצב רוח או התחזקות כללית? מה דעתך????
אין לי שום כוונה לשתף פעולה עם החובבנות הישראלית שמוציאה אותי מהכלים לגבי הרס גוף שיטתי. אם אתה מקצוען לגבי חדר כושר- תעשה את זה עד הסוף- כולל רופא ספורט, פיזיולוג ספורט ודיאטנית ספורט. לקבל ייעוץ דרך האינטרנט בעניין זה גובל בהתאבדות.
או דיאטנית ספורט?? האם יש בכללית? תודה על תשובתך!! שבת שלום
זה אינו כלול בסל הבריאות דרך גוגל או 144 בוינגייט יש יחידה גדולה לרפואת ספורט

חיפוש מתקדם