אין להשאיר שדה זה ריק. אין להשאיר שדה זה ריק.


בודק הסימפטומים


ד"ר עמית רגב, מומחה לכירורגיה אורתופדית, ניתוחי החלפות פרקים

פורום רפואת משפחה

פורום רפואת משפחה יעסוק במגוון מחלות ובעיות המטרידות את החולים/המטופלים, כמו למשל: מחלות חריפות וכרוניות, הריון, לידה, גדילה, התפתחות, התבגרות, חרדה, דיכאון ועוד.
להמשך...
ד"ר יעל כוכבי
סיימה את לימודי הרפואה בשנת 1981 במסגרת העתודה האקדמאית באוניברסיטת הנגב בבאר שבע . את הסטאז' עשתה בבי"ח סורוקה ושרתה בצה"ל תחילה כרופאת ח"ן פיקודית ואחר כך כמפקדת אישפוז בחר"פ 543. מאז שנת 1985 עובדת במערכת האזרחית בעיקר בקהילה. ב-1989 עבדה בבי"ח לילדים בטורונטו בקנדה וערכה מחקר בנושא תרופות. בין השנים 1989-1994 עברה התמחות ברפואת משפחה בקופת חולים כללית בבאר שבע ומאז סיום ההתמחות עובדת כרופאה עצמאית מומחית במרפאה פרטית בבעלותה במגדל קניון הנגב. למרפאה הסדרים עם קופות החולים מכבי ומאוחדת, וכן עם חברת "שילוח" וביטוחים פרטיים. תחומי טיפול: ילדים ומבוגרים בעיות גוף ונפש ד"ר כוכבי סיימה לימודי תעודה בפסיכותרפיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. עסקה בהוראת רפואה בבי"ס רקאנטי למקצועות הסיעוד בפקולטה לרפואה בבאר שבע במשך 12 שנים. מאז 2009 מנחה קבוצות סטודנטים לרפואה שנה ד' בפקולטה לרפואה בבאר שבע. חברה בארגונים המקצועיים ארגון הרופאים העצמאיים של מכבי והר"י.
הודעה חשובה
גולשים יקרים: נא לא לחזור על שאלות שנשאלו בפורום. מומלץ לעיין בשאלות ובתשובות קודמות של מנהלת הפורום לפני כתיבת הודעות חדשות. בנוסף, נא לא לשאול לשאלות הנוגעות לפענוח בדיקות מעבדה. ניתן לעיין בהסברים על תוצאות בדיקות דם בעמוד זה: http://www.doctors.co.il/bloodtest
חיפוש מתקדם
RE: 2 שאלות - מערכת העיכול
מחבר:ד"ר יעל הס
תאריך:30/10/2005
שעה:17:34
צואה מימית יכולה להיות גם קצפית במיוחד אם היא שומנית (תת ספיגה בגלל מעבר מהיר במערכת העיכול). אם זה חוזר על עצמו יותר מדי צריך לברר למה יש תת ספיגה.
COFFEE GROUND מתייחס אך ורק לתיאור נוזל הקאה או תוכן קיבה ולא לצואה.
חתיכות קטנות שחורות בצואה זה כנראה ממשהו שאכלת ולא מרמז על דימום או בעיה אחרת.

מחבר:
(ניתן להשתמש בשם בדוי)
אימייל:  
(לתשומת לבך: כתובת האימייל לא תוצג באתר)
מספר טלפון:
(מספר הטלפון לא יוצג באתר אלא רק לעיני מנהל הפורום)
כותרת:  
תוכן ההודעה:
עם הלחיצה על הכפתור שלח, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד
ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
אבקש לקבל תגובות לשאלתי, פרסומים ומידע בריאותי לאימייל שלי.
הודעה\מחבר
תאריך ושעה
30/10/05 07:43
1. לעתים יש לי יחד עם הצואה (כשהיא מימית) קצף. האם זה בעייתי או סימן למשהו ? 2. המושג Coffee Gruond, האם מתייחס רק לפליטה דרך הפה או גם בצואה, לעתים בניגוב יש על הנייר חתיכות קטנות שחורות (ככה נראה לי הצבע) כמו גרגירי פרג קטנים מאוד. האם זה בעייתי על מה מרמז והאם נדרשת בדיקה נוספת ? תודה רבה
צואה מימית יכולה להיות גם קצפית במיוחד אם היא שומנית (תת ספיגה בגלל מעבר מהיר במערכת העיכול). אם זה חוזר על עצמו יותר מדי צריך לברר למה יש תת ספיגה. COFFEE GROUND מתייחס אך ורק לתיאור נוזל הקאה או תוכן קיבה ולא לצואה. חתיכות קטנות שחורות בצואה זה כנראה ממשהו שאכלת ולא מרמז על דימום או בעיה אחרת.

חיפוש מתקדם